КОЛО ЗАХИСТУ УКРАЇНА

20 червня 2012 року наша Матір Спасіння передала Марії від Божого Милосердя послання із закликом створити Коло Захисту для наших народів. Це уривок із цього послання 467:

“Я, Матір Божа, як Співвідкупителька і Посередниця, отримала Ласки, щоб знищити змія. Якщо ви попросите Мене про допомогу, то Я зможу запропонувати вам, діти, захист від страху. Я можу разом з Моїм Сином надати вам Ласки і коло захисту, в яке жоден впалий ангел не зможе проникнути. Сатана не може шкодити чи атакувати всіх тих, які відмовляють Мій Святий Розарій щодня. Відмовляючи три або більше Розаріїв, ви можете поширити цей захист на інших. Якщо б навіть сто осіб могли це зробити, то вони змогли б врятувати свій народ від зараження, яке поширюється злим духом. Ви повинні зібратися разом, діти, і молитися, щоб захистити себе.”

Дотримуючись вказівок Матері Спасіння збиратися разом, щоб захистити себе, ми шукаємо щонайменше 100 волонтерів з нашої країни, кожен з яких зобов’язується молитися три або більше Розарія на день в наміренні створити Коло Захисту над нашою країною.

Для того, щоб стати волонтером для своєї країни, перейдіть на сайт:

https://jtmglobal.network

оберіть свою країну та натисніть кнопку «Взяти на себе зобов’язання»*

Зверніть увагу, що ця обітниця є почесною особистою обітницею та подарунком для нашої Матері Спасіння і три Розарія слід молитися приватно або під час нашої щоденної молитовної зустрічі в Zoom о 20:30 за посиланням:

https://zoom.us/j/96692536925

де одне Таїнство Розарія ми молимося під час зустрічі, а два інших одразу після зустрічі.

Потім ми опублікуємо на сторінці нашої країни кількість людей, які пообіцяли виконувати вказівки нашої Матері Спасіння, щоб сформувати Коло Захисту над нашою країною. Якщо у вас є друзі чи родичі, які також хотіли б взяти участь, попросіть їх зареєструватися на офіційному веб-сайті. Тоді вони також отримають оновлення для Кола Захисту, що формується для кожного народу.

Нехай Бог допоможе нам швидко об’єднатися просто зараз, щоб створити Коло Захисту в усіх народах.

*Покрокова інструкція:

  1. Якщо сторінка відображається англійською, тоді вгорі екрану оберіть українську мову
  2. Зайдіть в «Мій обліковий запис» і зареєструйтесь або авторизуйтесь (якщо ви вже зареєстровані)
  3. Натисніть кнопку «Відвідати спільноту», після чого ви перейдете на сторінку КОЛО ЗАХИСТУ.
  4. Натисніть зелену кнопку «Взяти на себе зобов’язання» (якщо ви не авторизувалися, тоді ця опція буде недоступна).
  5. Після цього з’явиться повідомлення «Ви зобов’язались молитись три Розарії на день за UA – Україна»
  6. Також з’явиться червона кнопка «Скасувати зобов’язання», якщо ви з якихось причин не можете дотримуватися зобов’язання
Поділитися в соціальних мережах