Zmienione formy krzyży

Wypełnia się proroctwo o tym, jak krzyże będą przedstawiane w innych formach.


Musicie zachować tradycyjne krzyże, bo wkrótce znikną

poniedziałek, 29 lipca 2013 roku, godz. 19.05​

Moje dzieci, zawsze pamiętajcie, że przez Moc Boga i z Łaski Mojego Syna, zmiażdżę bestię i kiedy wszystko będzie wydawało się beznadziejne, nastąpi nagły koniec panowania złego ducha.

Mój welon ochrony obejmuje wszystkich, którzy w tych trudnych czasach wzywają Mojej pomocy. Pamiętajcie, że kiedy zgubiłam Mojego Syna, gdy miał dwanaście lat, to znalazłam Go w świątyni. Módlcie się, Moje dzieci, i idźcie teraz do swoich kościołów, aby składać ofiary potrzebne do uproszenia wytrwałości w tej strasznej walce duchowej o dusze.

Mój Syn cierpiał tak bardzo przez Swoją Śmierć na Krzyżu, ale to był tylko jeden ciężar. Największe cierpienie, jakie dziś znosi, jest z powodu tych, którzy już są dla Niego utraceni. A teraz, gdy duch zła stara się odebrać Mu wszystkich, którzy Go miłują, poraża Go ból przecinający Go na pół jakby mieczem.

Dusze ofiarne będą teraz cierpiały największy ból, bo zwiększają się prześladowania wymierzone przeciwko dzieciom Bożym. Przez Krzyż Mojego Syna jesteście zbawieni. Przez Jego Krzyż zwalczycie zło, a Jego Krzyż, gdy będziecie go błogosławili, ochroni was. Ale jeśli ten krzyż się zmieni lub będzie wyglądał inaczej, będzie to kpina ze Śmierci Mojego Syna dla zbawienia grzeszników. Musicie zachować tradycyjne krzyże, bo wkrótce znikną.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia


Przykładowo, zobacz poniżej fotografie, na których widnieje zniekształcony krzyż.


Dlaczego papież Franciszek niósł ten… krzyż?

SYNOD OF BISHOPS
Znalezione obrazy dla zapytania: pope francis new cross

Fałszywy prorok oswaja nas z nowymi krzyżami.

Czytaj: https://pl.aleteia.org/2018/10/10/dlaczego-papiez-franciszek-niosl-ten-krzyz/


Поділитися в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *