Молитви Хрестового Походу: За просвітлення народів

Молитва Хрестового Походу 31

Молитва Ланцюга Захисту

О мій Ісусе, нехай моя молитва прикличе Твого Святого Духа, щоб Він зійшов на тих лідерів, які керуються похіттю, жадібністю, користолюбством і гордістю, щоб припинити переслідування Твоїх невинних дітей.

Я прошу Тебе зупинити злидні, голод і війни, які винищують Твоїх дітей і я молюся, щоб європейські лідери відкрили свої серця на Правду про Твою Любов.

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 84

За просвітлення душ еліти, яка править світом

О дорогий Ісусе, я благаю Тебе просвітити душі еліти, яка править світом.

Вияви їм доказ Свого Милосердя.

Допоможи їм відкрити свої серця і виявити правдиву покору для почитання Твоєї великої Жертви через Твою смерть на Хресті, коли Ти помер за їхні гріхи.

Допоможи їм розпізнати, Хто є їхнім правдивим Творцем, Хто є їхнім Сотворителем і наповни їх Благодаттю, щоб побачити Правду.

Будь-ласка, перешкодь їхнім планам по скривдженню мільйонів людей через вакцинації, нестачу продовольства, примусові усиновлення невинних дітей та руйнування сімей, щоб цього не сталося.

Зціли їх.

Огорни їх Твоїм Світлом і забери їх до Лона Твого Серця, щоб врятувати їх від пасток злого духа.

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 98

Щоб Божа Благодать огорнула світових лідерів

О моя Благословенна Мати Спасіння, будь-ласка, попроси Свого Сина вилити Свої Благодаті і Любов на тих лідерів, які контролюють світ.

Молися, щоб Боже Світло зцілило їх від сліпоти і відкрило їхні кам’яні серця.

Зупини їх від переслідування невинних людей.

Будь-ласка, молися, щоб Ісус керував ними і зупинив їх від створення перешкод у поширенні Правди Його Вчення серед народів в усьому світі.

Амінь.


Поділитися в соціальних мережах