80. Святий Дух був зараз вилитий на цілий світ

вівторок, 10 травня 2011 р., 16:00

Моя дочко, скажи світові, що сьогодні відбувся важливий Акт Мого Милосердя, коли Святий Дух, один з найбільших Дарів для Моїх дітей, був вилитий на увесь світ. Цей Дар необхідний для допомоги людству підготуватися до Попередження. Наповнені Силою Святого Духа, Мої висвячені слуги і послідовники будуть значно зміцнені в своїй любові до Мене і до Мого Предвічного Отця.

Цей Дар життя принесе новий імпульс у ваші виснажені, байдужі душі, які взивають про просвітлення. Це було передбачено, і всі, включаючи найбільш зачерствілих грішників, з того скористають.

Моє Милосердя, як Я вже сказав, не знає меж. Наповнені зараз духом світла і святості, ви, всі Мої послідовники по всьому світу, повинні бути хоробрими і проголошувати Моє Слово всім тим, з ким ви контактуєте. Відкиньте зневагу, з якою ви можете зіткнутися, тому що це зараз занадто важливо, щоб ігнорувати Моє благання про навернення.

Послухайте Мою молитву зараз, щоб дати вам заохочення, якого ви потребуєте.

Молитва заохочення

Наповни мене зараз, Господи, Даром Святого Духа, щоб нести Твоє Найсвятіше Слово грішникам, яких я повинен допомогти рятувати в Твоє Ім’я.

Допоможи мені через мої молитви покрити їх Твоєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб вони могли бути притягнуті до Твого Найсвятішого Серця.

Уділи мені Дару Святого Духа, щоб ці бідні душі могли бенкетувати у Твоєму Новому Раю.

Амінь.

Відмовляйте цю молитву щодня після того, як відмовите молитву до Мого Божого Милосердя і через вашу вірність Мені допоможете рятувати Моїх дітей.

Врятуй Мене від мук, яких Я зазнаю в Своєму Серці, коли з таким сумом спостерігаю за тим, як Моє Святе Ім’я приймається у сьогоднішньому світі. Не задовольняючись відмовою від Мене, багато, багато душ реагують з гнівом якщо ви, Мої вірні послідовники, навіть наважуєтесь згадати те, за що Я борюсь. Вони дуже розгнівані, тому що шахрай так вміло перекручує їхній розум, щоб вони відвернулись від Істини. Допоможіть цим душам, усі ви. Моліться і просіть Мене зараз про силу, якої будете потребувати у цій праці.

Особливі Ласки для тих, які поширюють навернення

Усім вам, які поширюєте навернення, будуть надані особливі Ласки і буде зарезервовано дуже особливе місце в Царстві Мого Отця. Тепер ідіть і дозвольте Святому Духові наповнити ваші душі, щоб допомогти Мені рятувати людство.

Я люблю вас усіх. Кожен з вас займає місце в Моєму Пресвятому Серці. Жоден з вас, включаючи грішників, не буде виключений з Моєї битви за те, щоб врятувати душі.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос, Цар Милосердя

Примітка: Заключний коментар від нашого Господа Ісуса Христа візіонерці, даний в кінці цього Посланння:

«Моя дочко, ця подія має велике значення. Вона врятує багато душ перед тим, як настане Попередження і продовжуватиме бути присутньою в світі пізніше, щоб допомогти грішникам не дати скотитися назад. Це було передбачено, Моя дочко, і представляє хорошу новину. Але Мої послідовники повинні зараз наполегливо працювати, щоб допомогти Мені вести битву за душі.»

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах