982. Стратегія сатани полягає в тому, щоб ввести в оману і ошукати віруючих, перед тим як знищити їх

Субота, 30 листопада 2013 р. Божого, 15:50

Моя ніжно улюблена дочко, як сильно Я люблю світ. Як сильно Я сумую за кожною душею, яка є загубленою для Мене у цей час. Я обіцяю, що буду шукати кожну людину і намагатимусь залучити її до Мого Божого Милосердя. Я бажаю, щоб Моя Присутність, Моя Любов і Моє Співчуття були відомими кожному з них. В цей час Мої Сльози, які Я виявляю тобі, Моє дитя, проливаються за тих, які відкинуть Моє Боже Втручання і, як наслідок, зануряться з головою у вакуум злого обману.

Мої Страсті тепер повторяться, оскільки Моє Тіло буде піддано новому бичуванню, коли погани – які прийдуть, прикриваючись фальшивим фасадом миру, любові та смирення – топтатимуть Мою Церкву, перед тим як її розіпнути. Мудрі в дусі знатимуть Правду. Війна буде запеклою, а головною нагородою, якої прагне армія сатани, будуть душі усіх Божих дітей.

Душі віруючих будуть першою ціллю сатани і на них він зосередить всю свою енергію. Стратегія сатани полягає в тому, щоб ввести в оману і ошукати віруючих, перед тим як їх знищити. Невіруючі мало цікавлять сатану, бо він вже здобув їхні душі і вони не становлять для нього проблеми. Мій Отець не буде стояти осторонь і спостерігати за цим жахом, який був передбачений. Ви станете свідками всіляких чудес, закликів і втручань з Неба, коли буде розгортатися фінальна битва – найбільша духовна війна усіх часів.

Ті, які народилися розумними, не зрозуміють Правди, бо вони будуть аналізувати реальність свого сотворення за допомогою людської логіки. Ті, які мають у своєму серці чисту любов до Бога, приймуть Правду, навіть якщо вона збентежить їх, бо їхні серця належать Богові і вони будуть благословенні Даром проникливості. Ті, які борються зі Словом Божим і з Втручанням Мого Отця заради спасіння душ, і ті, які намагаються перешкодити Йому у спасінні душ, будуть суворо засуджені.

Оскільки битва за душі триває, ви повинні завжди звертатися до Мене і просити Мене підтримувати вас, захищати вас і втішати. Коли ви будете зі Мною, то будете зносити це жахливе спустошення зі спокоєм, який вас здивує. Але якщо ви не можете довіряти Мені і цілковито Мені віддатися, тоді ці випробування, які очікують на вас у Моїй Церкві, будуть такими болючими, що для вас буде майже неможливим впоратися із ними.

Ви ніколи не повинні забувати, що Бог Всемогутній і що сатана не може виграти цієї війни за душі. На жаль, багато людей не будуть достатньо сильними у своїй вірі або не матимуть здатності розпізнати обман, з яким вони зустрінуться в Моє Ім’я і вони ніколи не будуть здатними спокутувати свої провини переді Мною.

Це ті душі, які в цьому часі викликають у Мене найбільш гіркий смуток.

Ваш Ісус

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах