913. Матір Спасіння: Ці Медальйони навернуть усі душі, які відкриті на Милосердя Мого Сина, Ісуса Христа

Субота, 14 вересня 2013 р. Божого, 16:10

О Моя дитино, так як Я полюбила Мого Сина від тієї миті, коли заглянула в Його прекрасне Обличчя, так Я люблю усіх Божих дітей як своїх власних.

Я є Матір Божа, але Я також є Матір’ю усіх Божих дітей і Я пообіцяла допомогти їм у момент їхнього остаточного спасіння. Коли Мій Син Коронував Мене на Небесах, Він дав Мені владу стати Матір’ю дванадцяти племен – дванадцяти народів в Новому Єрусалимі. Перед світанком того дня Я, як Матір Спасіння, шукатиму душі скрізь і притягну їх до Мого Сина. Я допомагаю Йому в цьому важкому завданні і так як Моє Серце є переплетене з Його Серцем, воно також є переплетене із серцями тих, які по-справжньому люблять Мого Сина.

Як ваша Мати, Я люблю усіх Божих дітей. Я відчуваю однакову любов до кожного з вас, як будь-яка мати відчуває її до своєї дитини. Я бачу Божих дітей так, немов би всі вони були малими дітьми. Я відчуваю їхній біль. Я страждаю з Моїм Сином, коли Він дивиться на грішників, які відкидають Його Любов до них. Як Він страждає через них і як багато сліз Я проливаю зараз, коли спостерігаю, як зростає убогість людини через поширення гріха. Втім у світі ще живе багато любові. Ця любов, якщо вона чиста, витримає темряву і наче маяк притягне до себе душі. Бог діятиме в такий спосіб, щоб просвітити людство. Він використає любов тих, які люблять Його, щоб привести до Себе інші душі.

Моїм обов’язком є запропонувати якомога більшій кількості грішників шанс спасти свої душі. Я роблю це через об’явлення, які ви можете бачити, коли Я з’являюся, щоб скрізь запалити віру в грішників. Зараз Я роблю це через надання Медальйона Спасіння. Моя дитино, як Я вже казала, цей Медальйон має бути доступний у світі через тебе і на основі вказівок, які ти від Мене отримала. Ці вказівки відомі тільки тобі. Ці Медальйони навернуть усі душі, які відкриті на Милосердя Мого Сина, Ісуса Христа. В результаті це призведе до спасіння мільйонів.

Дякую, діти, що відкриваєте свої серця Мені, вашій Матері, і що виявляєте послух Моєму улюбленому Сину, Ісусу Христу, Спасителю людства.

Ваша Мати

Матір Спасіння

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах