1170. Матір Спасіння: Я буду тісно співпрацювати з Моїм улюбленим Сином, Ісусом Христом, в Його остаточному акті по спасінню людства

Неділя, 6 липня 2014 р. Божого, 14:25

Моя дитино, Мій час як Матері Спасіння, коли Я буду тісно співпрацювати з Моїм улюбленим Сином, Ісусом Христом, в Його остаточному акті по спасінню людства, був чітко встановлений.

Від цього дня Я робитиму в майбутньому все, що від Мене залежить, щоб сприяти Йому, оскільки Він втручається у справи світу, щоб об’явити Своє Милосердя.

Дорога до спасіння є дуже важкою, бо ніколи не буває легко відкривати очі сліпих на Правду. Немає більшого розчарування, ніж спостерігати за тими бідними душами, які не бачать, тому що не хочуть бачити. Впертість людини є величезною перешкодою і тому потрібні великі діла молитви та жертви усіх тих, які благословенні Божим Світлом у своїх серцях. Це буде щедрістю вашої вільної волі, коли ви принесете Моєму Синові дар, якого Він бажає, щоб дозволити Святому Духові зійти на ті душі, які найбільше потребують Милосердя Мого Сина.

Проголошення Правди, опираючись лише на саму вашу віру, може стати великим викликом. Хоч багато людей є вірними Моєму Синові, однак вони не мають Дару Бачення. Сліпа віра в Бога є великим Даром, який дається тим, які мають чуйні серця і які позбавлені егоїзму. Тому підніміться, дорогі діти, і приготуйтеся до великої битви за душі. Це буде найважчим завданням навіть для найсильніших з поміж вас. Дозвольте Мені, вашій Матері, вести вас у прийдешніх часах, бо Я є вашою Заступницею і Ісус Христос дав Мені великі Ласки, щоб Я могла взяти вас з Собою в дорогу до великої слави.

Ідіть в мирі, щоб любити Бога і служити Йому. Ті, які підуть за Ним, як маленькі діти, отримають всякий Захист.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

послухайте аудіо

Поділитися в соціальних мережах