Молитви Хрестового Походу: Розпорядок на кожен день

Молитви щоденні: 96, Вступна молитва покірного слуги, Молитва на щодень, Молитва до св. Арх. Михаїла, 33, 26 Розарій, 1, 30, 79, 102, 104, 111, 132, 143, 164, Літанія 1, Літанія 2, Літанія 3, Літанія 4, Літанія 5, Літанія 6, Коронка БМ, Молитва заохочення, 96 (На закінчення)

Неділя: Віднова і мир: 51, 81, 137, 140, 161, 165 За сім’ї і близьких: 4, 60, 68, 127, 167 За дітей (зокрема для тих, які мають дітей: 67, 153 Друге Пришестя Христа і Новий Рай: 35, 39, 48, 90 Подяка: 5, 15, 21

Понеділок: Християнство, правдива віра і єдність душ: 28, 29, 37, 100, 128, 144 За захист від антихриста і пом’якшення кари: 6, 18, 20, 61, 71, 83 За припинення війн, відвернення голоду і мир на світі: 14, 27, 54, 120, 162, 166

Вівторок: За молодь: 19, 73, 106, 118 Прохання і Ласки: 63, 92, 93, 94, 95, 109, 139, 148, 152 За захист від переслідування і ненависті: 2, 91, 126, 138, 141, 156, 158, 163

Середа: За порятунок і Божий Захист для душ: 64, 80, 105, 112, 117, 147, 157, 169 Попередження: 3, 7, 8, 16, 43, 55, 65, 88, 131 За визволення від сатани (особливо для тих, які поневолені злом і сатанинськими путами): 36, 46, 78

Четвер: За Церкву, священиків, духовенство: 23, 38, 53, 70 За мій народ: 87, 113, 122 За правителів народів: 31, 84, 98 Прийняття віри і пізнання Бога (особливо для тих, які не практикують віри або не знають Бога): 45, 50, 134 Поширення Слова Божого і Любові 10, 12, 72, 136, 145, 149, 159

П’ятниця: Звільни мене від гріха (особливо для тих, які є в більших гріхах, далеко від Бога): 62, 89, 107, 133 Любов до Ісуса: 101, 119, 129, 160, 168 Молитва за невіруючих: 41, 52, 150 Прийняття і пожертвування терпіння: 9, 75, 103 Віддання власної волі Богу і прийняття Божої Волі: 59,
69, 123

Субота: Вибрані молитви до матері Спасіння: 17, 47, 115, 151 Правда, свобода і чистота віри: 44, 116, 124, 125, 146 За захист візіонерів: 11, 25 Місія Спасіння і Армія Ісуса Христа Залишку Церкви: 74, 82, 86, 97, 108, 121, 155

 

Щоденні молитви

 

В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

 

Вступна молитва покірного слуги

Ісус: “Коли ви схиляєте коліна переді Мною, або просто спілкуєтеся зі Мною в своєму серці, завжди розпочинайте із слів:”

Ісусе, пробач мене, бо я згрішив. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [96]

Про Благословення і Захист нашої Молитовної Групи Хрестового Походу

Ісус: “Прошу, відмовляйте цю молитву на початку і вкінці кожної молитовної зустрічі.”

О мій найдорожчий Ісусе, будь-ласка, благослови і захисти нас, Твою Молитовну Групу Хрестового Походу, щоб ми стали невразливими до підступних нападів диявола і будь-яких злих духів, які можуть мучити нас у цій Святій Місії порятунку душ.

Щоб ми залишилися вірними і сильними, коли наполегливо відстоюємо Твоє Святе Ім’я перед світом і ніколи не відмовилися від нашої боротьби за поширення Істини Твого Святого Слова.

Амінь.

 

Молитва на кожний день

Ісус: “Діти, Я люблю і піклуюся про кожного з вас. Ніколи не забувайте щоденно відмовляти цю молитву, коли молитеся до Мене.”

О Мій дорогоцінний Ісусе, прийми мене в Свої Обійми і дозволь, щоб моя голова спочила на Твоєму Плечі, щоб у відповідному часі Ти міг піднести мене до Свого славного Царства.

Дозволь Твоїй Дорогоцінній Крові протікати через моє серце, щоб ми могли з’єднатися в одне ціле.

Амінь.

 

Молитва до св. Архангела Михаїла

Ісус: “Тому ви повинні кожного дня відмовляти молитву до Святого Михаїла.”

Святий Архангеле Михаїле, оборони нас у битві.

Будь нашим захистом проти злоби і підступів диявола.

Нехай Бог відкине його, ми покірно молимо.

І ти, о Князю Небесного Воїнства, Силою Божою вкинь до Пекла сатану і всіх злих духів, які блукають по світу, шукаючи загибелі душ.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [1]

Мій дар Ісусу для порятунку душ

Мій найдорожчий Ісусе, Ти, Який так сильно любиш нас, дозволь мені в мій скромний спосіб допомогти рятувати Твої дорогоцінні душі.

Змилуйся над усіма грішниками, не дивлячись на те, як болісно вони Тебе ображають.

Дозволь мені через молитву та страждання допомогти тим душам, які можуть не пережити Попередження, знайти місце біля Тебе у Царстві Твоїм.

Почуй мою молитву, о солодкий Ісусе, щоб допомогти Тобі привернути до Себе ті душі, за якими Ти тужиш.

О Найсвятіше Серце Ісуса, я зобов’язуюсь повсякчас бути вірним Твоїй Найсвятішій Волі. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [13]

Молитва взивання про захист

О Небесний Отче, через Любов Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, чиї Страсті на Хресті врятували нас від гріха, будь-ласка, врятуй усіх тих, які продовжують відкидати Його Руку Милосердя.

Наповни їхні душі, дорогий Отче, знаком Твоєї Любові.

Я благаю Тебе, Небесний Отче, почуй мою молитву і врятуй ці душі від вічного прокляття.

Через Своє Милосердя дозволь їм в числі перших увійти в Нову Еру Миру на землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [24]

Повний відпуст для відпущення гріхів

Ця Молитва дана для католиків і некатоликів, але католики повинні регулярно приступати до Сповіді, так як порадив Ісус.

Ісус: “Маєте виявляти правдиве розкаяння і приступати до Сповіді. Якщо не маєте можливості приступити до Сповіді, тоді відмовляйте Мою Молитву Хрестового Походу.”

Читайте цю молитву протягом семи днів поспіль і вам буде надано повне відпущення гріхів і Сила Святого Духа.

О мій Ісусе, Ти – Світло землі.

Ти – Полум’я, яке торкається всіх душ.

Твоє Милосердя і Любов не знають меж.

Ми не гідні тієї Жертви, яку Ти звершив через Свою смерть на Хресті, але ми знаємо, що Твоя Любов до нас є більшою від нашої любові до Тебе.

Уділи нам, Господи, Дар смирення, щоб ми були гідними Твого Нового Царства.

Наповни нас Духом Святим, щоб ми могли крокувати вперед і вести Твою Армію, щоб проголошувати Істину Твого Святого Слова та підготувати наших братів і сестер до Слави Твого Другого Пришестя на землю.

Ми почитаємо Тебе.

Ми прославляємо Тебе.

Ми жертвуємо себе, наші скорботи, наші страждання як дар для Тебе, щоб рятувати душі.

Ми любимо Тебе, Ісусе.

Помилуй всіх своїх дітей, де б вони не були.

 Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [30]

Молитва за відвернення війни, голоду і релігійних переслідувань

Бог Отець: “Молитва до Мене, вашого Отця, має бути включена зараз до ваших щоденних молитов разом з цією особливою Молитвою Хрестового Походу.”

О Мій Предвічний Отче, Боже, Творче Всесвіту, в Ім’я Твого Дорогоцінного Сина я благаю Тебе заохотити нас любити Тебе більше.

Допоможи нам бути сміливими, безстрашними і сильними перед незгодами, і прийми наші жертви, страждання і випробування як дар перед Твоїм Престолом, щоб рятувати Твоїх дітей на землі.

Пом’якши серця нечистих душ.

Відкрий їхні очі на Правду про Твою Любов, щоб вони могли приєднатися до всіх Твоїх дітей в Раю на землі, який Ти з любов’ю створив для нас згідно з Твоєю Божественною Волею.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [33]

Молитва Печать Бога Живого

Бог Отець: “Визнайте Мою Печать і прийміть її з любов’ю, радістю і вдячністю.”

Бог Отець прагне, щоб усі прийняли цю Печать як Захист для кожного зокрема і для наших сімей під час при-готування до Другого Пришестя Ісуса Христа.

Ісус: “Прагну, щоб від сьогодні кожен з вас щоденно відмовляв Молитву Хрестового Походу номер 33 і щоб ви мали екземпляр Печаті Бога Живого при собі.”

О мій Боже, мій люблячий Отче, я приймаю з любов’ю та вдячністю Твою Божественну Печать Захисту.

Твоя Божественність охоплює моє тіло і душу для Вічності.

Я схиляюсь у смиренній подяці і жертвую Тобі мою глибоку любов та вірність, мій улюблений Отче.

Я благаю Тебе, захисти мене і моїх близьких цією особливою Печаттю.

Я посвячую моє життя на служіння Тобі на віки вічні.

Я люблю Тебе, дорогий Отче.

Я втішаю Тебе в ці часи, дорогий Отче.

Я жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Наймилішого Сина Твого на переблагання за гріхи світу та за спасіння всіх Твоїх дітей.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [59]

Урочиста присяга вірності Божественній Волі Бога Отця

Ісус: “Моя ніжно улюблена дочко, так само, як Мій Предвічний Отець заповів для людства цей Великий Дар, Свою Печать, так само Його діти повинні присягнути на вірність Його Божественній Волі.

Я прошу всіх Божих дітей, які будуть крокувати вперед в Його Армії, щоб допомогти рятувати душі всіх Божих дітей, включно із зачерствілими грішниками, скласти цю Присягу.”

О Всевишній Боже, Небесний Отче, я обіцяю Тобі свою тверду вірність, щоб почитати Тебе і бути послушним Тобі в усьому, що поєднано з Твоєю Божественною Волею на землі.

Я, через Святу Кров Твого єдиного улюбленого Сина, правдивого Месії, жертвую Тобі мій розум, моє тіло і мою душу від імені всіх душ, щоб ми могли об’єднатися як один в Твоєму Небесному Царстві, яке настане, щоб Твоя Божественна Воля виповнилася на землі, як на Небі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [79]

За два мільярди загублених душ

Ісус: “Моя ніжно улюблена дочко, Місія порятунку тих двох мільярдів душ, які відкинуть Мою Руку Милосердя, повинна становити частину щоденної молитви для усіх тих, які називають себе Хрестоносцями Бога.”

О дорогий Ісусе, я благаю Тебе вилити Своє Милосердя на загублені душі.

Пробач їх за відречення від Тебе і використай мою молитву і страждання, щоб через Своє Милосердя Ти міг вилити на них Благодаті, яких вони потребують для освячення їхніх душ.

Я прошу Тебе про Дар помилування для їхніх душ.

Я прошу Тебе відкрити їхні серця, щоб вони прийшли до Тебе і попросили Тебе наповнити їх Святим Духом, щоб вони могли прийняти Правду про Твою Любов і жити з Тобою і з усією Божою родиною назавжди. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [102]

Щоб підтримати довіру і віру в Божі Послання для світу

Ісус: “Відтепер ви повинні раз на день відмовляти цю Молитву Хрестового Походу.”

Найдорожчий Ісусе, коли я пригноблений – підніми мене.

Коли я сумніваюсь – просвіти мене.

Коли я засмучений – покажи мені Свою Любов.

Коли я критикую – допоможи мені замовкнути.

Коли я прилюдно осуджую інших – запечатай мої уста.

Коли я вимовляю богохульства в Твоє Ім’я – визволи мене і поверни мене під Свій Захист.

Коли мені бракує відваги – дай мені меч, якого я потребую, щоб вести боротьбу і рятувати душі, яких Ти так прагнеш.

Коли я опираюсь Твоїй Любові – допоможи мені відмовитися від себе і цілковито піддатися Твоїй люблячій Опіці.

Коли я блукаю – допоможи мені віднайти Дорогу Правди.

Коли я піддаю сумнівам Твоє Слово – дай мені відповідь, якої я шукаю.

Допоможи мені бути терпеливим, люблячим і добрим навіть до тих, які проклинають Тебе.

Допоможи мені пробачити тих, які мене ображають, і дай мені Благодать, якої я потребую, щоб іти за Тобою на край землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [104]

Звільни цю душу від рабства

Ісус:“Щоб врятувати їх [ті душі, які віддали себе сатані і є невільниками звіра], ви, Мої улюблені послідовники, повинні виявити Мені свою вірність, посвячуючи їхні душі Мені під час ваших молитов і коли ви приймаєте Пресвяту Євхаристію. Ви повинні жертвувати їх Мені щодня, а за кожну душу, яку ви присвячуєте Моєму Милосердю, я врятую на сто більше.

Чиніть це щодня. В кінці кожного місяця вас переповнить радість, тому що ви знатимете, як багатьом таким душам було даровано це Велике Милосердя.”

Цю молитву відмовляємо щоденно протягом місяця, коли вирішуємо відповісти на цей особливий молитов-ний заклик.

Найдорожчий Ісусе, я представляю Тобі душу [ім’я], який [яка] віддав[ла] свою душу сатані.

Візьми цю душу і віднови її в Твоїх Святих Очах.

Звільни цю душу від рабства звіра і принеси їй Вічне Спасіння.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [111]

Щоб присвятити ваших дітей Ісусу Христу

Матір Спасіння: “Я закликаю вас привести до Мене ваших дітей […]. Неважливо, якого вони віку […]. Ось Молитва Хрестового Походу за ваших дітей. Якщо ви будете відмовляти її щодня, то вона наблизить ваших дітей до Милосердного Серця Ісуса.”

Ця молитва є для всіх.

О дорога Мати Спасіння, я посвячую моїх дітей [імена] Твоєму Синові, щоб Він міг принести їм мир духа і любов серця.

Будь-ласка, молися, щоб мої діти були прийняті у милосердні Обійми Твого Сина і збережи їх від кривди.

Допоможи їм залишатися вірними Святому Божому Слову, особливо в час, коли вони є спокушені відвернутися від Нього.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [132]

Відречення від сатани, щоб захистити цю Місію

Матір Спасіння: “Коли Ви будете відмовляти цю Молитву Хрестового Походу принаймні двічі на тиждень, ви допоможете захистити цю Місію Спасіння і привести більше душ у Володіння Божого Царства.”

О Мати Спасіння, прийди на допомогу цій Місії.

Допоможи нам, Божій Армії Залишку, відректися від сатани.

Ми просимо Тебе розтрощити голову звіра Твоєю п’ятою і усунути всі перешкоди в нашій Місії порятунку душ.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [143]

Щоб захистити Місію Спасіння

Згідно з інформацією, наданою Марією від Божого Милосердя, ця Молитва є щоденною.

О Мати Спасіння, захисти цю Місію, Дар Божий, щоб принести Вічне Життя всім Його дітям в усьому світі.

Будь-ласка, втруться від нашого імені, через Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, щоб Він дав нам мужність повсякчас виконувати наші обов’язки в служінні Богу і, особливо, коли ми через це страждаємо.

Допоможи цій Місії навернути мільярди душ згідно з Божественною Волею Бога і перетворити їхні закам’янілі серця в люблячі серця слуг Твого Сина.

Дай усім нам, які служать Ісусові в цій Місії, сили для подолання ненависті і переслідування Хреста, та вітати страждання, які приходять з нею, з щедрістю серця і з повним прийняттям того, що нас може очікувати попереду.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [155]

Для захисту Місії Спасіння

О найдорожча Мати Спасіння, вислухай наш заклик про захист Місії Спасіння і захист Божих дітей.

Ми молимося за тих, які кидають виклик Божій Волі в цей великий момент історії.

Ми просимо Тебе захистити всіх тих, які відповідають на Твій заклик і на Слово Боже, щоб врятувати кожного від ворогів Бога.

Будь-ласка, допоможи звільнити ті душі, які впали жертвами обману диявола і відкрий їм очі на Істину.

О Мати Спасіння, допоможи нам, бідним грішникам, стати гідними отримати Благодать витривалості в час наших страждань в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Захисти цю Місію від зла.

Захисти Твоїх дітей від переслідування.

Покрий нас усіх Твоїм Найсвятішим Покровом і підтримай нас Даром збереження своєї віри щоразу, коли нам кидають виклик за проголошення Істини, за передавання Святого Слова Божого, до кінця наших днів, зараз і навіки.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [164]

Молитва миру для народів

Матір Спасіння: “Я прошу, щоб ви відмовляли цю Молитву Хрестового Походу, Молитву Миру для своїх народів, кожного дня.”

О Ісусе, принеси мені мир.

Принеси мир моєму народу і всім тим країнам, які розриваються на шматки через війни і поділи.

Посій зерна миру серед тих зачерствілих сердець, які завдають страждання іншим в ім’я справедливості.

Дай усім Божим дітям Благодать прийняти Твій Мир, щоб любов і гармонія могли процвітати, щоб любов до Бога перемогла зло і щоб душі могли бути врятовані від зіпсуття брехнею, жорстокістю і злими амбіціями.

Нехай мир запанує над усіма тими, які присвятили своє життя Істині Твого Святого Слова, і над тими, які не знають Тебе взагалі.

Амінь.

 

ЛІТАНІЇ

 

Літанія [1]

Захист від лжепророка

Ісус: “Я хочу, щоб усі ви розпочали нову Літанію, щоб отримати захист від лжепророка і від сьогодні відмовляли її щодня.”

Найдорожчий Ісусе, врятуй нас від обману лжепророка.

Ісусе, змилуйся над нами.

Ісусе, врятуй нас від переслідування.

Ісусе, охорони нас від антихриста.

Господи, помилуй.

Христе, помилуй.

Найдорожчий Ісусе, покрий нас Твоєю Дорогоцінною Кров’ю.

Найдорожчий Ісусе, відкрий наші очі на брехню лжепророка.

Найдорожчий Ісусе, об’єднай Твою Церкву.

Ісусе, захисти наші Таїнства.

Ісусе, не дозволь лжепророку розділити Твою Церкву.

Найдорожчий Ісусе, допоможи нам відкинути брехню, що буде представлена нам як Правда.

Ісусе, дай нам силу.

Ісусе, дай нам надію.

Ісусе, наповни наші душі Святим Духом.

Ісусе, захисти нас від звіра.

Ісусе, дай нам Дар Розрізнення, щоб ми могли йти дорогою Твоєї правдивої Церкви повсякчас, на віки вічні.

Амінь.

 

Літанія [2]

Про Благодать Захисту

Ісус: “Прийдіть до Нього, Мої улюблені учні, і подякуйте Моєму Отцю за Дар Ласки Захисту від пекельного вогню для тих, які відповідають на Його Заклик.”

О Всевишній Отче Небесний, я люблю Тебе.

Я почитаю Тебе.

Господи, помилуй.

Господи, пробач нам наші провини.

Я поклоняюся Тобі.

Я прославляю Тебе.

Я складаю Тобі подяку за всі Твої особливі Благодаті.

Я благаю Тебе про Благодать Захисту для моїх улюблених [імена всіх зі списку за спасіння душ].

Я жертвую Тобі мою вірність повсякчас.

О Всевишній Отче Небесний, Творець всього сущого, Творець всесвіту, Творець людства, Ти – джерело всіх речей.

Ти – джерело Любові.

Ти – Любов.

Я люблю Тебе.

Я почитаю Тебе і падаю ниць перед Тобою.

Я благаю про Милосердя для всіх душ, які Тебе не знають, які Тебе не почитають, які відкидають Твою Руку Милосердя.

Я віддаю Тобі себе розумом, тілом і душею, щоб Ти міг взяти їх у Свої Обійми, безпечні від зла.

Я прошу Тебе відкрити Ворота Раю, щоб всі Твої діти змогли, нарешті, об’єднатися у цьому Спадкоємстві, яке Ти створив для всіх нас. Амінь.

 

Літанія [3]

Захист Божого Слова

О дорогий Ісусе, захисти нас від брехні, яка ображає Бога.

Захисти нас від сатани і його армії.

Допоможи нам любити Тебе більше.

Підтримай нас у нашій боротьбі.

Захисти нас у нашій вірі.

Веди нас до Твого безпечного Притулку.

Допоможи нам піднятися і захистити Твою Святу Волю.

Зміцни нашу рішучість бути Твоїми правдивими учнями.

Дай нам відвагу.

Дай нам довіру.

Веди нас Дорогою Правди.

Захисти нас від ворога.

Вилий на нас Твою Благодать Захисту.

Допоможи нам уникати спокус.

Наблизь нас до Твого Найсвятішого Серця.

Допоможи нам завжди залишатися вірними Тобі.

Амінь.

 

Літанія [4]

Щоб пом’якшити покарання Бога Отця

О Всевишній Боже, ми благаємо Тебе про Милосердя через гріхи Твоїх дітей.

Ми дякуємо Тобі за Дар землі.

Ми дякуємо Тобі за Дар людського життя.

Ми цінуємо Дар життя.

Ми захищаємо Дар життя.

Ми дякуємо Тобі за Дар Твого Сина, Ісуса Христа.

Ми дякуємо Тобі за Дар Відкуплення.

Ми славимо Твою Божественність.

Ми повністю віддаємося Тобі, щоб Твоя Свята Воля могла бути виконана на землі, як на Небі.

Ми дякуємо Тобі за Дар Просвітлення Сумління.

Ми дякуємо Тобі за Обітницю Вічного Життя.

Ми вітаємо Новий Рай.

Ми благаємо Тебе врятувати всі душі, включно з тими, які мучать Тебе і тих, які загублені для Тебе.

Ми дякуємо Тобі за Любов, яку Ти виявляєш до всіх Своїх дітей.

Ми дякуємо Тобі за Дар пророцтва.

Ми дякуємо Тобі за Дар молитви.

Ми просимо Тебе наділити нас миром і спасінням. Амінь.

 

Літанія [5]

За спасіння тих, які перебувають в смертному гріху

Ісусе, врятуй всіх грішників від пекельного вогню.

Пробач почорнілим душам.

Допоможи їм побачити Тебе.

Витягни їх з темряви.

Відкрий їхні очі.

Відкрий їхні серця.

Покажи їм Правду.

Врятуй їх.

Допоможи їм почути.

Звільни їх від гордині, похоті і заздрості.

Захисти їх від зла.

Вислухай їхні благання про допомогу.

Схопи їх за руки.

Притягни їх до Себе.

Врятуй їх від обману сатани. Амінь.

 

Літанія [6]

Дар Ласк

Ісус: “Душі, які відмовлятимуть її [цю Літанію] під час переслідування, нехай знають, що Я виллю на вас ці Ласки. Ви станете спокійнішими, сильнішими і сміливішими, коли будете нести Мій важкий Хрест до Воріт Нового Неба і Нової Землі. Найважливіше те, що ви не піддастеся залякуванням, з якими можете зустрітися в Моє Святе Ім’я.”

О найдорожчий Ісусе, мій улюблений Спасителю, наповни мене Своєю Любов’ю.

Наповни мене Своєю Силою.

Наповни мене Своєю Мудрістю.

Наповни мене Своєю Наполегливістю.

Наповни мене Своїм Смиренням.

Наповни мене Своєю Мужністю.

Наповни мене Своєю Ревністю. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [26]

Відмовляйте Святий Розарій [Вервицю], щоб допомогти врятувати свій народ

Мати Спасіння: “Ця Молитва [Святий Розарій] настільки важлива, що повинна зараз стати Молитвою Хрестового Походу у своєму власному праві.”

Молитва Хрестового Походу 26 – це Святий Розарій, що відмовляється, як звичайно.

Ісус та Марія в багатьох Посланнях просять нас відмовляти Святий Розарій щодня і якомога частіше.

Зазвичай традиційно відмовляються три частини Розарію – Радісні, Страсні та Славні Таїнства, якщо є така можливість. Можна також додати Світлі Таїнства. Для тих, які відмовляють одну частину Розарію, існує розподіл Таїнств Розарію на дні тижня.

Матір Божа закликає нас в Посланнях, щоб ми щоденно відмовляли Святий Розарій за свій народ.

Радісні Таїнства – в понеділок і вівторок.

Світлі Таїнства – в четвер.

Страсні Таїнства – в середу і п’ятницю.

Славні Таїнства – в суботу і неділю.

 

Молитва перед Розарієм

О Царице Святого Розарію, ти зволила об’явитися у Фатімі, щоб розкрити трьом дітям пастушкам скарби Благодатей, укритих в Розарію.

Розпали моє серце щирою любов’ю до цієї молитви, щоб розважаючи над Таїнствами нашого Відкуплення, які в ній пригадуються, я міг збагатитися її плодами і вимолити мир для світу, навернення для грішників і Росії, а також Благодаті, про які Тебе прошу в цьому Розарію [назвіть своє прохання].

Прошу Тебе про це задля більшої прослави Божої, задля Твого більшого почитання, а також задля добра всіх душ, а особливо для моєї власної душі.

Амінь.

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3) Слава Тобі, Боже наш, Слава Тобі!

 

Молитва до Святого Духа

Царю Небесний, Утішителю, Духу істини, що всюди єси і все наповняєш‚ Скар­бе добра і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші. Від Великодня до Вознесіння, замість молитви до Святого Духа “Царю Небесний”, співаємо тропар Пасхи: Хтистос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував (тричі).

 

Символ віри

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.

І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця родженого перед усіма віками. Бога від Бога,Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося.

Він задля нас, людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пілата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з Писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця, і вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків.

В єдину святу Вселенську Апостольську Церкву, ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів, очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку.

Амінь.

Робимо на собі знак хреста:

Слава Отцю, що нас сотворив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва до Пресвятої Богородиці

Богородице Діво‚ радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в жонах‚ і благословен плід утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших. Амінь.

 

Ангельське привітання

Радуйся, Маріє, Благодаті повна! Господь з Тобою!

Благословенна Ти між жінками й благословенний плід лона Твого, Ісус.

Свята Маріє, Мати Божа, молись за нас, грішних, нині і в годину смерті нашої.

Амінь.

 

Робимо на собі знак хреста:

Слава Сину,що нас відкупив, і нині,і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Богородице Діво …

Робимо на собі знак хреста:

Слава Святому Духові, що нас просвітив, і в святій вірі утвердив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Богородице Діво …

Робимо на собі знак хреста:

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас,і на віки вічні. Амінь

 

Молитва Господня

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

Богородице Діво … (10 р.)

Знак хреста

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас,і на віки вічні. Амінь.

 

Молитва прощення до Ісуса Христа

О, наш любий Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, заведи до неба усі душі, особливо ті, що найбільше потребують Твого Милосердя.

На кінець Розарію:

Під Твою Милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбави нас, Єдина Чиста і Благословена.

Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші.

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3 рази)

 

Таїнства Вервиці

 

Радісні Таїнства – в понеділок і вівторок

 

Перше Радісне Таїнство – Благовіщення

Ввійшовши до неї, ангел сказав їй: “Радуйся, Благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками … Ось ти зачнеш у лоні і породиш сина і даси йому ім’я Ісус.”

(Лк. 1:28-31)

За чесноту покори

 

Друге Радісне Таїнство – Відвідини Св. Єлисавети

Як почула Єлисавета привіт Марії, здригнулося дитя в її лоні, і Єлисавета сповнилася Святим Духом, і скликнула сильним голосом, і сказала: “Благословенна ти між жінками і благословен плід лона твого!”

(Лк. 1:41-42)

За любов до ближнього

 

Третє Радісне Таїнство – Різдво Ісуса Христа

Настав їй час родити, і вона породила свого сина первородного, сповила його та поклала в яслах, бо не було їм місця в заїзді.

(Лк. 2:7)

За душевну вбогість

 

Четверте Радісне Таїнство – Стрітення Господнє

І як сповнились дні очищення їхнього, вони, за законом Мойсея, привели його в Єрусалим поставити перед Господом, як написано в Господньому законі: Кожний хлопець первородний буде посвячений Господеві.

(Лк. 2:22-23)

За чесноту послушности

 

П’яте Радісне Таїнство – Віднайдення Ісуса у храмі

Через три дні знайшли його у храмі, як він сидів серед учителів та слухав і питав їх. Усі ті, щой ого слухали, дивувалися його розумові й відповідям.

(Лк. 1:41-42)

За чесноту побожности

 

Світлі Таїнства – в четвер

 

Перше Світле Таїнство – Богоявлення

Тими днями прийшов Ісус із Назарету, що в Галилеї. І був хрищений Іваном у Йордані. І коли виходив з води, побачив, як небо розкрилось, і Духа, що, як голуб, сходив на нього. І голос ізлинув з неба: “Ти є Син мій улюблений, у тобі – моє уподобання.”

(Мк. 1:9-10)

За щирий жаль і каяття за гріхи

 

Друге Світле Таїнство – Чудо в Кані Галилейській

Коли ж забракло вина, мати Ісуса каже до нього: “Вина не мають.” Ісус відповів їй: “Що мені і тобі, жінко? Ще не прийшла моя година.” Але мати його мовила до слуг: “Що тільки скаже вам, робіть.”

(Ів. 2:3-5)

За набожність до Діви Марії

 

Третє Світле Таїнство – Ісус проповідує Царство Боже

Ісус прийшов у Галилею і проповідував там Євангеліє Боже, кажучи: “Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтесь і вірте в Євангеліє.”

(Мк. 1:14-15)

За ласку навернення

 

Четверте Світле Таїнство – Преображення Ісуса Христа

Ісус переобразився перед ними: обличчя його сяяло наче сонце, а одежа стала білою, наче світло.. аж ось ясна хмара огорнула їх і з хмари було чути голос: “Це – мій улюблений Син якого я вподобав: його слухайте.”

(Мт. 17:2-5)

За дух вдячности Богові

 

П’яте Світле Таїнство – Установлення Пресвятої Євхаристiї

Ісус узяв хліб, поблагословив, розламав і дав учням, кажучи: “Беріть, їжте: це моє тіло.” Потім узяв чашу, воздав хвалу і подав їм, кажучи: “Пийте з неї всі, бо це моя кров Нового Заповіту, яка за багатьох проливається на відпущення гріхів.”

(Мт. 26:26-28)

За дух вдячности Богові

 

Страсні Таїнства – в середу і п’ятницю

 

Перше Страсне Таїнство – Молитва на Оливній горі

Повний скорботи та тривоги, він ще ревніше молився, а піт його став, мов каплі крови, що падали на землю. Підвівшись від молитви, він підійшов до учнів і застав їх сплячими від смутку.

(Лк. 22:44-45)

За підчинення Божій волі

 

Друге Страсне Таїнство – Бичування Христа

Взяв тоді Пилат Ісуса і велів його бичувати.

(Ів. 19:1)

Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані.

(Іс. 53:5)

За чесноту чистоти

 

Третє Страсне Таїнство – Терням увінчання

Вояки, сплівши вінок із тернини, поклали йому на голову і одягли його у багряницю; і, підступаючи до нього, казали: “Радуйся, царю юдейський і били його по лиці.”

(Ів. 19:1-3)

За духовну відвагу

 

Четверте Страсне Таїнство – Хресна дорога

Взяли вони Ісуса та й повели; і, несучи свій хрест, він прийшов на місце, зване Череп, по єврейському Голгота.

(Ів. 19:17)

За чесноту терпеливости

 

П’яте Страсне Таїнство – Розп’яття Ісуса Христа

Було вже близько шостої години, і темрява по всій землі настала аж до дев’ятої години… Ісус закликав сильним голосом: “Отче, у твої руки віддаю дух мій!” Сказавши це, він віддав духа.

(Лк. 23:44-46)

За остаточну витривалість

 

Славні Таїнства – в суботу і неділю 

 

Перше Славне Таїнство – Воскресіння

Тоді ангел заговорив до жінок, кажучи: “Не бійтесь: знаю бо, що ви шукаєте Ісуса розп’ятого. Нема його тут, бо він воскрес, як сказав був. Ходіть, гляньте на місце, де він лежав.”

(Мт. 28:5-6)

За чесноту віри

 

Друге Славне Таїнство – Вознесіння

А як Ісус благословив їх, віддалився від них і став возноситись на небо. Вони ж, поклонившись йому, вернулися з великою радістю в Єрусалим і перебували ввесь час у храмі, славлячи та хвалячи Бога.

(Лк. 24:51-53)

За чесноту надії

 

Третє Славне Таїнство – Зіслання Святого Духа

Аж ось… залунав із неба шум, неначе подув буйного вітру, і сповнив увесь дім, де вони сиділи. І з’явились їм поділені, мов вогонь, язики, і сіли на кожному з них. Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм говорити.

(Діяння 2:2-4)

За чесноту любови

 

Четверте Славне Таїнство – Успіння Пресвятої Богородиці

На безсмертне твоє успіння, Богородице, Мати Життя, апостоли розсіяні по всьому світу, з’явилися разом і стали коло пресвятого твого тіла, і почесно поховавши його, голосом Гавриїла співаючи, виголошували: Радуйся, благодатна, Діво Мати Пречиста, Господь з тобою …

(Мінея)

За щасливу смерть

 

П’яте Славне Таїнство – Прослава Марії в небі

Заспіваємо Давидову пісню, вірні, дівственні Невісті, Матері всіх Царя Христа! “Праворуч Тебе Владико, стоїть Цариця зодягнена в золоту тканину і оздоблена божественною красою.”

(Пс. 44:10)

За вічне спасіння

 

Коронка до Божого Милосердя

 

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.

Хліб наш насущний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не веди нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

 

АНГЕЛЬСЬКЕ ПРИВІТАННЯ

Радуйся, Маріє, Благодаті повна! Господь з Тобою!

Благословенна Ти між жінками й благословенний плід лона Твого, Ісус.

Свята Маріє, Мати Божа, молись за нас, грішних, нині і в годину смерті нашої.

Амінь.

 

ВІРУЮ в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба й землі і всього видимого і невидимого.  І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця родженного перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований.

І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця [і Сина] ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків.  В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

 

На великих зернятках (1 раз)

Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество, наймилішого Сина Твого, а Господа нашого Ісуса Христа, на переблагання за наші гріхи і за гріхи цілого світу.

На малих зернятках (10 раз)

Задля болючих Його терпінь, май милосердя над нами і над цілим світом.

На закінчення (3 рази)

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ. Амінь.

О Крове і Водо, що виплила з Найсвятішого Серця Ісусового як цілюще джерело Милосердя для нас, на Тебе я уповаю і в Тобі всю свою надію покладаю!

Ісусе, на Тебе всю надію свою покладаю! (3р.)

 

Молитва на закінчення вервиці

О Предвічний Боже, Твоє милосердя – незбагненне, а скарби милосердя – невичерпні, тому поглянь на нас милостиво і примнож у нас своє милосердя, щоб ми ніколи, навіть у найбільших труднощах, не впадали у розпач, а завжди з довірою погоджувалися з Твоєю волею, яка є самим милосердям і любов’ю.

 

Молитва заохочення

Ісус: “Відмовляйте цю молитву щодня після Вервиці до Божого Милосердя і через вашу вірність Мені допоможете рятувати Моїх дітей.”

Наповни мене зараз, Господи, Даром Святого Духа, щоб нести Твоє Найсвятіше Слово грішникам, яких я повинен допомогти рятувати в Твоє Ім’я.

Допоможи мені через мої молитви покрити їх Твоєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб вони могли бути притягнуті до Твого Найсвятішого Серця.

Уділи мені Дару Святого Духа, щоб ці бідні душі могли бенкетувати у Твоєму Новому Раю.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [96]

Про Благословення і Захист нашої Молитовної Групи Хрестового Походу

Ісус: “Прошу, відмовляйте цю молитву на початку і вкінці кожної молитовної зустрічі.”

О мій найдорожчий Ісусе, будь-ласка, благослови і захисти нас, Твою Молитовну Групу Хрестового Походу, щоб ми стали невразливими до підступних нападів диявола і будь-яких злих духів, які можуть мучити нас у цій Святій Місії порятунку душ.

Щоб ми залишилися вірними і сильними, коли наполегливо відстоюємо Твоє Святе Ім’я перед світом і ніколи не відмовилися від нашої боротьби за поширення Істини Твого Святого Слова.

Амінь.

 

Неділя

 

Віднова і мир

 

Молитва Хрестового Походу [51]

Про Дар Святого Духа

О Духу Святий, прийди і вилий Твій Дар Любові, Мудрості і Знання на мою смиренну душу.

Наповни мене Світлом Істини, щоб я міг відрізнити Правду Божу від брехні, яку поширює сатана і його ангели.

Допоможи мені взяти Твій Світоч і розповсюдити полум’я розуміння серед усіх тих, кого я зустріну, через Христа, Господа нашого.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [81]

Про Дар Святого Причастя

О Небесна Гостія, насити моє тіло поживою, якої воно потребує.

Наповни мою душу Божественною Присутністю Ісуса Христа.

Даруй мені Благодать виконувати Святу Волю Бога.

Наповни мене миром і спокоєм, які приходять через Твою Святу Присутність.

Ніколи не дозволь мені сумніватися у Твоїй Присутності.

Допоможи мені прийняти Тебе в Тілі і Душі, щоб Благодаті, уділені мені завдяки Святій Євхаристії, допомогли проголошувати Славу Господа нашого Ісуса Христа.

Очисти моє серце.

Відкрий мою душу і освяти мене, коли я отримую цей великий Дар Святої Євхаристії.

Уділи мені Ласки і Благодаті, якими вона обдаровує всіх Божих дітей, і даруй мені захист від полум’я Чистилища.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [137]

Молитва Відновлення

О Боже Всемогутній, о Боже Всевишній, поглянь на мене, Твого покірного слугу, з любов’ю і співчуттям у Своєму Серці.

Віднови мене в Своєму Світлі.

Піднеси мене знову до Твоєї Прихильності.

Наповни мене Благодаттю, щоб я міг пожертвувати себе Тобі в смиренному служінні згідно з Твоєю Найсвятішою Волею.

Визволи мене від гріха гордині і всього, що ображає Тебе і допоможи мені любити Тебе з глибоким і незмінним бажанням, щоб служити Тобі протягом всіх моїх днів на віки вічні. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [140]

Захист Ієрархії Ангелів

Найдорожчий Отче, Боже всього Творіння, Боже Всевишній, даруй мені Благодать і Захист через Ієрархію Твоїх Ангелів.

Дозволь мені зосередитися на Твоїй Любові до кожного з Твоїх дітей, незалежно від того, як вони Тебе ображають.

Допоможи мені без страху в серці поширювати звістку про Заключний Заповіт, щоб підготувати світ до Другого Пришестя Ісуса Христа.

Даруй мені Твої особливі Ласки і Благословення, щоб піднятися понад переслідування, заподіяні мені сатаною, його демонами і його слугами на землі.

Ніколи не дозволь мені боятися Твоїх ворогів.

Дай мені силу любити моїх ворогів і тих, які переслідують мене в Ім’я Бога.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [161]

Про довіру і мир

Ісусе, я довіряю Тобі.

Допоможи мені любити Тебе більше.

Наповни мене довірою, щоб віддатися Тобі в повній і остаточній єдності.

Допоможи мені збільшити мою довіру до Тебе у важкі часи.

Наповни мене Своїм Миром.

Я приходжу до Тебе, дорогий Ісусе, як дитина, вільна від усіх світських прив’язань, вільна від усіх умов і передаю Тобі мою волю, щоб Ти зробив з нею те, що вважаєш доцільним для мене самого і для інших душ. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [165]

Про Дар Вічного Життя

Ісусе, допоможи мені повірити в Твоє Існування.

Дай мені знак, щоб моє серце змогло відповісти Тобі.

Наповни мою порожню душу Благодаттю, якої я потребую, щоб відкрити мій розум і моє серце на Твою Любов.

Помилуй мене і очисти мою душу від кожного злого вчинку, який я здійснив у своєму житті.

Пробач мене за те, що я відкидав Тебе, але будь-ласка, наповни мене любов’ю, якої я потребую, щоб стати гідним Вічного Життя.

Допоможи мені пізнати Тебе, побачити Твою Присутність в інших людях і наповни мене Благодаттю розпізнання Знаку Божого в кожному прекрасному Дарі, який Ти дав людському роду.

Допоможи мені зрозуміти Твої Шляхи і врятуй мене від відчуження і від болю темряви, яку я відчуваю в моїй душі.

Амінь.

 

За сім’ї і близьких

 

Молитва Хрестового Походу [4]

Об’єднай всі сім’ї

Об’єднай всі сім’ї, Ісусе, під час Попередження, щоб вони могли отримати Вічне Спасіння.

Я молюся, щоб усі сім’ї залишились разом в єдності з Тобою, Ісусе, щоб вони могли успадкувати Твій Новий Рай на землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [60]

За навернення сімей під час Попередження

Ісус: “Божі діти, готуйтеся кожного дня до Попередження, яке може настати у будь-який час.”

О дорогий, солодкий Ісусе, я благаю про Милосердя для душ моєї сім’ї [імена].

Я жертвую Тобі мої терпіння, мої випробування і мої молитви, щоб врятувати їхні душі від духа темряви.

Нехай ніхто з Твоїх дітей не осудить Тебе і не відкине Твою Руку Милосердя.

Відкрий їхні серця, щоб вони переплелися з Твоїм Найсвятішим Серцем і щоб вони могли шукати необхідного прощення, щоб врятувати себе від пекельного вогню.

Дай їм можливість виправитися, щоб вони могли навернутися завдяки Променям Твого Божого Милосердя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [68]

Захисти мене від впливу сатани

О Мати Божа, Мати Спасіння, покрий мене Своїм Найсвятішим Покровом і захисти мою сім’ю від впливу сатани і його впалих ангелів.

Допоможи мені повсякчас довіряти Божому Милосердю Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Підтримай мене в моїй любові до Нього і ніколи не дозволь мені відхилитися від Правди Його Вчення, незважаючи на те, скільки спокус постане переді мною. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [127]

Щоб врятувати мою душу і душі моїх близьких

О Ісусе, підготуй мене, щоб я міг постати перед Тобою без сорому.

Допоможи мені і моїм близьким [імена] приготуватися визнати всі наші провини.

Визнати наші недоліки.

Попросити прощення за всі гріхи.

Виявити любов до тих, кого ми скривдили.

Благати про Милосердя для спасіння.

Упокоритися перед Тобою, щоб у День Великого Просвітлення моє сумління і сумління [імена] було чистим і щоб Ти наповнив наші душі Своїм Божим Милосердям.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [167]

Захисти мою сім’ю

О Боже, мій Предвічний Отче, через Благодать Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, будь-ласка, захищай мою сім’ю в усі часи від зла.

Дай нам силу піднятися над злими намірами і залишатися об’єднаними в нашій любові до Тебе і один до одного.

Підтримуй нас у кожному випробуванні і стражданні, які ми можемо переносити, і зберігай живою нашу любов один до одного, щоб ми були в єдності з Ісусом.

Благослови наші сім’ї і дай нам Дар Любові, навіть у часи чвар.

Зміцни нашу любов, щоб ми могли розділити радість нашої сім’ї з іншими, щоб Твоя Любов могла поширитися на цілий світ.

Амінь.

 

За дітей (зокрема для тих, які мають дітей)

 

Молитва Хрестового Походу [67]

Збережи моїх дітей в безпеці від царя брехні

Будь-ласка, дорогий Ісусе, я прошу Тебе зберегти моїх дітей в безпеці від царя брехні.

Я посвячую цих дітей [імена] Твоєму Пресвятому Серцю і прошу, щоб через Покров Твоєї Дорогоцінної Крові Ти просвітив їхні душі і безпечно взяв їх у Свої люблячі Обійми, щоб вони могли бути захищеними від будь-якої кривди.

Я прошу, щоб Ти відкрив їхні серця і наповнив їхні душі Твоїм Святим Духом під час Просвітлення Сумління, щоб вони очистились від всякого беззаконня. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [153]

Дар Захисту для дітей

Матір Спасіння: “Я хочу закликати батьків в усьому світі посвятити своїх дітей та молодь Моєму Непорочному Серцю.

Ви повинні відмовляти цю молитву раз на тиждень, перед Моїм образом, вашої улюбленої Матері, і перед молитвою благословити себе освяченою водою.”

О Мати Божа, Мати Спасіння, Я прошу, щоб Ти посвятила душі цих дітей [імена] і представила їх Твоєму улюбленому Синові.

Молися, щоб Ісус, Силою Своєї Дорогоцінної Крові, покрив і захистив ці малі душі усяким видом захисту від зла.

Я прошу Тебе, дорога Мати, захистити мою сім’ю в часи великих труднощів і щоб Твій Син зглянувся ласкаво на моє прохання об’єднати мою сім’ю з Христом і дарувати нам Вічне Спасіння. Амінь.

 

Друге Пришестя Христа і Новий Рай

 

Молитва Хрестового Походу [35]

Молитва за те, щоб душі увійшли до Раю

О мій Ісусе, допоможи мені допомогти Тобі спасти залишки Твоїх дітей на землі.

Я молюся, щоб Ти, через Своє Милосердя, спас душі від духа темряви.

Прийми мої випробування, страждання і скорботи в цьому житті, щоб врятувати душі від пекельного вогню.

Наповни мене Благодаттю, щоб пожертвувати Тобі ці страждання з любов’ю і радістю в моєму серці, щоб ми всі як один об’єдналися в любові до Пресвятої Трійці і жили з Тобою як одна свята родина в Раю.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [39]

Щоб підготувати душі до Нового Раю

О Ісусе, мій улюблений Спасителю, я прошу Тебе огорнути мене Твоїм Святим Духом, щоб я міг переконливо проголошувати Твоє Найсвятіше Слово, щоб підготувати всіх Божих дітей до Твого Другого Пришестя.

Я благаю Тебе, Господи Ісусе, про всі Ласки, яких потребую, щоб я міг дотягнутися до всіх конфесій, віросповідань і національностей, куди б я не пішов.

Допоможи мені говорити Твоїми Словами, заспокоювати бідні душі Твоїми Устами і любити всі душі особливою Божественною Любов’ю, яка виливається з Твого Найсвятішого Серця.

Допоможи мені рятувати душі, такі близькі Твоєму Серцю і дозволь мені втішати Тебе, дорогий Ісусе, коли загублені душі продовжують відкидати Твоє Милосердя.

Ісусе, я ніщо без Тебе, але з Твоєю щедрою допомогою я буду боротися в Твоє Ім’я, щоб допомогти рятувати все людство.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [48]

Молитва про Благодать проголошувати Друге Пришестя Христа

О Мій Ісусе, даруй мені Благодать проголошувати Твоє Святе Слово для всього людства, щоб душі могли бути врятовані.

Вилий Твого Святого Духа на мене, твого покірного слугу, щоб Твоє Святе Слово могло бути почуте і прийняте особливо тими душами, які найбільше потребують Твого Милосердя.

Допоможи мені повсякчас поважати Твою Святу Волю і ніколи не ображати і не засуджувати тих, які відкидають Руку Твого Милосердя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [90]

Подяка за Твоє Преславне Друге Пришестя

О мій Ісусе, я складаю Тобі хвалу і подяку за Твоє Преславне Друге Пришестя.

Ти, мій Спасителю, народився, щоб дати мені Вічне Життя і звільнити мене від гріха.

Я складаю Тобі мою любов, мою вдячність і моє поклоніння, коли я готую свою душу до Твого Великого Пришестя.

Амінь.

 

Подяка

 

Молитва Хрестового Походу [5]

Хвала Богу Всевишньому

О Предвічний Отче, ми заносимо Тобі наші молитви в радісній вдячності за Твій дорогоцінний Дар Милосердя для всього людства.

Ми радіємо і воздаємо Тобі, Найславетнішому Цареві, нашу хвалу і поклоніння за Твоє любляче і ніжне Милосердя.

Ти, Боже Всевишній, є нашим Царем і за цей Дар, який Ти нам зараз приносиш, ми припадаємо до Твоїх стіп зі смиренною відданістю.

Будь-ласка, Боже, помилуй всіх Твоїх дітей.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [15]

Подяка за Дар Божого Милосердя

О мій Небесний Отче, ми почитаємо Тебе з глибокою вдячністю за Жертву, яку Ти вчинив, коли послав Спасителя у світ.

Ми заносимо Тобі з радістю та подякою нашу молитву зі смиренною вдячністю за цей Дар, який Ти зараз даєш своїм дітям – Дар Божого Милосердя.

О Всевишній Боже, вчини нас гідними прийняти це Велике Милосердя з вдячністю. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [21]

Подяка Богу Отцю за спасіння людства

Ми славимо Тебе і дякуємо Тобі, о Святий Боже, Всемогутній Творче людства, за Любов і Співчуття, які Ти маєш до людського роду.

Ми дякуємо Тобі за Дар Спасіння, яким Ти обдаровуєш Своїх бідних дітей.

Ми благаємо Тебе, Господи, врятувати тих, які йдуть за злим духом і щоб їхні серця відкрилися на Правду про їхнє Вічне Життя.

Амінь.

 

Понеділок

 

Християнство, правдива віра і єдність душ

 

Молитва Хрестового Походу [28]

За об’єднання всіх християнських церков

О Всевишній Боже, ми схиляємо коліна перед Тобою, благаючи про об’єднання всіх Твоїх дітей у боротьбі за збереження Твоїх християнських церков на землі.

Нехай наші відмінності не розділяють нас в цей час великого відступництва у світі.

В нашій любові до Тебе, дорогий Отче, ми благаємо Тебе дати нам Благодаті, щоб любити один одного в Ім’я Твого улюбленого Сина, нашого Спасителя, Ісуса Христа.

Ми поклоняємося Тобі.

Ми любимо Тебе.

Ми об’єднуємося, щоб боротися за силу зберегти Твої християнські церкви на землі під час випробувань, які можуть нас чекати в найближчі роки. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [29]

Захисти практику християнства

О мій Господи Ісусе Христе, я благаю Тебе вилити Свого Святого Духа на всіх Твоїх дітей.

Я благаю Тебе пробачити тих, які мають в своїх душах ненависть до Тебе.

Я молюся, щоб атеїсти відкрили свої зачерствілі серця під час Твого Великого Милосердя і щоб Твої діти, які люблять Тебе, могли гідно почитати Тебе і піднятися над усіма переслідуваннями.

Будь-ласка, наповни всіх Твоїх дітей Даром Свого Духа, щоб вони могли сміливо піднятися і вести Твою Армію до остаточної битви проти сатани, його демонів і всіх тих душ, які є рабами його фальшивих обіцянок. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [37]

Об’єднання всіх Божих дітей

О дорогий Ісусе, об’єднай всіх Своїх улюблених послідовників в любові, щоб ми могли поширювати Правду про Твою Обітницю Вічного Спасіння по всьому світу.

Ми молимося, щоб ті літеплі душі, які бояться пожертвувати себе Тобі розумом, тілом і душею, скинули свій панцир гордині і відкрили свої серця на Твою Любов та стали частиною Твоєї святої родини на землі.

Обійми всі ці загублені душі, дорогий Ісусе, та дозволь нам, як їхнім братам і сестрам, своєю любов’ю піднести їх з пустелі і забрати їх з собою до Лона, Любові і Світла Пресвятої Трійці.

Ми складаємо всю нашу надію, довіру і любов у Твої Святі Руки.

Ми благаємо Тебе поглибити нашу побожність, щоб ми могли допомогти врятувати більше душ.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [100]

Про виживання християнства

О дорогий Ісусе, ми благаємо Тебе про вміння пережити випробування, з якими ми зараз зустрічаємося, коли останній правдивий папа [Бенедикт XVI] закінчує свою місію для Тебе.

Допоможи нам витримати страшні зловживання, з якими ми будемо змушені зараз зустрітися через падіння Церкви, яку ми колись знали.

Ніколи не дозволь нам відхилитися від Правди Твого Божественного Слова.

Допоможи нам мовчати, коли ми на своїх плечах будемо відчувати тягар нападів, щоб спонукати нас відвернутися від Тебе і від Таїнств, які Ти дав світові.

Огорни Свою Армію могутньою Любов’ю, яка нам необхідна, як щит, щоб захистити нас від лжепророка і антихриста.

Допоможи Твоїй Церкві на землі поширюватись і помножуватись, щоб вона могла дотримуватися Правди і допомогла Тобі привести наших братів і сестер на Шлях Істини, щоб належно підготуватися до Твого Другого Пришестя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [128]

Щоб зібрати і об’єднати всі душі

Найдорожчий Ісусе, допоможи нам, Твоїм улюбленим учням, зібрати світ у Твої Руки і представити Тобі душі, які найбільше потребують Твого Великого Милосердя.

Наділи нас Даром Святого Духа, щоб забезпечити, що Полум’я Істини охопить всіх тих, які відокремилися від Тебе.

Об’єднай всіх грішників, щоб кожному було дано всі можливості для примирення.

Дай всім нам сили залишатися твердими в дотриманні Твого Святого Слова, коли нас будуть примушувати відректися від Істини, яка була проголошена світові через Пресвяте Євангеліє.

Ми залишаємося в Тобі, з Тобою і для Тебе на кожному кроці цієї нашої подорожі до спасіння. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [144]

Щоб захистити християнську віру

О Мати Спасіння, будь-ласка, заступися за душі християн в усьому світі.

Будь-ласка, допоможи їм зберегти свою віру і залишитися вірними Вченню Ісуса Христа.

Молися, щоб вони мали силу розуму і духа повсякчас відстоювати свою віру.

Заступайся, дорога Мати, за них, щоб відкрити їм очі на Істину і дати їм Благодать розрізняти будь-яку фальшиву доктрину, представлену їм в Ім’я Твого Сина.

Допоможи їм залишатися правдивими і вірними Божими слугами та відректися від зла і брехні, навіть якщо вони будуть змушені через це терпіти біль і насмішки.

О Мати Спасіння, захисти всіх Твоїх дітей і молися, щоб кожен християнин йшов Шляхом Господа аж до свого останнього подиху.

Амінь.

 

За захист від антихриста і пом’якшення кари

 

Молитва Хрестового Походу [6]

Молитва, щоб зупинити антихриста

О, Ісусе, я молюся, щоб Бог у Своєму Милосерді перешкодив антихристу і його мерзенній армії викликати жах і заподіяти труднощі Твоїм дітям.

Ми молимося про те, щоб він був зупинений і щоб Рука Покарання була віддалена завдяки наверненню, яке буде досягнуте під час Попередження.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [18]

Зупини антихриста і його групу

О дорогий Ісусе, врятуй світ від антихриста.

Захисти нас від злобних пасток сатани.

Врятуй останній Залишок Твоєї Церкви від зла.

Дай всім Твоїм Церквам необхідні сили і Ласки, щоб захистити себе від війн та переслідувань, запланованих сатаною і його армією терористів.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [20]

Зупини антихриста від знищення світу

О Боже Отче, в Ім’я Твого Дорогоцінного Сина, я закликаю Тебе перешкодити антихристу заманювати в пастку душі Твоїх дітей.

Я благаю Тебе, Всемогутній Отче, зупинити його від заподіяння терору Твоїм дітям.

Я благаю Тебе зупинити його від зараження Твого створіння і прошу Тебе помилувати ті бідні душі, які будуть безсилими проти нього.

Почуй мою молитву, дорогий Отче, і врятуй всіх Своїх дітей від цього страшного зла.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [61]

Відверни єдиний світовий контроль

О дорогий Отче Небесний, на згадку про Розп’яття Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, я благаю Тебе захистити нас, Твоїх дітей, від розп’яття, яке запланував антихрист і його послідовники, щоб знищити Твоїх дітей.

Уділи нам Ласки, яких ми потребуємо, щоб відмовитися від знаку звіра і надай нам допомогу, необхідну для боротьби зі злом у світі, яке поширюється послідовниками сатани.

Ми благаємо Тебе, дорогий Отче, захисти всіх Твоїх дітей у ці страшні часи та вчини нас достатньо сильними, щоб піднятися і проголошувати Твоє Святе Слово.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [71]

Молитва, щоб врятувати нас від переслідування

О Ісусе, врятуй Божих дітей від антихриста.

Захисти нас від його планів контролювати землю.

Господи, врятуй нас від переслідування.

Захисти темні душі від антихриста, щоб вони могли спокутувати свої провини в Твоїх Очах.

Допоможи нам у нашій слабкості.

Зміцни нас на дусі, щоб піднятися і вести один одного, крокуючи в Твоїй Армії до Воріт Раю.

Я потребую Тебе, дорогий Ісусе.

Я люблю Тебе, дорогий Ісусе.

Я прославляю Твою Присутність на землі.

Я уникаю темряви.

Я поклоняюся Тобі і віддаю себе тілом і духом, щоб Ти міг виявити мені Правду про Твою Присутність і щоб я завжди і повсякчас довіряв Твоєму Милосердю. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [83]

Про пом’якшення кари

О дорогий Отче, Всевишній Боже, ми, Твої бідні діти, падаємо ниць перед Твоїм Славним Троном в Небі.

Ми благаємо Тебе звільнити світ від зла.

Ми благаємо про Твоє Милосердя для тих душ, які завдають жахливі труднощі Твоїм дітям на землі.

Будь-ласка, пробач їм.

Будь-ласка, усунь антихриста, як тільки він зробить себе відомим.

Ми просимо Тебе, дорогий Господи, пом’якшити Твою Караючу Руку.

Натомість, ми благаємо Тебе прийняти наші молитви і наші терпіння, щоб полегшити страждання Твоїх дітей у цей час.

Ми довіряємо Тобі.

Ми почитаємо Тебе.

Ми дякуємо Тобі за велику Жертву, яку Ти здійснив, пославши Свого єдиного Сина, Ісуса Христа, щоб врятувати нас від гріха.

Ми вітаємо Твого Сина знову, як Спасителя людства.

Будь-ласка, захисти нас.

Збережи нас від кривди.

Допоможи нашим сім’ям.

Помилуй нас.

Амінь.

 

За припинення війн, відвернення голоду і мир на світі

 

Молитва Хрестового Походу [14]

Для захисту від ядерної війни

О Всемогутній Отче, Всевишній Боже, будь-ласка, змилуйся над усіма грішниками.

Відкрий їхні серця, щоб вони прийняли спасіння і отримали вдосталь Благодатей.

Вислухай мої благання за мою власну сім’ю і забезпеч, щоб кожен знайшов благовоління в Твоєму люблячому Серці.

О Божественний Небесний Отче, захисти всіх Твоїх дітей на землі від будь-якої ядерної війни чи інших дій, які заплановані для знищення Твоїх дітей.

Збережи нас від всякого зла і захисти нас.

Просвіти нас, щоб ми могли відкрити очі і почути та прийняти Правду про наше спасіння без будь-якого страху в наших душах. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [27]

Молитва за мир у світі

О мій Ісусе, я благаю про Милосердя для тих, які страждають від страшних воєн.

Я прошу, щоб мир був прищеплений тим замученим народам, які сліпі до Правди про Твоє Існування.

Будь-ласка, огорни ці народи Силою Святого Духа, щоб вони припинили свою гонитву за владою над невинними душами.

Помилуй всі Твої країни, які безсилі проти жахливих злодіянь, які охоплюють цілий світ.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [54]

Молитва до Отця, щоб послабити вплив Третьої Світової Війни

О Небесний Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, Який сильно страждав за гріхи людства, будь-ласка, допоможи нам у ці важкі часи, свідками яких ми є.

Допоможи нам пережити переслідування, заплановані жадібними правителями і тими, які хочуть знищити Твої Церкви і Твоїх дітей.

Дорогий Отче, ми благаємо Тебе, допоможи нам прогодувати наші сім’ї і врятувати життя тих, які будуть примушені до війни всупереч їхній волі.

Ми любимо Тебе, дорогий Отче.

Ми благаємо Тебе допомогти нам в час потреби.

Врятуй нас від влади антихриста.

Допоможи нам пережити його знак – знак звіра, відмовившись прийняти його.

Допоможи тим, які люблять Тебе, залишатися вірними Твоєму Святому Слову повсякчас, щоб Ти міг дарувати нам Благодаті пережити це в тілі і душі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [120]

Зупини поширення війни

О мій солодкий Ісусе, віддали війни, які знищують людство.

Захисти невинних від страждань.

Захисти душі, які намагаються принести правдивий мир.

Відкрий серця тих, які страждають від болю війни.

Захисти молодь і вразливих.

Врятуй усі душі, чиє життя було зруйноване війною.

Зміцни усіх нас, дорогий Ісусе, які моляться за душі всіх Божих дітей і даруй нам Благодать витримати страждання, які можуть бути дані нам за часів боротьби.

Ми просимо Тебе зупинити поширення війни і привести душі до Святого Притулку Твого Серця. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [162]

Щоб захистити слабких і невинних

О Боже, Отче Всемогутній, будь-ласка, захисти слабких і невинних, які страждають від рук тих, чиї серця сповнені ненавистю.

Полегши страждання, які зносять Твої бідні безпорадні діти.

Дай їм усі Благодаті, яких вони потребують, щоб захистити себе від Твоїх ворогів.

Наповни їх мужністю, надією і милосердям, щоб вони могли віднайти їх у своїх серцях і пробачити тих, які їх мучать.

Я прошу Тебе, дорогий Господи, мій Предвічний Отче, пробачити тих, які кидають виклик Закону Життя, і допоможи їм побачити, як сильно їхні вчинки ображають Тебе, щоб вони могли виправити свої шляхи і шукати потіхи в Твоїх Обіймах. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [166]

Щоб обмежити вбивство невинних

Найдорожча Мати Спасіння, будь-ласка, представ це наше благання про обмеження вбивства невинних Твоєму улюбленому Сину, Ісусу Христу.

Ми просимо, щоб Він у Своєму Милосерді усунув загрозу геноциду, переслідування і терору Божих дітей в будь-яких формах.

Ми благаємо Тебе, дорога Мати Спасіння, почути наше взивання про любов, єдність та мир у цьому скорботному світі.

Ми просимо, щоб Ісус Христос, Син Людський захистив усіх нас в ці часи великого болю і страждання на землі.

Амінь.

 

Вівторок

 

За молодь

 

Молитва Хрестового Походу [19]

Молитва за молодь

Мати Спасіння, я прошу Тебе молитися про Милосердя для молодих душ, які перебувають в страшній темряві, щоб вони розпізнали Твого улюбленого Сина, коли Він прийде рятувати все людство.

Не дозволь жодній душі опинитися на узбіччі.

Не дозволь жодній душі відкинути Його Велике Милосердя.

Я молюся, Мати, щоб всі були врятовані і прошу Тебе покрити ці душі Твоїм Святим Покровом, щоб забезпечити їм необхідний захист від шахрая.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [73]

За душі молоді, за малих дітей

О Ісусе, допоможи мені рятувати душі молодих людей в усьому світі.

Завдяки Твоїй Благодаті допоможи їм побачити Правду про Твоє Існування.

Приведи їх до Твого Найсвятішого Серця і відкрий їм очі на Твою Любов і Милосердя.

Врятуй їх від пекельного вогню і через мої молитви помилуй їхні душі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [106]

Милосердя для молоді, яка не визнає Бога

Дорогий Ісусе, візьми під Свій Захист душі тих Божих дітей, які не знають Тебе, не визнають Твоєї Любові і не приймають Твоєї Обітниці.

Вилий на них Свою Благодать Навернення і даруй їм Вічне Життя.

Будь милосердний до всіх тих, які не вірять в Твою Присутність і які не будуть шукати розкаяння за свої гріхи.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [118]

За загублене покоління молодих душ

Дорогий Ісусе, я взиваю до Твого Милосердя для загубленого покоління молодих душ.

Тих, які не знають Тебе, покрий Даром бачення.

Тих, які знають Тебе, але ігнорують Тебе, поверни до Свого Милосердя.

Будь-ласка, надай їм доказ Твого Існування якомога швидше і скеруй їх до тих, які можуть їм допомогти і привести їх до Істини.

Наповни їхні душі і розум тугою за Тобою.

Допоможи їм розпізнати порожнечу, існуючу в них, тому що вони не відчувають Твоєї Присутності.

Я благаю Тебе, дорогий Господи, не покидай їх і в Своєму Милосерді даруй їм Вічне Життя.

Амінь.

 

Прохання і Ласки

 

Молитва Хрестового Походу [63]

Бережи мене в цій подорожі

О моя улюблена Мати Спасіння, я прошу Тебе молитися за те, щоб мені була дана Пожива Життя, щоб зберегти мене в цій подорожі, щоб допомогти рятувати всіх Божих дітей.

Будь-ласка, допоможи всім тим, які є обмануті фальшивими ідолами і фальшивими богами, відкрити свої очі на Правду про смерть Твого Сина на Хресті – щоб врятувати кожну Божу дитину і привести їх усіх до Вічного Життя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [92]

Про Благодать Витривалості

О дорогий Ісусе, я прошу Тебе про Дар Витривалості.

Я благаю Тебе обдарувати мене Благодатями, яких я потребую, щоб дотримуватись Твого Найсвятішого Слова.

Я прошу Тебе звільнити мене від будь-яких виснажливих сумнівів.

Я прошу Тебе наповнити мою душу добротою, терпеливістю і витривалістю.

Допоможи мені зберегти гідність, коли мене зневажають в Твоє Святе Ім’я.

Вчини мене сильним і огорни мене Благодаттю, щоб продовжувати шлях навіть тоді, коли я втомлений, коли мені бракує сил і коли я стою перед обличчям усіляких нещасть, які лежать попереду, бо я невтомно працюю, щоб допомогти Тобі рятувати людство.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [93]

Про Сльози Навернення

О мій улюблений Ісусе, Ти є близький моєму серцю.

Я з Тобою є одним цілим.

Я люблю Тебе.

Я дорожу Тобою.

Дай мені відчути Твою Любов.

Дай мені відчути Твій Біль.

Дай мені відчути Твою Присутність.

Уділи мені Благодать покори, щоб я став гідним Твого Царства на землі, як на Небі.

Уділи мені Сльози Навернення, щоб Я міг дійсно пожертвувати себе Тобі, як правдивий учень, щоб допомогти Тобі в Твоїй Місії порятунку кожної окремої душі на землі, перш ніж Ти прийдеш знову, щоб судити живих і мертвих. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [94]

Про зцілення розуму, тіла і душі

О дорогий Ісусе, я падаю перед Тобою, втомлений, хворий, зболений і спраглий почути Твій Голос.

Нехай Твоя Божа Присутність торкнеться мене, щоб я був затоплений Твоїм Божественним Світлом через мій розум, тіло і душу.

Я довіряю Твоєму Милосердю.

Я віддаю Тобі цілковито мій біль і страждання і прошу, щоб Ти дав мені Благодать довіряти Тобі, щоб Ти міг зцілити мене від цього болю і темряви, щоб я міг стати знову здоровим і міг йти Шляхом Істини, і дозволив Тобі вести мене до життя в Новому Раю.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [95]

Про допомогу в пошуку часу для молитви

О Мати Спасіння, прийди мені на допомогу, коли я намагаюсь з усіх сил знайти час на молитву.

Допоможи мені пожертвувати Твоєму улюбленому Сину, Ісусу Христу, час, на який Він заслуговує, щоб показати Йому, як сильно я Його люблю.

Я прошу Тебе, Моя Благословенна Мати Спасіння, випроси для мене Благодаті, яких я потребую, і попроси в Свого дорогого Сина про всякі Ласки та Благодаті, щоб Він міг прийняти мене в Лоно Свого Найсвятішого Серця.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [109]

Про Дар Довіри

О мій найдорожчий Ісусе, допоможи мені довіряти Тобі.

Довіряти Твоїй Обітниці прийти знову.

Прийняти Правду про Твоє Друге Пришестя.

Довіряти Обітниці Бога Отця, коли Він сказав, що дасть Тобі Твоє Царство.

Допоможи мені довіряти Твоєму Вченню і Твоєму Плану порятунку світу.

Допоможи мені прийняти з Благодаттю Твої Дари.

Допоможи мені довіряти Тобі, щоб я позбувся свого страху і міг дозволити Твоїй любові наповнити моє серце і душу.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [139]

За силу перемогти зло

Дорогий Ісусе, захисти мене від зла диявола.

Покрий мене і всіх тих, які слабкі і беззахисні в його присутності, Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Дай мені мужність відректися від нього і допоможи мені кожного дня уникати всіх його спроб використати мене в будь-який спосіб.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [148]

Прийди мені на допомогу

О мій Ісусе, допоможи мені в час моєї великої біди.

Тримай мене в Своїх Обіймах і візьми мене до Притулку Свого Серця.

Витри мої сльози. Впокори мої наміри.

Піднеси мене на дусі і наповни мене Твоїм Миром.

Будь-ласка, задовольни це моє особливе прохання [подати тут].

Прийди мені на допомогу, щоб моє прохання було почуте, і щоб моє життя могло стати мирним і в єдності з Тобою, дорогий Господи.

Якщо моє прохання не може бути задоволеним, тоді наповни мене Благодаттю, щоб визнати, що Твоя Свята Воля є для добра моєї душі і щоб я завжди залишався вірним Твоєму Слову з добрим і милостивим серцем. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [152]

Допоможи мені в годину моєї безпорадності

Дорогий Ісусе, допоможи мені в годину моєї безпорадності.

Звільни мене від гріха і відкрий мої очі, моє серце і мою душу на обман диявола і його нечестиві дороги.

Наповни мене Своєю Любов’ю, коли я відчуваю ненависть в моєму серці.

Наповни мене Своїм Миром, коли я відчуваю смуток.

Наповни мене Своєю Силою, коли я немічний.

Визволи мене з в’язниці, в якій я знаходжуся, щоб я міг бути вільним і почувався безпечно у Твоїх Святих Обіймах.

Амінь.

 

За захист від переслідування і ненависті

 

Молитва Хрестового Походу [2]

Молитва за світових правителів

Мій Предвічний Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, я прошу Тебе, захисти Твоїх дітей від переслідувань, які таємно планують глобальні сили проти невинних народів.

Я молюся за прощення гріхів тим душам, які є причиною цих труднощів, щоб вони могли звернутися до Тебе зі смиренними і розкаяними серцями.

Будь-ласка, дай Твоїм замученим дітям силу вистояти в тих стражданнях на переблагання за гріхи світу, через Христа, Господа нашого.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [91]

Збережи мене вірним моїй вірі

Молитва, дана особливо на час переслідувань

О Благословенна Матір Спасіння, захисти мене в час потреби, коли я зіштовхнуся зі злом.

Допоможи мені захищати Слово Боже з силою і відвагою, без будь-якого страху в моїй душі.

Молися, щоб я залишився вірним Вченню Христа та міг цілком і повністю відмовитися від моїх страхів, тривог і суму.

Допоможи мені безстрашно йти вперед по цій самотній дорозі, щоб проголошувати Істину Святого Божого Слова, навіть якщо вороги Бога зроблять це завдання майже неможливим.

О Благословенна Мати, я прошу, щоб завдяки Твоєму заступництву віра всіх християн завжди залишалася сильною під час переслідування.

Амінь.

 

Молитва Хрестового походу [126]

Щоб витримати релігійне переслідування

Дорогий Ісусе, допоможи мені витримати будь-яке переслідування в Твоє Святе Ім’я.

Допоможи тим, які впали в оману, вважаючи, що вони свідчать про Твоє Діло.

Відкрий очі всім тим, які можуть бути спокушені знищити інших через злі вчинки, дії або жести.

Захисти мене від ворогів Бога, які піднімуться, щоб випробувати і змусити замовкнути Твоє Слово, і які намагатимуться прогнати Тебе.

Допоможи мені пробачити тих, які зрадили Тебе і дай мені Благодать залишатися непохитним у моїй любові до Тебе.

Допоможи мені жити Істиною, якої Ти навчив нас і залишатися під Твоїм Захистом навіки. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [138]

Захист від ненависті

О Мати Спасіння, захисти мене від всякого роду ненависті.

Допоможи мені мовчати, коли я зіштовхуюся з ненавистю.

Зміцни мене у вірності Ісусові Христові, коли я найбільш ослаблений.

Запечатай мої уста.

Допоможи мені відвернутися від тих, які зачіпають мене словами, що заперечують Вчення Твого Сина, чи тих, які насміхаються наді мною через мою віру.

Молися за ці душі, дорога Мати, щоб вони відреклися від сатани і відчули в своїх душах мир Твоєї Любові і Царство Святого Духа.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [141]

Захист від переслідування

Дорогий Ісусе, захисти мене в моїй битві за те, щоб залишитися вірним Твоєму Слову за всяку ціну.

Охорони мене від Твоїх ворогів.

Захисти мене від тих, які переслідують мене через Тебе.

Розділи мій біль.

Полегши моє страждання.

Піднеси мене до Світла Твого Обличчя, аж до Дня, коли Ти повернешся, щоб принести Вічне Спасіння світу.

Пробач тих, які переслідують мене.

Використай моє страждання як переблагання за їхні гріхи, щоб вони могли віднайти мир у своїх серцях і привітали Тебе з каяттям у своїх душах в Останній День. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [156]

Захист від ненависті

Дорогий Ісусе, даруй мені Свою Любов і відкрий моє серце, щоб прийняти Твою Любов з вдячністю.

Нехай Твоя Любов засяє в мені через Силу Святого Духа, щоб я став світочем Твого Милосердя.

Оточи мене Своєю Любов’ю і нехай моя любов до Тебе послабить всякого роду ненависть, з якою я зустрічаюся, коли поширюю звістку про Твоє Слово.

Вилий на нас Твоє Милосердя і пробач тим, які відкидають Тебе, ображають Тебе і які байдужі до Твоєї Божественності. Дай їм Дар Любові.

Нехай Твоя Любов сяє в часи невизначеності, слабкої віри, в часи випробувань і страждань, і через Силу Святого Духа допомагає мені донести Істину до тих, які найбільше потребують Твоєї Допомоги. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [158]

Захисти мене від єдиної світової релігії

Матір Спасіння: “Щоб забезпечити, що ви залишитеся сильними, сміливими, спокійними і будете перебувати в мирі, коли ви берете на свої плечі Хрест Мого Сина, ви повинні відмовляти цю Молитву Хрестового Походу. Для багатьох з вас, яким важко прийняти, що ці речі повинні відбутися – прийде день, коли ви будете відмовляти цю Молитву Хрестового Походу тричі на день, тому що тиск, який на вас чинитимуть, щоб змусити вас відректися від Мого Сина, стане нестерпним.”

Дорогий Ісусе, захисти мене від зла нової єдиної світової релігії, яка не походить від Тебе.

Підтримуй мене у моїй подорожі до свободи на Шляху до Твого Святого Царства.

Збережи мене в єдності з Тобою кожного разу, коли мене мучать і змушують проковтнути брехню, яку поширюють Твої вороги на загибель душ.

Допоможи мені витримати переслідування і залишитися вірним Істинному Слову Божому на противагу лжевченням та іншим богохульствам, які мене, можливо, змушуватимуть прийняти.

Через Дар моєї вільної волі візьми мене у Володіння Твого Царства, щоб дати мені можливість піднятися і проголошувати Істину, коли її оголосять брехнею.

Ніколи не дозволь мені хитатися, вагатися чи тікати в страху перед обличчям переслідування.

Допоможи мені залишатися твердим і непохитним в Істині, поки я живу.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [163]

Врятуй мене від переслідувань

О, Ісусе, збережи мене від болю переслідування в Твоє Ім’я.

Вчини мене милим Твоєму Серцю.

Визволи мене від гордині, жадібності, злості, егоїзму та ненависті в моїй душі.

Допоможи мені по-справжньому віддатися Твоєму Милосердю.

Забери геть мої страхи.

Допоможи мені полегшити мій біль і забери від мене усі переслідування, щоб я міг іти за Тобою, як мала дитина, знаючи, що все перебуває під Твоїм Контролем.

Звільни мене від ненависті, яку виявляють ті, які проголошують себе Твоїми, але які насправді відрікаються від Тебе.

Не дозволь їхнім гострим язикам бичувати мене або їхнім злим вчинкам збивати мене зі Шляху Істини.

Допоможи мені зосередитися тільки на Твоєму Царстві, що надходить, і з гідністю витримати всі образи, які я можу перенести в Твоє Ім’я.

Принеси мені мир розуму, мир серця і мир душі.

Амінь.

 

Середа

 

За порятунок і Божий Захист для душ

 

Молитва Хрестового Походу [64]

Врятуй моїх братів і сестер

О мій найдорожчий Спасителю, Ісусе Христе, прийми мій дар молитви і жертви, щоб допомогти врятувати моїх братів і сестер з в’язниці темряви, в якій вони перебувають.

Дозволь мені допомогти спасти їхні душі.

Я благаю Тебе пробачити їм їхні гріхи і прошу, щоб Ти наповнив їхні душі Святим Духом, щоб вони прибігли в Твої Обійми як до Притулку, якого вони так відчайдушно потребують, перш ніж вони будуть втрачені назавжди.

Я жертвую Тобі мій дар відречення за ці душі в покірному служінні і вдячності.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [80]

За душі тих, які чинять вбивства

О дорогий Ісусе, я благаю про Милосердя для тих, які чинять вбивства.

Я взиваю про помилування для тих, які перебувають в смертному гріху.

Я жертвую Тобі моє власне терпіння і труднощі, щоб Ти міг відкрити Своє Серце і пробачити їм їхні гріхи.

Я прошу, щоб Ти покрив Своєю Дорогоцінною Кров’ю всіх тих, які мають злі наміри в своїх душах, щоб вони могли бути омиті зі свого беззаконня. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [105]

Дар Навернення для інших

О мій найдорожчий Ісусе, через мою любов до Тебе, будь-ласка, прийми мою душу до єдності з Тобою.

Візьми мою душу, огорни її Своїм Святим Духом і допоможи мені через цю Молитву врятувати всіх тих, з ким я контактую.

Поглинь кожну душу, яку я зустрічаю, Своїм Святим Милосердям і запропонуй їм спасіння, необхідне для входу до Твого Царства.

Почуй мої молитви.

Вислухай мої прохання і через Своє Милосердя спаси душі всього людства.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [112]

Про Благодать Спасіння

Найдорожчий Ісусе, я закликаю Тебе огорнути душі тих, які були заражені сатаною, Твоєю особливою Благодаттю Спасіння.

Звільни їхні душі з нечестивого полону, з якого вони не можуть вибратися.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [117]

За тих, які продали свої душі

Найдорожчий Ісусе, я посвячую ці душі [імена] і всіх тих, які обміняли свої душі за ціну слави.

Визволи їх від зараження.

Відверни їх від погроз ілюмінатів, які пожирають їх.

Дай їм мужність вийти з цього нечестивого рабства без страху.

Візьми їх у Свої Милосердні Обійми і поверни їх до стану Благодаті, щоб вони були гідними постати перед Тобою.

Своєю Божественністю допоможи мені через цю Молитву відірвати від масонства душі, усиновлені сатаною.

Звільни їх від пут, які зв’язують їх і які призводять до страшних тортур в темницях Пекла.

Допоможи їм через страждання вибраних душ, через мої молитви і через Твоє Милосердя опинитись в перших рядах, готових увійти у Ворота Нової Ери Миру – Новий Рай.

Я благаю Тебе звільнити їх з полону. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [147]

Боже Отче, прояви Милосердя до тих, які відрікаються від Твого Сина

О Боже, мій Предвічний Отче, я прошу Тебе проявити Милосердя до тих, які відрікаються від Твого Сина.

Я прошу за душі тих, які намагаються знищити Твоїх пророків.

Я благаю Тебе за навернення душ, які є загубленими для Тебе і прошу Тебе допомогти всім Твоїм дітям підготувати свої душі та поправити своє життя згідно з Твоєю Божественною Волею, в очікуванні на Друге Пришестя Твого улюбленого Сина Ісуса Христа.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [157]

За душі в неволі

О дорогий Ісусе, звільни ті душі, які є рабами фальшивих богів і сатани.

Допоможи нам через наші молитви принести їм полегшення від болю одержимості.

Відкрий ворота їхньої в’язниці і покажи їм Шлях до Царства Божого перед тим, як сатана візьме їх заручниками в безодню Пекла.

Ми благаємо Тебе, Ісусе, огорни ці душі Силою Святого Духа, щоб вони віднайшли Істину і допоможи їм знайти мужність, щоб відвернутися від підступів і злодіянь диявола.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [169]

За спасіння тих, які відкидають Христа

Найдорожчий Ісусе, через Твоє Співчуття і Милосердя я благаю Тебе про спасіння тих, які відкинули Тебе, які заперечують Твоє Існування, які свідомо виступають проти Твого Святого Слова і чия гіркота серця отруїла їхні душі проти Світла та Істини Твоєї Божественності.

Помилуй всіх грішників.

Пробач тим, які богохулять проти Святої Трійці, і допоможи мені у мій власний спосіб і через мої особисті жертви пригорнути в Твої люблячі Обійми тих грішників, які найбільше потребують Твого Милосердя.

Я даю обіцянку служити Тобі своїми думками, своїми вчинками і словами якнайкраще, наскільки можу, у Твоїй Місії Спасіння. Амінь.

 

Попередження

 

Молитва Хрестового Походу [3]

Звільни світ від страху

О мій Господи, Ісусе Христе, я благаю Тебе звільнити світ від страху, який відділяє душі від Твого люблячого Серця.

Я молюся, щоб душі, які зазнають справжнього страху під час Попередження, зупинилися і дозволили Твоєму Милосердю наповнити їхні душі, щоб вони могли вільно любити Тебе так, як і повинні.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [7]

Молитва за тих, які відкидають Милосердя

Ісусе, я закликаю Тебе пробачити тих грішників, у яких настільки темні душі, що вони відкинуть Світло Твого Милосердя.

Пробач їм, Ісусе, я благаю Тебе, визволи їх від гріхів, з яких їм так важко вирватися.

Наповни їхні серця Променями Твого Милосердя і дай їм можливість повернутися до Твоєї кошари.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [8]

Сповідь

Найдорожчий Ісусе, я прошу вибачення за всі мої гріхи, за біль і страждання, які я заподіяв іншим.

Я смиренно молюся про Благодаті, щоб не ображати Тебе знову і щоб пожертвувати покуту згідно з Твоєю Найсвятішою Волею.

Я благаю прощення за будь-який майбутній злочин, в якому можу взяти участь, і який завдасть Тобі біль і страждання.

Візьми мене з Собою в Нову Еру Миру, щоб я міг стати частиною Твоєї родини у Вічності.

Я люблю Тебе, Ісусе.

Я потребую Тебе.

Я почитаю Тебе і все, що Ти відстоюєш.

Допоможи мені, Ісусе, щоб я міг бути гідним увійти до Твого Царства.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [16]

Щоб прийняти Благодаті, запропоновані під час Попередження

О мій Ісусе, збережи мене сильним під час цього випробування Твого Великого Милосердя.

Дай мені необхідні Благодаті, щоб стати малим в Твоїх Очах.

Відкрий мені очі на Правду про Твою Обітницю Вічного Спасіння.

Пробач мені мої гріхи та вияви мені Свою Любов і Руку Дружби.

Прийми мене в обійми святої родини, щоб ми могли знову стати одним цілим.

Я Тебе люблю, Ісусе, і обіцяю від цього дня проголошувати Твоє Святе Слово без страху в серці і з чистою душею на віки вічні. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [43]

Врятуй душі під час Попередження

О Боже, Всемогутній Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина Ісуса Христа і на згадку про Його смерть на Хресті, щоб врятувати нас від наших гріхів, я благаю Тебе врятувати душі, які не можуть врятувати себе і які можуть померти в смертному гріху під час Попередження.

В надолуженні за страждання Твого улюбленого Сина, я закликаю Тебе пробачити тих, які не будуть здатними шукати Спокутування своїх гріхів, тому що вони не будуть достатньо довго жити, щоб попросити Ісуса, Сина Твого, про Милосердя звільнити їх від гріха.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [55]

Для підготовки до Попередження

О мій дорогий Ісусе, будь-ласка, відкрий серця усіх Божих дітей для Дару Твого Великого Милосердя.

Допоможи їм прийняти Твоє Боже Милосердя з любов’ю і вдячністю.

Дозволь їм смиренно стати перед Тобою і благати прощення за свої гріхи, щоб вони могли стати частиною Твого Славного Царства.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [65]

За тих, які перебувають в смертному гріху

О дорогий Ісусе, Спасителю людства, через Твоє Боже Милосердя я благаю про помилування всіх бідних душ в стані гріха, які можуть бути взяті з цієї землі під час Попередження.

Пробач їм їхні гріхи і на згадку про Твої Страсті я благаю Тебе уділити мені цю особливу Ласку як переблагання за їхні гріхи.

Я жертвую Тобі себе розумом, тілом і душею як покуту, щоб спасти їхні душі і принести їм Вічне Життя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [88]

За душі після Попередження

О Пресвяте Серце Ісуса, вияви Милосердя до всіх нас, бідних грішників.

Просвіти ці кам’яні серця, які так зневірились в пошуках керівництва.

Пробач їм їхні провини.

Допоможи їм через Твою Любов і Милосердя віднайти цю Любов і Милосердя в своїх серцях, щоб осягнути Твій великий Дар Відкуплення.

Я благаю Тебе пробачити всім душам, які відкидають Божу Правду.

Огорни їх Твоїм Світлом, дорогий Ісусе, щоб воно засліпило їх до злодіянь і підступів диявола, який буде намагатися відітнути їх від Тебе навіки.

Я благаю Тебе дати всім Божим дітям силу, щоб вони були вдячними за Твоє Велике Милосердя.

Я прошу, щоб Ти відкрив двері до Свого Царства всім загубленим душам, які блукають по землі в стані безпорадності і безнадійності.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [131]

Молитва Милосердя

Молитва за власні сім’ї і приятелів, які відкидають Бога і не визнають Ісуса Христа

О моя дорога Мати Спасіння, будь-ласка, попроси Свого Сина, Ісуса Христа, дарувати Милосердя [імена] під час Попередження і ще раз в Останній День, перш ніж вони постануть перед Твоїм Сином.

Будь-ласка, молися, щоб кожен з них був врятований і втішався плодами Вічного Життя.

Захищай їх кожного дня і візьми їх до Свого Сина, щоб їм було показано Його Присутність, і щоб вони були обдаровані миром духа і осягнули великих Благодатей.

Амінь.

 

За визволення від сатани (особливо для тих, які поневолені злом і сатанинськими путами)

 

Молитва Хрестового Походу [36]

Допоможи мені почитати Єдиного Істинного Бога

Ісусе, допоможи мені, бо я є загублений і збентежений.

Я не знаю Правди про життя після смерті.

Пробач мене, якщо я образив Тебе, почитаючи фальшивих богів, які не є Істинним Богом.

Спаси мене і допоможи мені ясно побачити Правду і врятуй мене від темряви в моїй душі.

Допоможи мені увійти у Світло Твого Милосердя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [46]

Звільни мене з ланцюгів сатани

О Ісусе, я є загублений.

Я збентежений і почуваю себе, як в’язень, впійманий у сіть, з якої не можу вибратися.

Я надіюся, Ісусе, що Ти прийдеш мені на допомогу і звільниш мене з ланцюгів сатани і його демонів.

Допоможи мені, бо я є загублений.

Я потребую Твоєї Любові, яка дасть мені сили повірити в Тебе і довіряти Тобі, щоб я міг бути врятований від цього зла. Покажи мені Світло, щоб я, нарешті, зміг віднайти мир, любов і щастя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [78]

Врятуй мене від зла

Ісусе, захисти мене від влади сатани.

Візьми мене до Свого Серця, тоді я визволюся від усієї моєї відданості йому і його злим шляхам.

Я відмовляюся від своєї волі і приходжу до Тебе на колінах зі смиренним і розкаяним серцем.

Я складаю своє життя в Твої Святі Руки.

Врятуй мене від зла.

Звільни мене і забери до Твоєї безпечної пристані захисту зараз і назавжди.

Амінь.

 

Четвер

 

За Церкву, священиків, духовенство

 

Молитва Хрестового Походу [23]

За безпеку папи Бенедикта XVI

О мій Отче Предвічний, в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа і заради страждань, які Він переніс, щоб врятувати світ від гріха, я молюся, щоб Ти захистив Твого Святого Вікарія, папу Бенедикта, Голову Твоєї Церкви на землі, щоб він також міг допомогти рятувати Твоїх дітей і всіх Твоїх висвячених слуг від бича сатани і панування його впалих ангелів, які бродять по землі, викрадаючи душі.

О Отче, захисти Твого папу, щоб Твої діти могли бути скеровані на Шлях Істини до Твого Нового Раю на землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [38]

Молитва за порятунок Католицької Церкви

О Благословенна Матір Спасіння, будь-ласка, молися в ці важкі часи за Католицьку Церкву і за нашого улюбленого папу Бенедикта XVI, щоб полегшити його страждання.

Ми просимо Тебе, Матір Спасіння, покрити висвячених слуг Божих Твоїм Святим Покровом, щоб вони отримали Благодаті бути сильними, вірними і відважними під час випробувань, які постають перед ними.

Молися також, щоб вони дбали про свою паству згідно з Істинним Вченням Католицької Церкви.

О Свята Мати Божа, дай нам, Залишку Твоєї Церкви на землі, Дар керівництва, щоб ми могли допомогти вести душі до Царства Твого Сина.

Ми просимо Тебе, Матір Спасіння, тримати шахрая подалі від послідовників Твого Сина в їхньому прагненні захистити свої душі, щоб вони були здатними увійти у Ворота Нового Раю на землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [53]

Молитва за Католицьку Церкву

О Боже, Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина я благаю Тебе дати необхідні сили і Ласки, щоб допомогти священикам витримати переслідування, яких вони зазнають.

Допоможи їм дотримуватися Істинного Вчення Твого Сина, Ісуса Христа, і ніколи не відмовлятися, не слабнути і не піддаватися неправді про Існування Пресвятої Євхаристії.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [70]

Молитва за духовенство, щоб залишалося непохитним і вірним Святому Божому Слову

О дорогий Ісусе, допоможи Твоїм висвяченим слугам розпізнати розкол, який розвивається всередині Твоєї Церкви.

Допоможи Твоїм висвяченим слугам залишатися непохитними і вірними Твоєму Святому Слову.

Ніколи не дозволь світським амбіціям затьмарити їхню чисту любов до Тебе.

Дай їм Ласки залишатись чистими і смиренними перед Тобою і віддавати шану Твоїй Найсвятішій Присутності в Євхаристії.

Допоможи і керуй всіма тими висвяченими слугами, які можуть бути літеплими в своїй любові до Тебе і наново розпали Вогонь Святого Духа в їхніх душах.

Допоможи їм розпізнати спокуси, розміщені перед ними, щоб їх відволікти.

Відкрий їхні очі, щоб вони повсякчас могли бачити Правду.

Благослови їх, дорогий Ісусе, в цей час і покрий їх Твоєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб тримати їх в безпеці від кривди.

Дай їм силу протистояти звабленню сатани, який буде відволікати їх спокусою заперечувати існування гріха.

Амінь.

 

За мій народ

 

Молитва Хрестового Походу [87]

Захисти наш народ від зла

О Отче, в Ім’я Твого Сина, врятуй нас від комунізму.

Врятуй нас від диктатури.

Захисти наш народ від язичництва.

Врятуй наших дітей від кривди.

Допоможи нам побачити Світло Бога.

Відкрий наші серця на Вчення Твого Сина.

Допоможи всім церквам залишатися вірними Божому Слову.

Ми благаємо Тебе, збережи наші народи від переслідування.

Найдорожчий Господи, подивися на нас з Милосердям, незважаючи на те, як ми Тебе ображаємо.

Ісусе, Сину Людський, покрий нас Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Врятуй нас від пасток злого духа.

Ми благаємо Тебе, дорогий Боже, втрутитися і зупинити зло від поглинання світу в цей час. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [113]

Щоб перемогти зло на нашій землі

О Матір Спасіння, прийди до нас і покрий нашу землю Своїм захистом.

Розтопчи голову звіра і викорени його злий вплив серед нас.

Допоможи Твоїм бідним загубленим дітям піднятися і говорити Правду, коли ми будемо оточені брехнею.

О Мати Божа, будь-ласка, захисти нашу землю і збережи нас сильними, щоб ми могли залишатися вірними Твоєму Синові під час переслідування.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [122]

Посвячення Дорогоцінній Крові Ісуса Христа

Дорогий Ісусе, я прошу Тебе посвятити мене, мою сім’ю, друзів і народ під Захист Твоєї Дорогоцінної Крові.

Ти помер за мене і Твої Рани є моїми ранами, і я з вдячністю прийму страждання, яке терпітиму під час приготувань до Твого Другого Пришестя.

Я страждаю з Тобою, дорогий Ісусе, коли Ти намагаєшся зібрати всіх Божих дітей у Своєму Серці, щоб ми мали Вічне Життя.

Покрий мене і всіх тих, які потребують Твого Захисту, Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Амінь.

 

За правителів народів

 

Молитва Хрестового Походу [31]

Молитва Ланцюга Захисту

О мій Ісусе, нехай моя молитва прикличе Твого Святого Духа, щоб Він зійшов на тих лідерів, які керуються похіттю, жадібністю, користолюбством і гордістю, щоб припинити переслідування Твоїх невинних дітей.

Я прошу Тебе зупинити злидні, голод і війни, які винищують Твоїх дітей і я молюся, щоб європейські лідери відкрили свої серця на Правду про Твою Любов.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [84]

За просвітлення душ еліти, яка править світом

О дорогий Ісусе, я благаю Тебе просвітити душі еліти, яка править світом.

Вияви їм доказ Свого Милосердя.

Допоможи їм відкрити свої серця і виявити правдиву покору для почитання Твоєї великої Жертви через Твою смерть на Хресті, коли Ти помер за їхні гріхи.

Допоможи їм розпізнати, Хто є їхнім правдивим Творцем, Хто є їхнім Сотворителем і наповни їх Благодаттю, щоб побачити Правду.

Будь-ласка, перешкодь їхнім планам по скривдженню мільйонів людей через вакцинації, нестачу продовольства, примусові усиновлення невинних дітей та руйнування сімей, щоб цього не сталося.

Зціли їх.

Огорни їх Твоїм Світлом і забери їх до Лона Твого Серця, щоб врятувати їх від пасток злого духа.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [98]

Щоб Божа Благодать огорнула світових лідерів

О моя Благословенна Мати Спасіння, будь-ласка, попроси Свого Сина вилити Свої Благодаті і Любов на тих лідерів, які контролюють світ.

Молися, щоб Боже Світло зцілило їх від сліпоти і відкрило їхні кам’яні серця.

Зупини їх від переслідування невинних людей.

Будь-ласка, молися, щоб Ісус керував ними і зупинив їх від створення перешкод у поширенні Правди Його Вчення серед народів в усьому світі.

Амінь.

 

Прийняття віри і пізнання Бога (особливо для тих, які не практикують віри або не знають Бога)

 

Молитва Хрестового Походу [45]

Молитва про подолання негативних помислів

О Ісусе, я дуже мало знаю про Тебе, але будь-ласка, допоможи мені відкрити моє серце, щоб дозволити Тобі увійти до моєї душі, щоб Ти міг зцілити мене, потішити мене і наповнити мене Твоїм Миром.

Допоможи мені відчути радість та подолати всі негативні помисли і навчитися розуміти, як потішити Тебе, щоб я міг увійти у Твій Новий Рай, де я зможу жити з Тобою життям любові, радості і захоплення навіки вічні.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [50]

Ісусе, допоможи мені дізнатись, хто Ти

О дорогий Ісусе, допоможи мені дізнатись, хто Ти.

Вибач, що я дотепер не розмовляв з Тобою.

Допоможи мені віднайти мир у цьому житті і покажи мені Правду про Вічне Життя.

Заспокій моє серце.

Полегши мої турботи.

Даруй мені мир.

Відкрий моє серце, щоб Ти міг наповнити мою душу Своєю Любов’ю.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [134]

Щоб повірити в Існування Бога

О Всевишній Боже, допоможи мені повірити в Твоє Існування.

Відкинь всі мої сумніви.

Відкрий мої очі на Правду про життя після смерті і скеруй мене на шлях до Вічного Життя.

Будь-ласка, дозволь мені відчути Твою Присутність і уділи мені Дару Істинної Віри до самої смерті.

Амінь.

 

Поширення Слова Божого і Любові

 

Молитва Хрестового Походу [10]

Поширення Полум’я Божої Любові

Допоможи нам, дорогий Ісусе, без страху піднятися в Твоє Ім’я і нести Полум’я Твоєї Любові всім народам.

Дай нам, Твоїм дітям, силу перед обличчям зневаг, які спіткають нас посеред тих, які не мають правдивої віри в Твоє Милосердя.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [12]

Молитва про уникнення гріха гордині

O мій Ісусе, допоможи мені уникнути гріха гордині, коли я промовляю в Твоє Ім’я.

Пробач мені, якщо я коли-небудь принизив будь-кого в Твоє Святе Ім’я.

Допоможи мені слухати, Ісусе, коли звучить Твій Голос і наповни мене Твоїм Святим Духом, щоб я міг розпізнати Істину Твого Слова, коли Ти звертаєшся до людства.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [72]

Молитва учня

Дорогий Ісусе, я готовий поширювати Твоє Святе Слово.

Дай мені мужність, силу і знання, щоб передавати Правду, щоб якомога більше душ, наскільки можливо, могли бути приведені до Тебе.

Візьми мене до Свого Найсвятішого Серця і покрий мене Своєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб я, наповнений Ласками, поширював навернення для спасіння всіх Божих дітей в кожній частині світу, незалежно від їхньої віри.

Я завжди довіряю Тобі.

Твій улюблений учень.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [136]

Щоб зберегти Твоє Слово

Найдорожчий Ісусе, допоможи мені почути Твоє Слово.

Жити Твоїм Словом.

Промовляти Твоє Слово.

Передавати Твоє Слово.

Дай мені сили відстоювати Істину, навіть коли мене переслідують за це.

Допоможи мені зберігати Твоє Слово живим, коли воно буде заглушене Твоїми ворогами.

Дозволь мені відчути Твою Мужність, коли я пригноблений.

Наповни мене Твоєю Силою, коли я ослаблений.

Дай мені Благодать зберегти гідність, коли ворота Пекла долатимуть мене, щоб залишатися вірним Твоїй Найсвятішій Волі. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [145]

Наповни мене Твоїм Даром Любові

Найдорожчий Ісусе, наповни мене, порожню посудину, Даром Твоєї Любові.

Наповни мою душу Твоєю Присутністю.

Допоможи мені любити інших так, як Ти любиш мене.

Допоможи мені бути посудиною Твого Миру, Твого Спокою і Твого Милосердя.

Завжди відкривай моє серце на потреби інших і дай мені Благодать пробачити тих, які відкидають Тебе і зловживають мною.

Допоможи мені проголошувати Твою Любов на зразок того, як Ти міг би чинити це, будучи на моєму місці. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [149]

Щоб шукати Божу Любов

О Ісусе, наповни мене Божою Любов’ю.

Наповни мене Твоїм Божественним Світлом і залий мене Любов’ю, якої я потребую, щоб засіяти зерно Божого Милосердя серед усіх народів.

Дозволь Твоїй Божественній Любові поширюватися через мене серед усіх тих, з ким я контактую.

Пошир Твою Любов, щоб вона зійшла на всі душі, всі релігії, всі віросповідання, всі народи – як туман, щоб у радісному піднесенні об’єднати всіх Божих дітей.

Допоможи нам поширювати Божу Любов, щоб вона могла подолати і подолала все зло у світі. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [159]

Благання про Божу Любов

О Мати Спасіння, я прошу Тебе заступитися за мене, коли я благаю про Божу Любов.

Наповни мою душу, порожню посудину, Любов’ю Бога, щоб коли вона переповниться, ця Любов пролилась на ті душі, до яких я з усіх сил намагаюся проявити співчуття.

Я прошу, щоб через Божу Силу я був звільнений від будь-якого почуття ненависті, яке я можу затаїти в собі до тих, які зраджують Твого Сина.

Упокори мене в дусі та наповни мене щедрістю душі, щоб я міг дотримуватися Вчення Христа і поширювати Його Любов в кожній сфері мого життя.

Амінь.

 

П’ятниця

 

Звільни мене від гріха (особливо для тих, які є в більших гріхах, далеко від Бога)

 

Молитва Хрестового Походу [62]

Для загублених і безпорадних грішників

О Ісусе, допоможи мені, бо я є загубленим і безпорадним грішником, який перебуває в темряві.

Я слабкий і мені не вистачає сміливості, щоб віднайти Тебе.

Дай мені сили закликати Тебе, щоб Я міг вирватися з темряви в моїй душі.

Приведи мене до Твого Світла, дорогий Ісусе.

Пробач мене.

Допоможи мені знову стати цілісним і приведи мене до Твоєї Любові, Миру і Вічного Життя.

Я довіряю Тобі цілковито і прошу Тебе прийняти мене в тілі, розумі і душі, бо я покладаюсь на Твоє Боже Милосердя. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [89]

Для нещасних грішників

Дорогий Ісусе, допоможи мені, бідному нещасному грішнику прийти до Тебе з каяттям в душі.

Очисти мене від гріхів, які зруйнували моє життя.

Дай мені Дар нового життя, вільного від кайданів гріха, і свободу, якої мене позбавляють мої гріхи.

Віднови мене в Світлі Твого Милосердя.

Обійми мене в Своєму Серці.

Дозволь мені відчути Твою Любов, щоб я міг наблизитись до Тебе, і щоб моя любов до Тебе розгорілась.

Помилуй мене, Ісусе, і збережи мене вільним від гріха.

Вчини мене гідним увійти до Твого Нового Раю. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [107]

Врятуй мене від пекельного вогню

Я є жахливим грішником, Ісусе.

Своїми вчинками я завдав жахливих страждань іншим.

Внаслідок цього я є відкинутий.

До мене більше не проявляють терпимості ніде на землі.

Врятуй мене від цього спустошення і захисти мене від влади зла.

Дозволь мені покаятися.

Прийми моє каяття.

Наповни мене Своєю Силою і допоможи мені піднятися з глибин відчаю.

Я віддаю Тобі, дорогий Ісусе, мою вільну волю, щоб Ти вчинив зі мною, як бажаєш, щоб я міг бути врятованим від пекельного вогню.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [133]

Заклик повернутися до Бога

Дорогий Ісусе, пробач мене, відчужену душу, яка відреклася від Тебе, бо я був сліпий.

Вибач мене за підміну Твоєї Любові на непотрібні речі, які нічого не означають.

Допоможи мені набратися сміливості, щоб іти поруч з Тобою і прийняти з вдячністю Твою Любов і Милосердя.

Допоможи мені залишатися близько Твого Пресвятого Серця і більше ніколи не віддалятися від Тебе.

Амінь.

 

Любов до Ісуса

 

Молитва Хрестового Походу [101]

Чудесна молитва, щоб відчути Присутність Ісуса

О дорогий Всемогутній Отче, Творче всього, що є і буде, допоможи всім нам, які можемо розпізнати Присутність Твого улюбленого Сина в сьогоднішній Церкві, стати дуже сильними.

Допоможи мені подолати мій страх, мою самотність і неприйняття, якого я зазнаю від моїх близьких, коли я йду за Твоїм Сином, Ісусом Христом, моїм Спасителем.

Будь-ласка, захисти моїх близьких від потрапляння в пастку віри в брехню, яка була видумана сатаною, щоб зруйнувати, розділити і викликати спустошення серед усіх Божих дітей.

Будь-ласка, допоможи всім тим, які йдуть слідом за мерзотою у Твоїй Церкві, бути врятованими від вічного пекельного вогню. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [119]

Щоб відчути любов Ісуса

Ісусе, допоможи мені.

Я такий розгублений.

Моє серце не відкривається на Тебе.

Мої очі не можуть бачити Тебе.

Мій розум блокує Тебе.

Мої уста не можуть вимовити слів, щоб потішити Тебе.

Моя душа оповита темрявою.

Будь-ласка, змилуйся наді мною, бідним грішником.

Я безпорадний без Твоєї Присутності.

Наповни мене Твоєю Благодаттю, щоб я мав мужність звернутися до Тебе і благати Тебе про Милосердя.

Допоможи мені, Твоєму загубленому учневі, який любить Тебе, але який більше не відчуває порухів любові у своєму серці, побачити і прийняти Істину. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [129]

Про Дар Любові

О Боже, будь-ласка, наповни мене Своєю Любов’ю.

Допоможи мені поділитися Даром Любові з усіма, які потребують Твого Милосердя.

Допоможи мені любити Тебе більше.

Допоможи мені любити всіх тих, які потребують Твоєї Любові.

Допоможи мені любити Твоїх ворогів.

Дозволь, щоб Любов, якою Ти мене благословляєш, була використана, щоб поглинути серця всіх, з ким я контактую.

З Любов’ю, яку Ти вливаєш в мою душу, допоможи мені подолати все зло, навернути душі, і завдати поразки дияволу і всім його нечестивим слугам, які намагаються знищити Істину Твого Святого Слова. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [160]

Допоможи мені любити Тебе більше

О мій Ісусе, Спасителю світу, допоможи мені любити Тебе більше.

Допоможи мені зростати в моїй любові до Тебе.

Наповни моє серце Своєю Любов’ю і Співчуттям, щоб я міг осягнути Благодаті, щоб любити Тебе так, як Ти любиш мене.

Наповни мою невдячну душу глибокою і непроминаючою любов’ю до Тебе і до всього, що Ти представляєш.

Силою Твоєї Благодаті допоможи мені любити мого ближнього так, як Ти любиш кожну Божу дитину і проявляти співчуття до тих, які потребують Твоєї Любові і в яких немає віри.

Об’єднай мене в союзі з Тобою, щоб я міг вести християнське життя, якого Ти навчив нас Своїм прикладом під час Твого перебування на землі. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [168]

Про Дар Божої Любові

О найдорожчий Отче, о Предвічний, Боже Всевишній, вчини мене достойним Твоєї Любові.

Будь-ласка, пробач мене за кривду, завдану іншим, і за будь-який злий вчинок, який викликав страждання в будь-кого з Твоїх дітей.

Відкрий моє серце, щоб я міг вітати Тебе в моїй душі, і очисти мене від будь-якої ненависті, яку я можу відчувати до іншої особи.

Допоможи мені пробачити моїх ворогів і засіяти зерна Твоєї Любові всюди, де я йду і серед тих, кого я зустрічаю кожного дня.

Дай мені, дорогий Отче, Дари наполегливості і довіри, щоб я міг відстоювати Твоє Святе Слово і в такий спосіб зберігати живим в світі темряви Полум’я Твоєї Великої Любові і Милосердя. Амінь.

 

Молитва за невіруючих

 

Молитва Хрестового Походу [41]

За душі невіруючих

О мій Ісусе, допоможи Твоїм бідним дітям, які є сліпими до Твоєї Обітниці Спасіння.

Я благаю Тебе за допомогою моїх молитов і страждань відкрити очі невіруючим, щоб вони могли побачити Твою ніжну Любов і прибігти за захистом у Твої Святі Обійми.

Допоможи їм побачити Правду і попросити прощення за всі свої гріхи, щоб вони могли бути врятованими і в числі перших увійти у Ворота Нового Раю.

Я молюся за ці бідні душі чоловіків, жінок і дітей, і благаю Тебе відпустити їм їхні гріхи.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [52]

Молитва до Отця

Мій найдорожчий Отче, в Ім’я Твого Дорогоцінного Сина і на згадку про Його Страсті на Хресті, я взиваю до Тебе.

Ти, Всевишній Боже, Творче Світу і всього, що існує – тримай наше спасіння в Своїх Святих Руках.

Обійми всіх Твоїх дітей, включно з тими, які не знають Тебе і тих, які знають, але відвертаються від тебе.

Пробач нам наші гріхи і врятуй нас від переслідувань сатани і його армії.

Візьми нас у Свої Обійми і наповни нас надією, якої ми потребуємо, щоб побачити Шлях Істини.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [150]

Щоб спасти душі невіруючих

Дорогий Ісусе, я прошу Тебе врятувати всіх тих, які не з власної вини відмовляються визнати Тебе.

Я жертвую Тобі моє страждання, щоб привести до Тебе душі тих, які відкидають Тебе, і задля Милосердя, яке Ти вилиєш на цілий світ.

Помилуй їхні душі.

Візьми їх до Свого небесного Притулку і пробач їм їхні гріхи.

Амінь.

 

Прийняття і пожертвування терпіння

 

Молитва Хрестового Походу [9]

Пожертвування страждання як дару

О Найсвятіше Серце Ісуса, навчи мене приймати зневаги в Твоє Святе Ім’я зі смиренною вдячністю, коли я проголошую Твоє Слово.

Навчи мене розуміти, як приниження, біль і страждання наближають мене до Твого Найсвятішого Серця.

Дозволь мені прийняти такі випробування з любов’ю і щедрістю духа, щоб я міг скласти їх як дари, такі цінні для Тебе, щоб рятувати душі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [75]

Я єднаю мій біль з Твоїм, дорогий Ісусе

Ісусе, я єднаю мій біль і страждання з Твоїми стражданнями, які Ти витерпів під час Своєї Агонії на Голготі.

Кожну зневагу, яку я зазнаю, я жертвую Тобі.

Кожну лайку і словесний напад, які я терплю, я жертвую на честь Твого Коронування Терням.

Кожну несправедливу критику моєї особи я жертвую на честь Твого упокорення перед Пилатом.

Кожну фізичну муку, яку я зазнаю від рук інших, я жертвую на честь Твого бичування при Стовпі.

Кожну зневагу, яку я зазнаю, я жертвую на честь жорстоких фізичних тортур, яких Ти зазнав під час Коронування Терням, коли вони прокололи Твоє Око.

Кожного разу, коли я наслідую Тебе, передаю Твоє Вчення і коли з мене насміхаються в Твоє Ім’я, дозволь мені допомогти Тобі на шляху до Голготи.

Допоможи мені позбутися гордині і ніколи не боятися визнати, що я люблю Тебе, дорогий Ісусе.

А коли все в моєму житті здаватиметься безнадійним, дорогий Ісусе, допоможи мені бути сміливим, пам’ятаючи про те, як Ти добровільно дозволив Себе розіп’яти в такий підступний і безжалісний спосіб.

Допоможи мені піднятись і стати правдивим християнином, справжнім воїном Твоєї Армії, з покірним і розкаяним серцем, на згадку про Жертву, яку Ти за мене приніс.

Тримай мене за руку, дорогий Ісусе, і покажи мені, як моє власне страждання може надихнути інші душі приєднатися до Твоєї Армії однодумців, які люблять Тебе.

Допоможи мені прийняти страждання і пожертвувати їх Тобі як дар, щоб рятувати душі в остаточній битві проти тиранії злого духа. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [103]

Щоб розділити Чашу Страждань з Христом

Ісус: “Ось молитва Хрестового Походу для вас, якщо ви бажаєте розділити Мою Чашу Страждання. Якщо можете, відмовляйте її три рази на день, але найкраще під час посту.”

Я падаю перед Тобою, дорогий Ісусе, до Твоїх Стіп, щоб Ти вчинив зі мною те, що хочеш, на благо всіх.

Дозволь мені розділити з Тобою Твою Чашу Страждання.

Прийми цей дар від мене, щоб Ти міг врятувати ці бідні душі, які є загублені і не мають надії.

Візьми мене у тілі, щоб Я міг розділити Твій Біль.

Тримай моє серце в Твоїх Святих Руках і приведи мою душу до єдності з Тобою.

Через мій дар страждання я дозволяю Твоїй Божественній Присутності обійняти мою душу, щоб Ти міг визволити всіх грішників і об’єднати всіх Божих дітей на віки вічні.

Амінь.

 

Віддання власної волі Богу і прийняття Божої Волі

 

Молитва Хрестового Походу [59]

Урочиста присяга вірності Божественній Волі Бога Отця

Ісус: “Моя ніжно улюблена дочко, так само, як Мій Предвічний Отець заповів для людства цей Великий Дар, Свою Печать, так само Його діти повинні присягнути на вірність Його Божественній Волі.

Я прошу всіх Божих дітей, які будуть крокувати вперед в Його Армії, щоб допомогти рятувати душі всіх Божих дітей, включно із зачерствілими грішниками, скласти цю Присягу.”

О Всевишній Боже, Небесний Отче, я обіцяю Тобі свою тверду вірність, щоб почитати Тебе і бути послушним Тобі в усьому, що поєднано з Твоєю Божественною Волею на землі.

Я, через Святу Кров Твого єдиного улюбленого Сина, правдивого Месії, жертвую Тобі мій розум, моє тіло і мою душу від імені всіх душ, щоб ми могли об’єднатися як один в Твоєму Небесному Царстві, яке настане, щоб Твоя Божественна Воля виповнилася на землі, як на Небі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [69]

Молитва до Бога Отця, щоб прийняти Його Божественну Волю

Боже, Отче Всемогутній, я приймаю Твою Божественну Волю.

Допоможи Твоїм дітям прийняти її.

Зупини сатану від заперечення права Твоїх дітей на Батьківський Спадок.

Ніколи не дозволь нам відмовитись від боротьби за наше Спадкоємство в Раю.

Вислухай наше благання, щоб вигнати сатану та його впалих ангелів.

Я прошу Тебе, дорогий Отче, очисти землю Твоїм Милосердям і покрий нас Tвоїм Святим Духом.

Веди нас і сформуй з нас Твою Найсвятішу Армію, сповнену силою прогнати звіра назавжди. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [123]

Дар вільної волі для Бога

Мій найдорожчий Ісусе, почуй цю молитву від мене, найбільш негідної душі і допоможи мені любити Тебе більше.

Через мою вільну волю я пропоную Тобі цей Дар назад, дорогий Ісусе, щоб я міг стати Твоїм покірним слугою і залишився слухняним Божій Волі.

Моя воля є Твоєю Волею.

Твоє Керівництво означає, що я є слухняний кожному Твоєму бажанню.

Моя вільна воля є Твоєю, щоб Ти зробив з нею те, що необхідно для порятунку всіх людей в усьому світі, які відокремлені від Тебе.

Я складаю цей Дар, що був даний мені при народженні, на Твоє Найсвятіше Служіння. Амінь.

 

Субота

 

Вибрані молитви до матері Спасіння

 

Молитва Хрестового Походу [17]

Молитва Матері Спасіння за темні душі

О Непорочне Серце Марії, Мати Спасіння та Посереднице усіх Ласк, Ти, яка братимеш участь в порятунку людства від злоби сатани, молися за нас.

Мати Спасіння, молися, щоб усі душі могли бути врятованими і прийняли Любов та Милосердя, виявлені Твоїм Сином, Господом нашим Ісусом Христом, який приходить вдруге, щоб врятувати людство і дати нам можливість Вічного Спасіння.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [47]

Розпаліть наново свою любов до Ісуса

О Благословенна Мати, Матір Спасіння всього світу, молися, щоб моя любов до Ісуса могла бути наново розпалена.

Допоможи мені відчути Полум’я Його Любові, щоб воно наповнило мою душу.

Допоможи мені любити Ісуса більше.

Молися, щоб моя віра, любов і відданість Йому стали сильнішими.

Розвій будь-які сумніви, які мучать мене і допоможи мені ясно бачити Божественне Світло Істини, яке випромінює Твій улюблений Син, Спаситель всього людства.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [115]

Про Дар Навернення

Матір Спасіння: “Дитино Моя, Я хочу, щоб було повідомлено, що відтепер до Мене треба звертатися за Моїм останнім титулом, який дав Мені Мій Син на землі. У цій завершальній Місії мене повинні завжди називати Матір’ю Спасіння.

Має бути створений Мій Образ і Медальйон, де з однієї сторони Я маю бути зображена з сонцем позаду Моєї голови і з терновим вінком на Моїй голові, в який вплетено дванадцять зірок. На зворотній стороні Медальйона Я хочу зобразити Найсвятіше Серце Ісуса, Мого Сина, з Двома Мечами Спасіння, які мають бути обов’язково схрещені.

Мечі Спасіння матимуть подвійну мету.

Перший Меч знищить звіра, і Мені було дано владу зробити це в Останній День.

Другий Меч пронизить серця най-більш зачерствілих грішників і він стане Мечем, який врятує їхні душі.

Всі ті, які отримають Медальйон Спасіння, повинні відмовляти цю молитву Хрестового Походу.”

О Мати Спасіння, покрий мою душу своїми Сльозами Спасіння.

Позбав мене від сумнівів.

Піднеси моє серце, щоб я відчув Присутність Твого Сина.

Принеси мені мир і розраду.

Молися, щоб я був дійсно навернений.

Допоможи мені прийняти Істину і відкрий моє серце, щоб отримати Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [151]

Щоб захистити віру

О Мати Божа, Непорочне Серце Марії, Мати Спасіння, молися, щоб ми залишалися вірними Істинному Слову Божому повсякчас.

Підготуй нас захищати віру, відстоювати Істину і відкидати єресі.

Захисти всіх Твоїх дітей у важкі часи і подай кожному з нас Благодать бути мужніми, коли нас будуть змушувати відкинути Істину і відректися від Твого Сина.

Молися, Свята Матір Божа, щоб нам було надано Божественне Втручання, щоб залишатися християнами згідно зі Святим Словом Божим.

Амінь.

 

Правда, свобода і чистота віри

 

Молитва Хрестового Походу [44]

Про силу для захисту моєї віри від лжепророка

Дорогий Ісусе, дай мені силу зосередитися на Твоєму Вченні і повсякчас проголошувати Твоє Святе Слово.

Ніколи не дозволь мені піддатися спокусі боготворити лжепророка, який спробує представити себе Тобою.

Збережи мою любов до Тебе сильною.

Дай мені Благодать розрізнення, щоб я ніколи не заперечував Правду, що міститься у Святому Письмі, незалежно від того, скільки брехні буде мені представлено, щоб схилити мене відвернутися від Твого Істинного Слова.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [116]

Врятуй мене від зла брехні

Дорогий Ісусе, допоможи мені.

Я тону в сльозах горя.

Моє серце спантеличене.

Я не знаю, кому можу довіряти.

Будь-ласка, наповни мене Твоїм Святим Духом, щоб я міг вибрати вірний шлях в Твоє Царство.

Допоможи мені, дорогий Ісусе, завжди залишатися вірним Твоєму Слову, даному світові через Петра, і ніколи не відхилятися від того, чого Ти нас навчив і не заперечувати Твою смерть на Хресті.

Ісусе, Ти є Шлях.

Покажи мені Шлях.

Тримай мене і веди мене Своїм Шляхом Великого Милосердя. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [124]

Почуй моє благання про звільнення

О Боже, мій Милосердний Отче, Творче всього сущого, почуй моє благання про звільнення.

Звільни мене від ланцюгів рабства, і захисти мене від зловмисного переслідування.

Допоможи мені розпізнати Істину і прийди мені на допомогу, навіть якщо я заплутався і можу сумніватися у Твоєму Слові.

Пробач мені, якщо я образив Тебе і візьми мене до Притулку Твого Нового Раю на землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [125]

Щоб захистити Найсвятіше Слово Боже

О Мати Спасіння, допоможи мені, покірному слузі Бога, захистити Його Найсвятіше Слово в часи страждань.

Посвяти мене, дорога Мати, Твоєму Сину, щоб Він міг покрити мене Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Даруй мені, через посередництво Твого Сина, Ісуса Христа, Благодать, силу і волю залишатися вірним Вченню Христа в часи Скорботи, яка буде поглинати Його Найсвятішу Церкву на землі.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [146]

Захист від обману

Дорога Мати Спасіння, захисти мене Благодаттю захисту від обману, створеного сатаною, щоб знищити віру християн.

Захисти нас від тих, які є ворогами Бога.

Тримай нас в безпеці від брехні та єресі, які використовуються, щоб послабити нашу любов до Твого Сина.

Відкрий наші очі на неправду, обман і на всі спроби спонукати нас зректися Істини, з якими ми можемо зустрітися.

Амінь.

 

За захист візіонерів

 

Молитва Хрестового Походу [11]

Зупини ненависть до візіонерів

О Пресвяте Серце Ісуса, будь-ласка, зупини ненависть і заздрість, які існують серед Твоїх послідовників до Твоїх правдивих візіонерів у ці часи.

Я молюся, щоб Ти вислухав мою молитву і дав Твоїм візіонерам силу, якої вони потребують, щоб проголошувати Твоє Найсвятіше Слово невіруючому світу.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [25]

Для захисту візіонерів в усьому світі

О Всевишній Боже, я благаю Тебе надати захист всім Твоїм святим посланцям у світі.

Я молюся, щоб вони були захищені від ненависті інших.

Я прошу, щоб Твоє Найсвятіше Слово швидко поширилося по всьому світу.

Захисти Твоїх посланців від наклепів, насильства, брехні й різноманітних небезпек.

Захисти їхні сім’ї та повсякчас огортай їх Святим Духом, щоб Послання, які вони передають світові, приймалися з розкаяними і покірними серцями.

Амінь.

 

Місія Спасіння і Армія Ісуса Христа Залишку Церкви

 

Молитва Хрестового Походу [74]

Про Дар Розрізнення

О Мати Божа, допоможи мені підготувати мою душу для Дару Святого Духа.

Візьми мене, як дитину, за руку і веди мене по дорозі до Дару Розрізнення через Силу Святого Духа.

Відкрий моє серце і навчи мене підкорятися тілом, розумом і душею.

Звільни мене від гріха гордині і молися, щоб мені було прощено всі минулі гріхи, щоб моя душа очистилася і щоб я зцілився та міг отримати Дар Святого Духа.

Я дякую Тобі, Мати Спасіння, за Твоє заступництво і з любов’ю в серці очікую на цей Дар, якого жадаю з радістю.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [82]

За перемогу Залишку Церкви

Ісусе, Царю і Спасителю світу, ми обіцяємо Тобі наше почитання, нашу вірність і вчинки, щоб проголошувати всім Твою Славу.

Допоможи нам набратися сили і впевненості, щоб піднятися і проголошувати Правду повсякчас.

Ніколи не дозволь нам хитатись або затримуватись в нашому марші до перемоги і в нашому плані порятунку душ.

Ми складаємо Тобі нашу відданість, наші серця і все, що маємо, щоб ми були вільними від перешкод, коли продовжуємо тернистий шлях до Воріт Нового Раю.

Ми любимо Тебе, найдорожчий Ісусе, наш улюблений Спасителю і Відкупителю.

Ми єднаємося тілом, розумом і душею в Твоєму Найсвятішому Серці.

Вилий на нас Свою Благодать Захисту.

Покрий нас Своєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб ми наповнились мужністю і любов’ю, щоб піднятися і проголошувати Правду про Твоє Нове Царство.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [86]

Звільни мене від мук сумнівів

Я приходжу до Тебе збентежений, невпевнений і розчарований, дорогий Ісусе, тому що мене хвилює Правда, яку Ти проголошуєш у Своїх Посланнях.

Вибач мене, якщо я Тебе скривдив.

Вибач, якщо я не можу Тебе почути.

Відкрий мої очі, щоб я міг побачити і зрозуміти те, що Тобі потрібно.

Я благаю Тебе дати мені Силу Святого Духа, щоб показати мені Правду.

Я люблю Тебе, дорогий Ісусе, і благаю Тебе звільнити мене від мук сумнівів.

Допоможи мені відповісти на Твій Заклик.

Пробач мене, якщо я Тебе образив і наблизь мене до Свого Серця.

Веди мене до Твого Нового Царства і даруй мені цю Ласку, щоб через мої власні молитви і страждання я міг допомогти Тобі спасати душі, такі дорогоцінні для Твого Найсвятішого Серця. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [97]

Про об’єднання Молитовних Груп Хрестового Походу

О улюблена Мати Спасіння, я благаю Тебе об’єднати через Свої молитви усіх, хто належить до Божої Армії Залишку в усьому світі.

Огорни всі Молитовні Групи Хрестового Походу Благодаттю Спасіння, вилиту на нас через Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.

Вишли Своїх Ангелів, щоб вони захистили кожного з нас, а особливо тих священиків, які провадять Молитовні Групи Хрестового Походу.

Допоможи нам уникнути розпорошень, які викликають поділи між нами і захисти нас Твоїм Даром Броні, щоб ми стали невразливими до атак, які будемо змушені витримати через нашу любов до Ісуса Христа в цій Святій Місії порятунку душ. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [108]

Сходження на гору Голготу

Ісусе, допоможи мені знайти в собі мужність, хоробрість та рішучість, щоб піднятись і бути зарахованим до Твоєї Армії Залишку, щоб я міг приєднатися до неї і піднятись на ту ж саму гору Голготу, яку Ти змушений був витерпіти за мої гріхи.

Дай мені сили нести Твій Хрест і Твій тягар, щоб я міг допомогти Тобі рятувати душі.

Звільни мене від моїх слабкостей.

Розсій мої страхи.

Знищи всі мої сумніви.

Відкрий мої очі на Правду.

Допоможи мені й усім тим, які відгукнулися на Заклик нести Твій Хрест, іти за Тобою зі щирим і смиренним серцем, і щоб через мій приклад інші набралися мужності вчинити так само. Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [121]

Вірність Армії Ісуса Христа

Ісус: “Моя Армія сформувалася. Тепер вона буде рости і поширюватися по всьому світу, залучаючи багато душ, за якими Я сумую. Ця Армія отримала від Мене великі Благодаті і через Силу Святого Духа буде підтримувати полум’я християнства і нестиме Світоч Істини аж до Останнього Дня. Вона принесе Світло Бога до найтемніших закутків і відкриє очі мільйонам на Правдиве Слово Боже, оскільки відступництво поглинатиме Мою Церкву на землі. Я дарую їй цю молитву Хрестового Походу, щоб допомогти їй скласти Мені присягу вірності.”

Ми перебуваємо в єдності з Твоїм Найсвятішим Серцем, дорогий Ісусе.

Ми переконливо проголошуємо Істинне Слово Боже.

Ми підемо на край землі, щоб поширювати Істину.

Ми ніколи не приймемо жодної нової фальшивої доктрини в Твоє Ім’я, окрім того, чого Ти Сам нас навчив.

Ми залишаємося вірними, відданими і непохитними в нашій вірі.

Ми будемо ставитися до тих, які зрадили Тебе, з любов’ю і співчуттям, в надії, що вони повернуться до Тебе.

Ми будемо стійкі, але терплячі з тими, які переслідують нас в Твоє Ім’я.

Ми переможно пройдемо увесь шлях до Твого Нового Раю.

Ми обіцяємо, що через наш біль і страждання ми приведемо до Тебе всі ці загублені душі, які спраглі Твоєї Любові.

Будь-ласка, прийми наші молитви за всіх грішників у світі, щоб ми могли стати однією родиною, об’єднаною в любові до Тебе, в Новій Ері Миру.

Амінь.

 

Молитва Хрестового Походу [155]

Для захисту Місії Спасіння

О найдорожча Мати Спасіння, вислухай наш заклик про захист Місії Спасіння і захист Божих дітей.

Ми молимося за тих, які кидають виклик Божій Волі в цей великий момент історії.

Ми просимо Тебе захистити всіх тих, які відповідають на Твій заклик і на Слово Боже, щоб врятувати кожного від ворогів Бога.

Будь-ласка, допоможи звільнити ті душі, які впали жертвами обману диявола і відкрий їм очі на Істину.

О Мати Спасіння, допоможи нам, бідним грішникам, стати гідними отримати Благодать витривалості в час наших страждань в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Захисти цю Місію від зла.

Захисти Твоїх дітей від переслідування.

Покрий нас усіх Твоїм Найсвятішим Покровом і підтримай нас Даром збереження своєї віри щоразу, коли нам кидають виклик за проголошення Істини, за передавання Святого Слова Божого, до кінця наших днів, зараз і навіки.

Амінь.

Поділитися в соціальних мережах