153. Запитання до Ісуса

понеділок, 1 серпня 2011 р., 23:30

Після отриманого Послання під назвою «Будьте напоготові повсякчас», візіонерка побачила образ Ісуса, в якому Він з’явився сумним. Потім вона задала Йому ряд питань, на які Він відповів.

Питання до Ісуса: Ти засмучений?

Відповідь: Так, і втомлений. Людські гріхи розривають Моє Серце навпіл.

Питання до Ісуса: «Що допоможе?»

Відповідь: «Молитва, багато молитов. Відданість Моїх послідовників через щоденне відмовляння [вервиці] до Божого Милосердя і Святого Розарію врятують Моїх дітей. Вони, Мої послідовники, повинні наполегливо продовжувати, навіть якщо це важко».

Питання до Ісуса: «Що засмучує Тебе найбільше?»

Відповіді: «Ті, які не тільки ненавидять Мене, але й вибирають поклонятися сатані в непристойних ритуалах, де вони не можуть бачити, як їх обманюють.»

Мої висвячені слуги, які втратили свою любов до Мене.

Ті, які переслідують інших.

«Ті вбивці, які не мають ніякої поваги до життя Моїх дітей».

«Аборт – найгірша форма геноциду. Я проливаю сльози кожної миті за Мої маленькі душі, які ніколи не зможуть зробити свого першого подиху.»

«Війна і та легкість, з якою вона розв’язується зазвичай тими, які, якщо б вони були поставлені посередині поля бою, втекли б у боягузтві. Багато хто з цих людей, які оголошують війну, роблять це тільки для того, щоб отримати владу. Вони сильно Мене ображають.»

Питання до Ісуса: Що робить Тебе щасливим?

Відповідь: «Віра Моїх послідовників, і тих, які сповнені рішучості допомогти Мені рятувати душі. Я люблю їх з такою ніжністю і співчуттям. Вони будуть значно винагороджені в Царстві Мого Отця.»

Закінчення

послухайте аудіо


Поділитися в соціальних мережах