490. Недостатньо вірити в Отця, оскільки ті, які відкидають Його Сина, відкидають спасіння

Субота, 14 липня 2012 р. Божого, 15:15

Моя ніжно улюблена дочко, так багато релігій в світі йдуть помилковим шляхом і це ускладнює Божим дітям отримати Вічне Життя.

Вічне Життя стало можливим лише завдяки Моїй смерті на Хресті.

Мій Отець, який послав Мене, Свого Єдинородного Сина, як жертовне Ягня, дав можливість усьому людству отримати спасіння і Вічне Життя.

Вічне Життя було дано Адаму і Єві як Дар. Потім, через пляму гріха і непослух, його було забрано в них.

В результаті людина стала смертною, її тіло нечистим, її фізичне життя недосконалим, а земля стала неродючою імітацією багатої і чудової землі, яка була створена для Адама і Єви в Едемському Саду.

Тоді Бог, Мій Предвічний Отець, дарував спасіння тим, які прийняли Мене, Його Єдинородного Сина, як шлях до Його Нового Раю.

Тільки через Мене ви можете бути прийняті Моїм Отцем.

Недостатньо вірити в Отця, оскільки ті, які відкидають Його Сина, відкидають спасіння.

Пам’ятайте, що так багато Божих дітей через ігнорування не визнають Мене, Спасителя людства. Однак завдяки Моєму Великому Милосердю, Правда буде виявлена їм через Божественне Втручання.

Вони всі рівні в Очах Мого Отця і Він хоче об’єднати всі ті душі в Своїх Обіймах. Він любить їх усіх.

Коли вони побачать доказ, тоді приймуть те, що Бог Всевишній дав їм Дар Вічного Життя через Мою Жертву на Хресті. Отже, всі поклонятимуться одному Богу.

Бо є тільки один Бог, який створив кожного з вас.

Іди тепер, Моя дочко, і допоможи забезпечити, щоб Мої Послання були дані кожному віросповіданню, кожному народу і кожній дитині Божій.

Включно з поганами і тими, які мають кам’яні серця.

Не має значення чи вони плюють на тебе, чи відмовляються слухати, ти повинна дати їм Послання.

Будь-яка людина, яка позиціонує себе послідовником Христа і не може прийняти той факт, що Я прагну звістити Боже Слово всім релігіям, не є справжнім християнином.

Так багато відкинуло ці Мої Послання для світу тільки через те, що Я обіймаю все людство і кожну іншу релігію, включно з атеїстами.

Ви не маєте жодного права припускати, що тільки ви, правдиві християни, є люблені Моїм Предвічним Отцем.

Ви є благословенні і люблені, але без навернення цілого людства Мій Отець не осягне тієї перемоги, Він хоче об’єднати всіх Своїх дітей.

Ви, Мої послідовники, маєте велику відповідальність з огляду на даний вам Дар Правди.

Вашим обов’язком є поширювати Моє Святе Слово, щоб привести до Царства Божого ті бідні душі, які є несвідомі Мого Існування.

Ваш Ісус

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах