1026. Матір Спасіння: Цей останній Медальйон, принесений вам Мною, завдяки Божому Милосердю притягне мільярди душ до Вічного Життя

Понеділок, 20 січня 2014 р. Божого, 12:09

Моя дорога дитино, Бог хоче врятувати кожну людину з усіх віросповідань, а також тих, які заперечують Його Існування та Існування Його Сина, Ісуса Христа. Ось чому люди будь-якого віку, кожної культури, кожного віросповідання, повинні отримати Медальйон Спасіння.

Кожній особі, яка отримала Медальйон, навіть якщо він міг бути не посвячений, буде надано надзвичайний Дар. Невдовзі після цього Бог прищепить їм Благодать розуміння власної безпорадності та усвідомлення Всемогутньої Божої Любові. Він просвітить навіть найбільш вперті душі і тих, у кого серця з каменю. Незабаром вони шукатимуть Правду, а потім взиватимуть до Бога, просячи Його допомогти заспокоїти їхні серця і наповнити їх Його Великим Милосердям.

Не відкидайте Дар Медальйону Спасіння, бо цей останній Медальйон, принесений вам Мною, завдяки Божому Милосердю притягне мільярди душ до Вічного Життя. Коли Мій Отець доручив Мені представити світові Найсвятіший Розарій [Вервицю] через святого Домініка, багато хто відкинув його. Вони роблять це і сьогодні, бо думають, що він [Розарій] був створений Мною. Він був даний Мені для того, щоб кожен, хто відмовляє його, міг захистити себе від злого духа. Через Моє заступництво душам заповідані ці особливі Благодаті і захист від впливу злого духа.

Не робіть помилки, відкидаючи Цей Медальйон, бо Він є для цілого світу і багато чудес будуть пов’язані із ним. Ті, які відкидають його чи спробують перешкодити іншим його прийняти, відкинуть спасіння – особливо атеїсти, які найбільше потребують Божественного Втручання. Ви повинні завжди приносити тих людей, які відкидають Бога, перед Престолом Мого Отця і просити про Милосердя для їхніх душ.

Будь-ласка, забезпечте, щоб Медальйон Спасіння був наданий стільком людям, скільком можливо.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах