Медальйон Спасіння


Що таке Медальйон Спасіння?

Завдання розробити і виготовити Медальйон Спасіння було дано Марії від Божого Милосердя Пречистою Дівою Марією, Матір’ю Спасіння, через Книгу Істини в Посланні 848 від 18 липня 2013:

“Моя дитино, будь-ласка, дай цей Медальйон для розроблення та виготовлення. Я вестиму тебе на кожному кроці твого шляху, а потім подбай про те, щоб Медальйон був доступний в усьому світі. “

Матір Божа також описала вигляд Медальйону у цьому Посланні. Медальйон Спасіння приносить багато духовних Ласк і має велике значення у наш час. Згідно з зазначеним Посланням, усі ті, які отримають цей Медальйон, повинні відмовляти Молитву Хрестового Походу 115. Медальйон має бути освячений священиком.

Молитва

Молитва Хрестового Походу [115]
Про Дар Навернення

О Мати Спасіння, покрий мою душу своїми Сльозами Спасіння.
Позбав мене від сумнівів.
Піднеси моє серце, щоб я відчув Присутність Твого Сина.
Принеси мені мир і розраду.
Молися, щоб я був дійсно навернений.
Допоможи мені прийняти Істину і відкрий моє серце, щоб отримати Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.
Амінь.

Лицьова сторона Медальйону

“Має бути створений Медальйон і викарбуваний на ньому Мій Образ, де з одного боку Я маю бути зображена із сонцем позаду Моєї голови, а на голові маю мати терновий вінок, в який вплетено дванадцять зірок.”.

Медальйон містить латинські написи:

numisma salutis – Медальйон Спасіння
mater salutis – Матір Спасіння

Матір Спасіння тримає руки, складені в молитві. У Неї заплющені очі та вуаль на голові, що падає на плечі.

Зворотна сторона Медальйону

Я бажаю, щоб на зворотньому боці Медальйона було зображено Найсвятіше Серце Ісуса, Мого Сина, з двома схрещеними Мечами Спасіння, які мають знаходитися по обидва боки Серця.

Мечі Спасіння матимуть подвійну мету. Перший Меч знищить звіра і Мені було дано владу зробити це в Останній День. Другий Меч пронизить серця найбільш зачерствілих грішників і він стане Мечем, який врятує їхні душі.”.

На звороті Медальйону також є переплетені літери МС – перші літери титулу Божої Матері, розміщені на лицьовій стороні Медальйону.

У центрі – Серце Ісуса, традиційно оточене терновим вінцем, а над ним – полум’я та хрест. Серце болить і кровоточить.

Знак авторських прав © розташований у нижньому правому куті.

Уривки з Послань про Медальйон Спасіння

Матір Спасіння:  “Цей Медальйон має бути доступний у великій кількості, а потім, коли його отримають ті, які його шукають, він має бути посвячений священиком і його мають безкоштовно роздавати іншим. Медальйон Спасіння пропонує Дар Навернення і Спасіння.”

(Послання 848 від Четвер, 18 липня 2013 р. Божого, 19:14)

Матір Спасіння:  “Мій Медальйон Спасіння наверне тих, які будуть його носити і Мій Син проявить до них Своє Милосердя. Я прошу тебе зараз, дитино, розпочати виготовлення Медальйону Спасіння”

(Послання 888 від П’ятниця, 23 серпня 2013 р. Божого, 14:09).

Бог Отець:  “Ідіть і пам’ятайте, що Я Є Всемогутній і всяка Влада належить Мені. Незабаром Я знищу нечестивих і урочисто відкрию вам Мій Новий Рай. Будьте терпеливі. Довіряйте Мені. Ідіть слідом за Моїм Сином і прийміть Дари, які Він і Його улюблена Мати, Непорочна Діва Марія, приносять вам у вигляді Молитов Хрестового Походу та Медальйону Спасіння.

(Послання 889 від П’ятниця, 23 серпня 2013 р. Божого, 15:00).

Матір Спасіння:  “Моїм обов’язком є запропонувати якомога більшій кількості грішників шанс спасти свої душі. Я роблю це через об’явлення, які ви можете бачити, коли Я з’являюся, щоб скрізь запалити віру в грішників. Зараз Я роблю це через надання Медальйона Спасіння. Моя дитино, як Я вже казала, цей Медальйон має бути доступний у світі через тебе і на основі вказівок, які ти від Мене отримала. Ці вказівки відомі тільки тобі. Ці Медальйони навернуть усі душі, які відкриті на Милосердя Мого Сина, Ісуса Христа. В результаті це призведе до спасіння мільйонів.”

(Послання 913 від Субота, 14 вересня 2013 р. Божого, 16:10).

Ісус:  “Знайте тепер, що Дари, надані світові Моєю Матір’ю протягом століть, повинні бути використані для вашого захисту. Знайте також, що Медальйон Спасіння – потужніший за інші – буде вашим захистом проти спокус антихриста. Все можливе буде зроблено, щоб зупинити Медальйон Спасіння, але ніщо не зупинить Сили, пов’язаної із цим Даром.

(Послання 1056 від Четвер, 20 лютого 2014 р. Божого, 18:39).

Матір Спасіння:  “Його ненависть буде найбільш очевидною щодо тих, які відповідають Мені, Матері Спасіння, коли Мій Медальйон Спасіння стане доступним по цілому світі.

Медальйон Спасіння наверне мільярди душ і тому злий дух прикладе усіх зусиль, щоб зупинити його. Через такі напади ви побачите отруту, яку виливатимуть злий дух і всі його слуги, тому що він не хоче, щоб Медальйон був наданий Божим дітям.”

(Послання 1085 від Вівторок, 25 березня 2014 р. Божого, 15:30).

Матір Спасіння:  “Медальйон Спасіння є однак надзвичайним Даром з Небес, даний світові завдяки великій Любові Мого Сина до всіх Божих дітей. Завдяки силі, даній Мені за велінням Мого Предвічного Отця, цей Медальйон стане запорукою Спасіння для мільярдів душ. Це стане можливим, тому що як тільки душа прийме цей Медальйон з відкритим серцем, це призведе до навернення.

Моя роль Співвідкупительки у наданні допомоги Моєму Синові в Його великому плані об’єднання усіх і принесення їм Вічного Життя була встановлена. Всі повноваження, надані Мені як Матері Спасіння, щоб розчавити голову змія, означають, що його влада швидко послабиться. Ось чому він, злий дух, зневажає цей Медальйон і використає кожну заражену ним душу, щоб непристойно облаяти цей Медальйон і боротися з ним.”

(Послання 1143 від Середа, 4 червня 2014 р. Божого, 14:13)

Матір Спасіння:  “Моя дорога дитино, Бог хоче врятувати кожну людину з усіх віросповідань, а також тих, які заперечують Його Існування та Існування Його Сина, Ісуса Христа. Ось чому люди будь-якого віку, кожної культури, кожного віросповідання, повинні отримати Медальйон Спасіння.

Кожній особі, яка отримала Медальйон, навіть якщо він міг бути не посвячений, буде надано надзвичайний Дар. Невдовзі після цього Бог прищепить їм Благодать розуміння власної безпорадності та усвідомлення Всемогутньої Божої Любові. Він просвітить навіть найбільш вперті душі і тих, у кого серця з каменю. Незабаром вони шукатимуть Правду, а потім взиватимуть до Бога, просячи Його допомогти заспокоїти їхні серця і наповнити їх Його Великим Милосердям.

Не відкидайте Дар Медальйону Спасіння, бо цей останній Медальйон, принесений вам Мною, завдяки Божому Милосердю притягне мільярди душ до Вічного Життя. Коли Мій Отець доручив Мені представити світові Найсвятіший Розарій [Вервицю] через святого Домініка, багато хто відкинув його. Вони роблять це і сьогодні, бо думають, що він [Розарій] був створений Мною. Він був даний Мені для того, щоб кожен, хто відмовляє його, міг захистити себе від злого духа. Через Моє заступництво душам заповідані ці особливі Благодаті і захист від впливу злого духа.

Не робіть помилки, відкидаючи Цей Медальйон, бо Він є для цілого світу і багато чудес будуть пов’язані із ним. Ті, які відкидають його чи спробують перешкодити іншим його прийняти, відкинуть спасіння – особливо атеїсти, які найбільше потребують Божественного Втручання. Ви повинні завжди приносити тих людей, які відкидають Бога, перед Престолом Мого Отця і просити про Милосердя для їхніх душ.

Будь-ласка, забезпечте, щоб Медальйон Спасіння був наданий стільком людям, скільком можливо.

(Послання 1026 від Понеділок, 20 січня 2014 р. Божого, 12:09).

Матір Спасіння:  “Якщо ви будете носити на собі Медальйон Спасіння, то він, разом з іншими Ласками, які приносить, надасть вам захист від сили антихриста.”

(Послання 1042 від  П’ятниця, 7 лютого 2014 р. Божого, 15:50).

Ісус:  “Печать Бога Живого захистить вас від знаку звіра, а Медальйон Спасіння – від єресі, яка буде вивалюватися з уст Моїх ворогів, які захоплять Мою Церкву на землі.”

(Послання 1119 від Понеділок, 5 травня 2014 р. Божого, 16:10).

Ісус:  “Моя Місія по спасінню людства майже завершена. Мій Залишок сформований. Ви отримали Дари: Печать Бога Живого, Медальйон Спасіння і Молитви Хрестового Походу. Вони будуть вашою зброєю проти Мого супротивника.”

(Послання 1331 від П’ятниця, 13 лютого 2015 р. Божого, 18:00).

Як отримати Медальйон?

Медальйон можна придбати в магазині svitloistyny.com.ua

Поділитися в соціальних мережах