567. Два мільярди душ відкинуть Мою Милосердну Руку

Четвер, 27 вересня 2012 р. Божого, 9:00

Моя ніжно улюблена дочко, Місія спасіння цих двох мільярдів душ, які відкинуть Мою Милосердну Руку, повинна становити частину щоденної молитви для всіх тих, які називають себе Хрестоносцями Бога.

Це спричинить так багато чудес, що більшість людей отримають Дар Спасіння і увійдуть до Нового Раю.

Таким глибоким є біль Мого Найсвятішого Серця через ці загублені душі. Тому Мої учні повинні сильно молитися, щоб ми всі об’єдналися в одну родину в Новій Ері, бо якщо Моя родина буде розділена, то це принесе Мені страшне терпіння.

Я закликаю усіх вас, щоб ви рятували душі тих, які будуть вперто відкидати прийняття Бога, відмовляючи цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [79]

За два мільярди загублених душ

О дорогий Ісусе, я благаю Тебе вилити Своє Милосердя на загублені душі.

Пробач їх за відречення від Тебе і використай мою молитву і страждання, щоб через Своє Милосердя Ти міг вилити на них Благодаті, яких вони потребують для освячення їхніх душ.

Я прошу Тебе про Дар помилування для їхніх душ.

Я прошу Тебе відкрити їхні серця, щоб вони прийшли до Тебе і попросили Тебе наповнити їх Святим Духом, щоб вони могли прийняти Правду про Твою Любов і жити з Тобою і з усією Божою родиною назавжди.

Амінь.

Багатьом людям важко прийняти Боже Милосердя. Це все через владу, яку сатана має над ними, але в багатьох випадках вони про це навіть не знають.

Проте в деяких випадках вони не мають сумнівів в існуванні Бога, але вибирають сатану в повній свідомості, що Бог існує, і що Він їх створив. Вони відвертаються від Царства Божого.

Вони вибрали царство, обіцяне їм сатаною. Вони вважають, що те царство в Кінці Часів запропонує велике багатство, великі чудеса і що це буде світ, повний блиску, але так не буде. Єдине, що вони там знайдуть, це велике озеро вогню, де вони страждатимуть від рук злого духа. Він буде мучити їх цілу вічність і вони щомиті страждатимуть від болю, який не матиме кінця.

Тепер ти знаєш, чому Я відчуваю таке терпіння, бо сама думка про страждання, яке очікує на ці душі, є нестерпною.

Тільки ваші молитви, Мої послідовники, і Моє Милосердя можуть бути для них якоюсь надією.

Допоможіть Мені врятувати їх.

Ваш Ісус

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах