144. Бог Отець: Жодна людина не зможе не почути Слова Мого Сина, перш ніж прийде час для Його повернення

субота, 23 липня 2011 р., 17:15

Я прийшов в Ім’я Мого улюбленого дорогоцінного Сина, Ісуса Христа.

Моя вибрана дочко, в той час як ти вагаєшся часом у своїй уважності до заклику Мого улюбленого Сина почути, як Він говорить, ти піднялася в Моїх Очах через дар, який ти Йому дала. Твій дар стати жертовною душею, щоб допомогти рятувати мільйони душ, змушує Його плакати від радості і полегшення; бо так багато душ втрачається в пекельному вогню кожного дня, щосекунди і з кожним твоїм подихом.

Мій Син вимагає зараз твого цілковитого підкорення, Моя дочко. Не вагайся підкорятися кожному Його наказу. Твоє серце сповнене любові і співчуття не тільки до Мого дорогоцінного Сина, але й до всіх Моїх дітей. Діткнута Святим Духом, ти зараз відчуватимеш миттєву любов до незнайомців, в яких ти побачиш Моє Світло. Тобі, Моя дочко, зараз були дані Ласки бачити як любов, так і зло у всіх. Ти також зможеш швидко розпізнати гріх в бідних, введених в оману душах.

Бо ця Праця означає, що ти повинна оточити себе всяким захистом. Я, Моя дочко, буду захищати тебе і твоїх близьких, бо злий дух зараз буде сильніше націлений на тебе. Молися і проси Мене зараз про цей захист кожного дня і ти будеш позбавлена інтенсивного переслідування. Зараз ти повинна закликати Мене допомогти тобі поширювати ці Послання, щоб Голос Мого Сина був почутий і почитався в належний спосіб.

Моя посланнице, Моя дочко, ти ще мало розумієш, що від тебе вимагається. Тільки обмежена кількість інформації може бути дана тобі за один раз. Зараз ти будеш натхненна Мною і під Моїм керівництвом виконаєш передбачені пророцтва, коли Слово Мого Сина буде поширено для людства, так само як і Святе Євангеліє. Жодна людина не зможе не почути Мого Сина, перш ніж прийде час для Його повернення. Тобі було дано це завдання і за цей Дар ти повинна схилити голову в знак подяки за це славне прохання з Небес.

Моя дочко, тобі буде надаватися допомога у всякий спосіб, але ти повинна завжди слухатися Мого Сина. Піднімись зараз, Моя дочко, бо людина має почути Слово про Попередження, яке передає Мій Син, щоб душам не потрібно було страждати від пекельних мук, якщо вони помруть в смертному гріху, не отримавши cпершу шансу бути відкупленими Моїм Сином під час Попередження.

Дозволь зараз Моєму миру наповнити твою душу. Моє Серце оточує кожен рух, який ти робиш. Ніколи не відчувай, що ти самотня в цій Праці, бо ти направляєшся кожної хвилини дня.

Бог Отець

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах