Вервиця до Божого Милосердя

Молитва на 3 годину дня (15:00)

“Ти помер, Ісусе, але джерело життя хлинуло для душ і море милосердя відкрилося для цілого світу. О джерело життя, незглибиме Боже Милосердя, огорни цілий світ і вилийся на нас”

З щоденника св.Фаустини Ковальської 1319

Вервиця до Божого Милосердя

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не веди нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

Радуйся Маріє, благодаті повна, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого Ісус. Свята Маріє, Мати Божа, молись за нас грішних, нині і в годину смерті нашої. Амінь. 

Вірую в Єдиного Бога, Отця Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця родженого перед всіма віками. Бога від Бога, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас, людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розпятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день згідно з Писанням, і вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа Животворного, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. І в єдину, святу, вселенську й апостольську Церкву. Ісповідую одне Хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь

На великих зернятках (1 раз)

Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божественність, Наймилішого Сина Твого, а Господа нашого Ісуса Христа, на переблагання за наші гріхи і за гріхи цілого світу.

На малих зернятках (10 раз)

Заради Його тяжких страждань, будь милосердний для нас і цілого світу

На закінчення (3 рази)

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ. Амінь.

О Крове і Водо, яка виплила з  Ісусового Серця як  джерело Милосердя для нас – довіряю Тобі!

Молитва на закінчення вервиці

О Предвічний Боже, Твоє милосердя – незбагненне, а скарби милосердя – невичерпні, тому поглянь на нас милостиво і примнож у нас своє милосердя, щоб ми ніколи, навіть у найбільших труднощах, не впадали у розпач, а завжди з довірою погоджувалися з Твоєю волею, яка є самим милосердям і любов’ю.

Молитва заохочення

Ісус: “Відмовляйте цю молитву щодня після Вервиці до Божого Милосердя і через вашу вірність Мені допоможете рятувати Моїх дітей.”

Наповни мене зараз, Господи, Даром Святого Духа, щоб нести Твоє Найсвятіше Слово грішникам, яких я повинен допомогти рятувати в Твоє Ім’я.

Допоможи мені через мої молитви покрити їх Твоєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб вони могли бути притягнуті до Твого Найсвятішого Серця.

Уділи мені Дару Святого Духа, щоб ці бідні душі могли бенкетувати у Твоєму Новому Раю.

Амінь.

Поділитися в соціальних мережах