Молитви Хрестового Походу: Християнство, правдива віра і єднання душ

Молитва Хрестового Походу 144

Щоб захистити християнську віру

О Мати Спасіння, будь-ласка, заступися за душі християн в усьому світі.

Будь-ласка, допоможи їм зберегти свою віру і залишитися вірними Вченню Ісуса Христа.

Молися, щоб вони мали силу розуму і духа повсякчас відстоювати свою віру.

Заступайся, дорога Мати, за них, щоб відкрити їм очі на Істину і дати їм Благодать розрізняти будь-яку фальшиву доктрину, представлену їм в Ім’я Твого Сина.

Допоможи їм залишатися правдивими і вірними Божими слугами та відректися від зла і брехні, навіть якщо вони будуть змушені через це терпіти біль і насмішки.

О Мати Спасіння, захисти всіх Твоїх дітей і молися, щоб кожен християнин йшов Шляхом Господа аж до свого останнього подиху.

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 28

За об’єднання всіх християнських церков

О Всевишній Боже, ми схиляємо коліна перед Тобою, благаючи про об’єднання всіх Твоїх дітей у боротьбі за збереження Твоїх християнських церков на землі.

Нехай наші відмінності не розділяють нас в цей час великого відступництва у світі.

В нашій любові до Тебе, дорогий Отче, ми благаємо Тебе дати нам Благодаті, щоб любити один одного в Ім’я Твого улюбленого Сина, нашого Спасителя, Ісуса Христа.

Ми поклоняємося Тобі.

Ми любимо Тебе.

Ми об’єднуємося, щоб боротися за силу зберегти Твої християнські церкви на землі під час випробувань, які можуть нас чекати в найближчі роки. 

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 128

Щоб зібрати і об’єднати всі душі

Найдорожчий Ісусе, допоможи нам, Твоїм улюбленим учням, зібрати світ у Твої Руки і представити Тобі душі, які найбільше потребують Твого Великого Милосердя.

Наділи нас Даром Святого Духа, щоб забезпечити, що Полум’я Істини охопить всіх тих, які відокремилися від Тебе. 

Об’єднай всіх грішників, щоб кожному було дано всяку можливість для примирення.

Дай всім нам сили залишатися твердими в дотриманні Твого Святого Слова, коли нас будуть примушувати відректися від Істини, яка була проголошена світові через Пресвяте Євангеліє.

Ми залишаємося в Тобі, з Тобою і для Тебе на кожному кроці цієї нашої подорожі до спасіння. 

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 37

Об’єднання всіх Божих дітей

О дорогий Ісусе, об’єднай всіх Своїх улюблених послідовників в любові, щоб ми могли поширювати Правду про Твою Обітницю Вічного Спасіння по всьому світу.

Ми молимося, щоб ті літеплі душі, які бояться пожертвувати себе Тобі розумом, тілом і душею, скинули свій панцир гордині і відкрили свої серця на Твою Любов та стали частиною Твоєї святої родини на землі.

Обійми всі ці загублені душі, дорогий Ісусе, та дозволь нам, як їхнім братам і сестрам, своєю любов’ю піднести їх з пустелі і забрати їх з собою до Лона, Любові і Світла Пресвятої Трійці.

Ми складаємо всю нашу надію, довіру і любов у Твої Святі Руки.

Ми благаємо Тебе поглибити нашу побожність, щоб ми могли допомогти врятувати більше душ.

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 29

Захисти практику християнства

О мій Господи Ісусе Христе, я благаю Тебе вилити Свого Святого Духа на всіх Твоїх дітей.

Я благаю Тебе пробачити тих, які мають в своїх душах ненависть до Тебе.

Я молюся, щоб атеїсти відкрили свої зачерствілі серця під час Твого Великого Милосердя і щоб Твої діти, які люблять Тебе, могли гідно почитати Тебе і піднятися над усіма переслідуваннями.

Будь-ласка, наповни всіх Твоїх дітей Даром Свого Духа, щоб вони могли сміливо піднятися і вести Твою Армію до остаточної битви проти сатани, його демонів і всіх тих душ, які є рабами його фальшивих обіцянок. 

Амінь.


Молитва Хрестового Походу 100

Про виживання християнства

О дорогий Ісусе, ми благаємо Тебе про вміння пережити випробування, з якими ми зараз зустрічаємося, коли останній правдивий папа [Бенедикт XVI] закінчує свою місію для Тебе.

Допоможи нам витримати страшні зловживання, з якими ми будемо змушені зараз зустрітися через падіння Церкви, яку ми колись знали.

Ніколи не дозволь нам відхилитися від Правди Твого Божественного Слова.

Допоможи нам мовчати, коли ми на своїх плечах будемо відчувати тягар нападів, щоб спонукати нас відвернутися від Тебе і від Таїнств, які Ти дав світові.

Огорни Свою Армію могутньою Любов’ю, яка нам необхідна, як щит, щоб захистити нас від лжепророка і антихриста.

Допоможи Твоїй Церкві на землі поширюватись і помножуватись, щоб вона могла дотримуватися Істини і допомогла Тобі привести наших братів і сестер на Шлях Істини, щоб належно підготуватися до Твого Другого Пришестя.

Амінь.


Поділитися в соціальних мережах