ОФІЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ МІСІЇ «ІСУС ДО ЛЮДСТВА»

Мир вам!

Як послідовників цієї Місії, “Ісус до людства” Глобал хоче звернути вашу увагу на важливість зосередження на Посланнях і вказівках через Книгу Істини та Місію “Ісус до людства”. Ці вказівки необхідні, щоб уникнути плутанини та ненавмисного поширення фальшивих пророків і посланців.

Це нагадування вважається необхідним у зв’язку з тим, що в Місії “Ісус до людства” постійно поширюються інші послання та пророцтва, правдиві чи хибні, які не є частиною цієї Святої Місії.

Ісус дає чіткі вказівки через цю Місію із Своєї великої любові до нас, Його дітей. Він очікує від нас послуху Його вказівкам, щоб захистити Місію та тих, які ідуть за нею, і щоб уникнути поширення обману та плутанини в Місії.

Ми просимо прочитати наступні фрагменти Послань з молитвою та з простотою серця:

ПОСЛАННЯ ВІД ІСУСА ЩОДО СЛУХАННЯ ЙОГО ГОЛОСУ ТА ДОТРИМАННЯ ВКАЗІВОК
ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КНИГУ ІСТИНИ

Фрагмент із приватного Послання (неопублікованого в Книзі Істини)

1 березня 2013 року

Послання від Ісуса: «Моя дочко, ти не повинна дозволяти популяризувати інших так званих пророків у рамках цієї Моєї Святої Місії, останньої у своєму роді, щоб врятувати людство. Я це забороняю».


793. Моє Слово кінцеве. Воно остаточне. Не може бути жодного іншого слова

Понеділок, 13 травня 2013 р. Божого, 16:38

Моє Слово кінцеве. Воно остаточне. Не може бути жодного іншого слова. Кожен, хто проголошує, що говорить в Моє Ім’я, відколи почалася ця Місія в листопаді 2010 року, не має на це права, тому що не походить від Мене.

Знайте, що армія сатани має багато лжепророків, які говорять солодким голосом. Потішаючі, люблячі, замасковані порожніми обіцянками, вони будуть казати прямо протилежне тому, що кажу вам Я. Знайте, що тільки Мій Голос скаже вам Правду. Тільки Мій Голос розповість вам про майбутні події, які вже почали відбуватися. Ніхто інший не може, ані не буде мати права говорити від Мене, Ісуса Христа або від Мого улюбленого Отця.

Отримайте втіху від цього одкровення і знайте, що тільки Свята Трійця спілкується в такий спосіб – Вогнем, який охопить всі душі, які позбавлені гордині і переповнені смиренною любов’ю до Мене.

Ваш Ісус

 

887. Я повинен попередити світ про велику кількість лжепророків, які намагаються у цей час заглушити Мій Голос

Четвер, 22 серпня 2013 р. Божого, 23:05

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен попередити світ про велику кількість лжепророків, які намагаються у цей час заглушити Мій Голос.

Я посилав багато пророків – усіх з різними місіями, для того, щоб підготувати Божих дітей. Ці Послання, які стосуються Кінця Часів, є єдиними достовірними Посланнями у своєму роді саме для цього часу, тому що Я ніколи не вводив би Божих дітей у замішання.

Ці Послання ніколи не повинні порівнюватися з іншими, які зараз поширюються скрізь для того, щоб суперечити Моєму Святому Слову. Може існувати тільки одна Книга Істини – тільки Я, Ісус Христос, Агнець Божий, можу розкрити Її зміст. Ви, які вірите в Мене, так легко можете бути обманутими. Ви повинні знати, що це є неможливо, щоб існували інші послання, які суперечать цим і в яких стверджується, що вони походять від Бога.

Чи ви довіряєте Мені тільки трохи? Чи ви обіймете Мене, як Я того бажаю, з повним і відкритим серцем? Я закликаю вас з любов’ю і турботою. Я не намагаюся звернутися до вашого розуму. Я закликаю вас через ваші серця і Я притягую ваші душі до Себе. Якщо ви відчуваєте Мою Присутність у цих Посланнях, то немає жодної необхідності шукати схвалення чи підтвердження в будь-кого іншого.

Я Є таким, як Я Є. Я стою зараз перед вами, як це й мало бути. Мій Отець ніколи б не дозволив Мені розкрити зміст Книги Одкровення будь-кому іншому, окрім Сьомого Посланця і цей день настав.

Багато правдивих візіонерів дали світові Слово Боже у минулому і жахливо за це постраждали. Багато хто й надалі отримує від Мене потіху і Я буду продовжувати спілкуватися з ними, бо Я потребую їхніх страждань і молитов. Вони є Моїми вибраними душами і кожна має свою роль у спасінні інших душ.

Ця Місія є останньою. Я повчаю вас, щоб ви слухали Моє Слово зараз, в цьому часі. Тільки Моє Слово, яке дане вам у цих Посланнях, допоможе вам пройти через переслідування. Разом з цими Посланнями Я приношу вам великі Ласки. Ви ніколи не повинні ображати Мене, забруднюючи їх, коли сумніваєтесь у Моєму Слові, порівнюючи Мої Послання з вигадкою, створеною лжепророками.

Ви не потребуєте нікого, хто б вів вас до Мого Великого Милосердя. Ви повинні зосередитися лише на цих Посланнях і залишатися вірними Моєму давньому Вченню, бо воно є вашою спасаючою Ласкою.

Ваш Ісус

 

1334. Ніколи раніше від часу Мого Розп’яття християнство не переживало такого переслідування

Середа, 6 травня 2015 р. Божого, 22:31

…це може бути часом замішання, поділу, смутку і туги. Однак знайте наступне. Я Є Правда. Правда ніколи не вмирає. Моє Царство є вічне і ви, Мої улюблені діти, належите Мені. Прийдіть. Залишайтеся поруч зі Мною. Я поведу вас до вашого законного Спадкоємства. Довіряйте Мені. Слухайте Мене через ці Послання – Книгу Істини. Вони є Божим Даром для вас, щоб ви ніколи не забули про Мою Обітницю прийти вдруге, щоб судити живих – тих, які живуть на цій землі, а також тих, які померли у Моїй Ласці.

Я покажу зараз різноманітні знамення по цілому світі. Ті, які благословенні Даром Святого Духа, будуть знати, що вони були зіслані вам за Наказом Мого улюбленого Отця.

Ідіть в мирі. Слухайте Мене в цей час тільки через ці Послання.

Я ніжно люблю усіх вас і претендую на вас, бо ви Мої. Нехай жодна людина не намагається викрасти у Мене жодної душі, бо інакше вона терпітиме вічні муки через свої вчинки.

Ваш Ісус

 

ПОСЛАННЯ ВІД ІСУСА ПРО ВАЖЛИВІСТЬ СЛУХАТИ ВКАЗІВКИ МАРІЇ


667. Все буде зроблено для того, щоб викликати руйнацію у ваших Молитовних Групах

Четвер, 17 січня 2013 р. Божого, 23:17

Я заохочую вас до спільної праці у мирі та гармонії. Не допускайте розбіжностей думок, щоб не зупинити цю Працю. В цей час сатана буде намагатися вбити клин між вами всіма, щоб Молитви Хрестового Походу, не поширилися по цілому світі, як було Мною наказано.

Молитовні Групи «Ісус до людства» повинні створюватися скрізь. Вони будуть невід’ємною частиною формування та координації Моєї Армії Залишку на землі. Ви повинні тісно співпрацювати в любові та злагоді, перебуваючи в контакті з Моєю дочкою, Марією. Я доручив їй допомагати провадити вас, де це можливо. Я послав їй групу людей, які будуть координувати ці групи у різних регіонах світу. Кожен з вас повинен зосередитися на своїй території і тримати контакт один з одним. Марія буде проінструктована Мною щодо способу організації і формату, якого Я прагну для них.

Я буду благословляти кожну Молитовну Групу, коли вони погодяться на Мій Провід…

Ваш улюблений Ісус


716. Так, Моє Слово є для всіх, але поширення Моїх Послань пов’язано з величезною відповідальністю

Субота, 23 лютого 2013 р. Божого, 11:50

Від вас, Мої послідовники, вимагається виконувати Мою Святу Волю повсякчас, незалежно від того, яка виникне ситуація. Я проваджу Мою дочку Марію. Вона була вибрана на пророка Кінця Часів. Я говорю через неї. Її голос стає Моїм. Її смуток і біль є Моїми. Її любов до інших є Моєю Любов’ю. Її радість походить з Мого Найсвятішого Серця. Її рука ведена Моєю. Її розуміння способу, в який Я хочу, щоб Моє Слово було почуте, походить від Мене.

Моя дочка отримала ці Дари з Неба не випадково. Слухайте те, що вона говорить вам і ви можете бути впевненими, що це буде походити від Мене.

Ваш Ісус

 

ЗАКЛЮЧНІ СЛОВА ВІД ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА

 

674. Ігноруй питання або вимоги, поставлені тобі, щоб змінити Мої Слова

Неділя, 13 січня 2013 р. Божого, 12:10

Мій План є зараз потужний, бо Я швидко веду людство вперед, Дорогою Правди. Ті, які блукають і збиваються зі шляху, залишаться позаду. Залишилось небагато часу, щоб врятувати кожного з вас. Чому ви його марнуєте? Дорогоцінною є кожна хвилина.

Дайте Мені шанс, щоб вести вас, навчати і спасти вас. Послух Мені, вашому Ісусу, є необхідний, якщо Я маю вам допомогти. Ви можете бути слухняними лише тоді, коли довірите Мені свою волю. Коли ви це зробите, зникне замішання у ваших душах.

Ваш Ісус

Ісусе, ми довіряємо Тобі!
“Ісус до людства” Глобал

Поділитися в соціальних мережах