Всесвітня 20-хвилинна молитовна зустріч Місії «Ісус до людства» За відстоювання Святого слова Божого і відкинення брехні

Дорога Армія Залишку,

Мир Божий нехай перебуває з вами!

Запрошуємо вас приєднатися до всесвітньої 20 хвилинної молитовної зустрічі Місії «Ісус до людства» на тему «За відстоювання Святого Слова Божого і відкинення брехні», яка відбудеться у суботу, 11 лютого 2023 р. Божого, о 15:00 за київським часом.

Посилання для реєстрації:

З Послання від Ісуса:

…Коли Моя Церква дотримується Слова Божого, то ви повинні залишатися слухняними Моїй Церкві. Але як прийде день, коли ті, які мають владу у Моїй Церкві, більше не будуть проголошувати Правди, то ви повинні залишатися слухняними тільки Мені. Тому що Я Є Церква. Без Мене, вашого Ісуса, немає Церкви… [Ісус, посл. 1022 від 14 січня 2014]

Ця всесвітня 20 хвилинна молитовна зустріч буде відбуватися англійською мовою.
Онлайн переклад буде доступний такими мовами: німецька, іспанська, українська (на російському каналі), французька, португальська, корейська, чеська, албанська, італійська, угорська та в’єтнамська.

Будь ласка, поділіться цією інформацією та запросіть усіх з Армії Залишку приєднатися до цієї всесвітньої 20 хвилинної зустрічі Хрестового Походу Молитви, щоб усі ми через Благодать Божу отримали силу бути непохитними та об’єднаними в цій Місії Спасіння.

Ісусе, ми довіряємо Тобі!

Ісус до людства Глобал

Поділитися в соціальних мережах