КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ ВСЕСВІТНЬОЇ МІСІЇ «ІСУС ДО ЛЮДСТВА НА ТРАВЕНЬ 2024» ТЕМА МІСЯЦЯ: ПІДПОРЯДКУВАННЯ СВЯТІЙ БОЖІЙ ВОЛІ ТА ЗА ДАРИ ЛЮБОВІ, СМИРЕННЯ І РОЗПІЗНАННЯ

                   Східна Традиція

5 травня, неділя – Воскресіння Христове

6 травня, понеділок – Світлий Понеділок

7 травня, вівторок – Світлий Вівторок

                   Західна Традиція

12 травня, неділя – Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа

19 травня, неділя – Зіслання Святого Духа

26 травня, неділя – Святої Трійці

Великдень – це час, коли Моя Смерть на Хресті розважається належним чином і Моє Воскресіння з мертвих повністю визнано з огляду на свободу, яку воно приносить людству.

Моє Воскресіння означає, що всі ви, які Мене любите і проголошуєте Моє Святе Слово, можете також воскреснути із мертвих.

Всі ті, які померли в стані Благодаті і заслужили Ласку в Мого Отця, також воскреснуть з мертвих у Славі в День, коли Я прийду судити.

Вони приєднаються до тих, які живуть не тільки в тілі, але й в дусі Господнім і будуть нагороджені Вічним Життям.

Багато людей не розуміють Моєї Обітниці.

Всі ті, чиї імена містяться в Книзі Життя, воскреснуть тілом, розумом і душею, вільні від тілесного зіпсуття, у повній єдності зі Мною.

Всі ті вибрані будуть жити відповідно до Божественної Волі Мого Отця.

Ви будете жити в любові, мирі і гармонії під час Мого Славного Царювання на землі протягом тисячі років.

Ви приєднаєтесь у Славі з першими воскреслими із мертвих. З тими душами, включно з вашими родичами та друзями, які визнані достойними увійти до Мого Нового Раю на землі.

Це є життя, якого ви всі повинні шукати. Нехай не буде сумнівів…

Радійте, Мої діти, цьому Великодню. Так само, як Моя Смерть на Хресті дала вам Дар Спасіння, так само і Моє Воскресіння з мертвих дарує вам Вічне Життя, яке було заплановане Моїм Предвічним Отцем так давно.

Ви можете багато на що сподіватися. Бо Вічне Життя, яке було обіцяне вам, означає саме це: Вічне Життя в тілі, розумі і душі.

Ваш улюблений Ісус Христос

Відкупитель людства

Книга Істини, посл. 392 від 6 квітня 2012

У неділю П’ятидесятниці згадується зішестя Святого Духа на апостолів і Діву Марію. Ця подія описана в Новому Завіті Біблії, в книзі Діянь апостолів, розділ 2, вірші 1 – 4, і розповідає нам, що коли апостоли були зібрані разом, зчинився шум з неба, немов сильний вітер, і наповнив увесь дім, де вони сиділи. І з’явилися їм роздвоєні язики, немов вогненні, і поклалися на кожного з них. І всі вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як Дух їм промовляти давав.

П’ятидесятниця настала через п’ятдесят днів після Великодньої неділі, і її називають днем народження Католицької Церкви, оскільки вона знаменує момент, коли апостоли отримали силу Святого Духа, щоб поширювати Слово Ісуса і заснувати ранню Католицьку Церкву.

Апостоли були наділені здатністю говорити мовами, яких вони раніше не знали, що дозволило їм ефективно спілкуватися і навчати Слова Ісуса людей з усіх мов; і багато людей, які були присутні в Єрусалимі на єврейському святі і чули, як апостоли проповідували їхніми рідними мовами, були вражені. Неділя П’ятидесятниці є також традиційним днем для уділення Таїнства Миропомазання.

субота, 4 травня 2024

ВСЕСВІТНІЙ РОЗАРІЙ ПЕРШОЇ СУБОТИ МІСЯЦЯ

Посилання для приєднання: https://bit.ly/JTM-Global-Rosary

Згідно з настановою Матері Спасіння, даною нам в Книзі Істини, ми будемо молитися 4 таємниці Святого Розарію. Ми об’єднаємось по всьому світу під час 5 молитовних зустрічей на різних континентах, молячись Розарій у різних часових поясах.

Список країн-ведучих (київський час)

4 травня – Австралія і Нова Зеландія – 11:00

4 травня – Азія – 16:00

4 травня – Великобританія та Ірландія, Африка, США і Канада – 19:30

4 ТРАВНЯ – ЄВРОПА – 22:00

5 травня – Центральна і Південна Америка – 2:00

 

Послання з Книги Істини на всесвітній Розарій Першої Суботи місяця:

902. Я приношу Дари поступово, в залежності від чистоти душі

https://isusdoludstwa.net/902-ya-prynoshu-dary-postupovo-v-zalezhnosti-vid-chystoty-dushi/

___________________________________________________________________________________

субота, 11 травня 2024, о 16:00 за київським часом

Всесвітня зустріч Хрестового Походу молитви Місії “Ісус до людства” ПІДПОРЯДКУВАННЯ СВЯТІЙ БОЖІЙ ВОЛІ ТА ЗА ДАРИ ЛЮБОВІ, СМИРЕННЯ І РОЗПІЗНАННЯ

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/GLOBAL60MIN-11MAY2024

 

Послання з Книги Істини на всесвітню зустріч Хрестового Походу молитви:

799. Коли Святий Дух присутній, Він буде поширюватися як вогонь і відтворюватиме Слово Боже багатьма мовами

https://isusdoludstwa.net/799-koly-svyatyj-duh-prysutnij-vin-bude-poshyryuvatysya-yak-vogon-i-vidtvoryuvatyme-slovo-bozhe-bagatma-movamy/

Поділитися в соціальних мережах