400. Залишок Моєї Церкви – Два Свідки, про яких йде мова в книзі Одкровення

Неділя, 15 квітня 2012 р. Божого, 19:16

Моя ніжно улюблена дочко, Я розумію, що деякі з цих Послань є для тебе незрозумілими, але ти повинна довіряти Мені і знати, що Я маю розкрити зміст Книги Одкровення, щоб душі знали, на що очікувати у ці часи.

Ви, які маєте слабку віру, але які приймаєте Моє Слово, надане вам через цього пророка, знайте, що ваше смирення і бажання, народжене з чистої любові до Мене, наблизило вас до Мого Найсвятішого Серця.

Ви є Залишок Моєї Церкви. Ви є Церква, про яку йдеться в Книзі Одкровення. Ви є потомством Жінки, яка народила Сина і була вигнана в пустелю, де ви будете ізольовані, але об’єднані в одно, щоб проголошувати Моє Святе Слово і проповідувати правдиве Євангеліє. Жінка народжує Мою правдиву Церкву, Моє вірне стадо, яке не буде зведене лжепророком.

Ви, Моя Церква, будете відкинуті у пустелю на 1260 днів, де ви знайдете притулок. Але завдяки Дару Святого Духа, ви будете живитися плодами Моєї Любові.

Це будуть вірні члени Моїх християнських церков, в тому числі Мої висвячені слуги і ті Мої послідовники, які відкинуть лжепророка і будуть разом підтримувати Мою Церкву.

Вам доведеться вшановувати Мене таємно, тому що Меса [Божественна Літургія] під владою лжепророка зміниться до невпізнання.

Ви є Моїми правдивими послідовниками і на ваші дорогоцінні душі були вилиті з Неба всі Ласки. Як Я люблю вас, діти, і як ви полегшуєте Мої страждання. Але скільки болю є в Моєму Серці через тих Моїх послідовників, які відмовляються прислухатися до Мене. Вони будуть втягнуті в сіть лжепророком, в темряву, і Я не зможу їх врятувати.

З власної волі вони вдарять Мене по Обличчю.

Залишок Моєї Церкви повинен поширювати Моє Слово іншим дітям, включно з тими, які взагалі не знають Мене.

Ви, Залишок Моєї Церкви, повинні звіщати Мої пророцтва і Моє Святе Слово тим, які не є християнами або тим, які не знають Десяти Заповідей.

Вашим завданням буде забезпечити, щоб Святу Біблію читали і розуміли.

Вашим обов’язком буде повідомити світ про повне значення Печатей, що містяться в Книзі Одкровення, які Я відкрию Марії від Божого Милосердя.

Два Свідки з Книги Одкровення.

Ви, Мої послідовники, є одним із Двох Свідків, згаданих у Книзі Одкровення і які будуть захищені з Небес. Моє Слово, дане вам, Залишку Моєї Церкви, може бути відкинуте, як труп, але Моє Слово ніколи не помре.

Євреї будуть другим з тих Двох Свідків.

Два світильники – це Мої християнські церкви – традиційна Істинна Церква і ті Мої послідовники, які будуть відкинуті лжепророком.

Два оливні дерева – це Старий Єрусалим, Ізраїль і Новий Ізраїль.

Вони, євреї, зрозуміють вкінці, що Я Є Месією і їхнє свідчення Правди буде відкинуто і відсторонено лжепророком і антихристом, щоб гнило, як труп. І попри все, цей вибраний народ не вмре.

Обидва будуть почуватися переможеними, але насправді так не буде, бо ви створите разом з усіма іншими релігіями Єдину Істинну Церкву – Новий Єрусалим, що підніметься з попелу.

Вам доведеться пережити страшну злу монархію, яка виникне під подвійним керівництвом лжепророка і антихриста, обидва з яких будуть вкинуті у вогненне озеро, яке є Пеклом. Це переслідування не триватиме довго і ви отримаєте велику силу і захист. Вам буде надана допомога і багато керівників з’являться поміж вами, які вестимуть вас через цей період.

Багато з вас стануть святими в Моєму Новому Раю і після того, як допоможуть побудувати Залишок Моєї Церкви на землі, будуть царювати зі Мною в Новому Небі і Землі, яка з’явиться під час Мого Другого Пришестя.

Ті з вас, які не зі Мною, отримають дуже короткий час, щоб зробити вибір. Або ви будете з лжепророком і проти Мене, або ви будете зі Мною.

Виберете перше – і ваша душа буде викрадена шахраєм. Це звучить суворо, проте це Правда.

Доказ Моєї Присутності буде надано всім Божим дітям під час Попередження.

Моліться за те, щоб ви прийняли Правду про те, що це Я, ваш улюблений Ісус, який звертається до вас з Небес, щоб відкрити ваші очі, щоб ви могли бачити і слухати, щоб могли почути, поки не стало занадто пізно.

Ваш улюблений Ісус

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *