430. Друга Печать – Третя Світова Війна

середа, 16 травня 2012 р. Божого, 03:10

Моя улюблена дочко, Я повинен тебе повідомити, що незабаром у світі розпочнеться Третя Світова Війна.

Сьогодні вранці ти бачила, як ллються Мої сльози*.

Друга Печать незабаром розкриється, так як пророкував Йоан Богослов у Книзі Одкровення.

Вона розпочнеться в Європі.

Причиною буде ваша банківська система і Німеччина в черговий раз буде залучена у цю трагедію, як це було під час останніх двох випадків. Коли вона розпочнеться, багато чого буде потрібно для порятунку економіки і катастрофа вплине на Грецію з великими негативними наслідками у Франції. Близький Схід з Ізраїлем та Іраном також будуть втягнені у війну, а Сирія відіграє серйозну роль у падінні Єгипту.

Моя дочко, Я розбудив тебе, щоб розповісти тобі про це, проте не для того, щоб тебе налякати, але щоб спонукати тебе в цей час до посиленої молитви за Європу. Через війни та відсутність грошей більша частина врожаю буде втраченою і це призведе до відкриття Третьої Печаті, яка означає голод. Саме тому Я закликаю зараз усіх Божих дітей спробувати зберігати сухі продукти і ті, які нешвидко псуються, щоб прогодувати свої сім’ї. Важливо вирощувати свій власний врожай, якщо це можливо. Пам’ятайте однак, що молитва може значно пом’якшити ці страждання. Наслідок цієї війни буде таким, що Моя Католицька Церква на землі потрапить в Єдину Світову Церкву, в ім’я об’єднання.

Це об’єднання чи фальшивий мир стане реальністю після того, як з’явиться антихрист, щоб принести фальшивий мир і так званий кінець війни. Цей мирний договір буде включати в себе Західний Світ, аж доки Китай і Росія не втрутяться до світових справ. Вони будуть загрозою для звіра з десятьма рогами – Європи і візьмуть над нею контроль, щоб ввести комунізм. Червоний Дракон – Китай, вже здобув міцні позиції в світі через контроль над світовими фінансами. Червоний Дракон і Ведмідь, яким є Росія, не люблять Бога. Вони є керовані антихристом, який є зі Сходу і ховається за зачиненими дверима. Коли ці пророцтва почнуть справджуватися, весь світ повірить в ці Послання. Тоді не буде жодних сумнівів.

Прошу, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу, оскільки вона допоможе зменшити вплив цих подій.

Молитва Хрестового Походу 54
Молитва до Отця, щоб послабити вплив Третьої Світової Війни

О Небесний Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина Ісуса Христа, Який сильно страждав за гріхи людства, просимо, допоможи нам у ці важкі часи, які лежать перед нами.

Допоможи нам пережити переслідування, заплановані жадібними правителями і тими, які хочуть знищити Твої Церкви і Твоїх дітей.

Дорогий Отче, Ми просимо Тебе допомогти прогодувати наші сім’ї і врятувати життя тих, які будуть примушені до війни всупереч їхній волі.

Ми любимо Тебе, дорогий Отче.

Ми благаємо Тебе допомогти нам в часі потреби.

Врятуй нас від влади антихриста.

Допоможи нам пережити його знак – знак звіра, відмовившись прийняти його.

Допоможи тим, які люблять Тебе, залишатися вірними Твоєму Святому Слову повсякчас, щоб Ти міг дарувати нам Благодаті, щоб вижити тілом і душею.

Амінь.

Моя дочко, Я розумію, що ця новина може бути шокуючою, але пам’ятай, що молитва і Печать Бога Живого – Молитва Хрестового Походу номер 33, захищатимуть Моїх послідовників – Залишок Моєї Церкви. Ви, Мої діти, вцілієте, хоч це буде не просто. Ви будете переслідувані через вашу християнську віру, але ви ніколи не засудите і не відкинете Мене. 

Для цього ви отримаєте Дари. Мій Дар Печаті Бога Живого зробить вас невидимим для ворогів. Відмовляйте її відтепер щодня. Тримайте її перед собою у ваших домівках і нехай вона буде посвячена священиком. 

Швидко розпочніть підготовку, адже день кризи у Європі не за горами.

Ваш Ісус

*Коли Марія записувала це Послання, то по образу, що був перед нею, скотилася сльоза.

Поділитися в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *