275. Діва Марія: Я пережила те ж саме страждання

четвер, 8 грудня 2011 р., 21:10
[Це Послання було отримано після Меси і відразу ж після приватного з’явлення перед її статуєю, яке тривало 20 хвилин, протягом яких Діва Марія залишалась серйозною, її покров розвівався.]

Моя дитино, коли я народила Ісуса Христа, Відкупителя всього людства, я була як будь-яка мати. Моя любов до цієї дитини була така величезна, що я плакала від великої радості, коли я вперше побачила Його прекрасне Обличчя. Проте я знала, що роль, яку я прийняла, буде нелегкою, хоча в той час я ніколи не усвідомлювала, наскільки важким буде цей шлях.

Коли я вдивлялась в дорогоцінне Обличчя моєї омріяної дитини, ніщо не мало значення, тільки моє бажання захищати Його повсякчас за всяку ціну.

Моя Серце було з’єднане з Серцем мого Сина тоді, як і сьогодні. Це ж саме Серце страждало в єдності з Ним в кожну мить Його життя на землі.

Кожну радість, яку відчував Він, відчувала і я. Його сміх викликав посмішку на моєму обличчі. Його смуток завдавав мені глибокого болю.

Його муки під час Розп’яття відчувалися кожною кісточкою в моєму тілі. Кожен цвях, який пронизував Його Плоть, пронизував і мою. Кожен удар і стусан ногою, які Він отримував від рук своїх переслідувачів, я відчувала також.

Я пережила ті ж страждання, хоч я не була присутньою при більшій частині тортур, які Йому завдавали і які були приховані від мене і Його учнів.

Сьогодні, як і тоді, Я страждаю разом з Моїм Сином, коли з Нього знущаються в сучасному світі, висміюють публічно, на сцені і в засобах масової інформації, особливо атеїсти, Я плачу гіркими слізьми.

Коли я бачу, як мій дорогоцінний Син плаче через гріхи, свідком яких Він стає щодня, я також плачу разом з Ним. Я бачу, відчуваю, і свідчу Його безперервні страждання за людство.

Ісус Христос, Спаситель людства, страждав за вас усіх, але усіх вас дуже любить.

Я зроблю все, що можу, щоб виконати Його заповітне бажання – врятувати кожну душу на землі від пазурів злого духа.

Коли ця Місія увінчається успіхом, тоді і тільки тоді Я зможу втішатися остаточним миром, коли Мої діти возз’єднаються в Новому Раю.

Молися, моя дитино, щоб всі ті, які моляться за спасіння душ, не виключили жодної душі.

Ідіть в мирі і продовжуйте цю найважливішу Місію для Мого улюбленого Сина.

Я захищатиму вас повсякчас.

Ваша улюблена Мати

Цариця Небесна

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах