31 січня – особливий день молитви.

327. Матір Спасіння закликає до дня молитви і посту, щоб підготуватися до Попередження

Понеділок, 30 січня 2012 р. Божого, 13:00

Це Послання Марія від Божого Милосердя отримала після двох окремих об’явлень Діви Марії – одне відбулося опівночі 29 січня, а друге в понеділок, 30 січня 2012 року, о 13.00, під час якого Діва Мати виглядала дуже сумною.

Моя дитино, в той час, як Мій Син зараз приходить, щоб покрити увесь світ променями Свого Милосердя, з важким серцем Я повинна сказати тобі, що багато людей помруть під час Попередження.

Моліться, моліться, моліться за їхні душі.

Ти, Моя дитино, повинна попросити всіх тих, які дотримуються цих Божественних Послань, призначити завтрашній день, вівторок, 31 січня 2012 року, особливим днем молитви.

У цей день ви повинні молитися Найсвятіший Розарій і Вервицю до Божого Милосердя.

По можливості, кожен повинен спробувати постити в цей день. Таким чином більше душ, особливо в смертному гріху, в момент смерті можуть бути врятовані завдяки Милосердю Мого улюбленого Сина Ісуса Христа.

Я плачу гіркими слізьми через тих бідних людей, які навіть не уявляють собі, скільки болю і страждання їхні гріхи завдають Моєму Синові.

Радість від Дару, який Мій Син приносить зараз світові, є затьмарена смутком через тих, які не можуть бути врятованими через свій власний вибір. Брехня, яка виникне і буде поширюватися по цілому світі темними душами після того, як відбудеться Попередження, має бути зупинена за допомогою ваших молитов.

Моліться, щоб ніхто не відкинув Божого Милосердя Мого Сина під час або після Попередження. Бо кожна душа, втрачена через цю брехню, є душею, яка буде захоплена злим духом. Поширюйте навернення скрізь, діти. Визнайте те, що Я є Співвідкупителька і Посередниця, тісно співпрацююча з Моїм улюбленим Сином Ісусом Христом, щоб врятувати всі душі від вічної погибелі.

Моя любов до вас, діти, є дуже сильною. Кожної секунди дня Я прошу про милосердя для кожної душі, благаючи Мого Отця про помилування.

Але ви, діти, повинні Мені допомогти, єднаючись зі Мною у молитві та жертві, щоб допомогти всім Божим дітям увійти у Ворота Нового Раю.

Ваша Небесна Мати

Матір Спасіння

 

Поділитися в соціальних мережах